104 Shares 8842 views

Ser „brzeski” klasyczny: Skład, producent, opinie

Po wprowadzeniu zakazu w Unii Europejskiej Produkty rosyjscy konsumenci mają ograniczony wybór serów. Twierdzenie, że sankcje wobec UE będzie wspierać krajowych producentów, nie był całkiem poprawny. Tak, puste przestrzenie na półkach natychmiast wziął towar rosyjskiego przemysłu spożywczego. Ale ilu z nich to ser? W przypadku braku konkurencyjnych produktów oferowanych klientom, którzy trudno nazwać fermentowanych produktów mlecznych. Produkty serowe, są azotany, azotan sodu i środek konserwujący i tłuszcze roślinne. A problem jest to, że czasami jest to bardzo trudne do odróżnienia od substytut oryginalnego produktu. Nawet wysoka cena nie gwarantuje, że otrzymasz produkt wysokiej jakości. Dlatego należy być ostrożnym i wiedzieć marki, którym można zaufać. Dzisiaj patrzymy na ser „Brześciu Litewskim.” Produkt jest dostępny na białoruski rosyjskich konsumentów. Co wiemy o serze? Wszystkie informacje można znaleźć poniżej.

„Brzeski” ser: producent

Produkuje ten produkt, Open Joint Stock Company "produkt Savushkin". Firma jest liderem w branży mleczarskiej Białorusi. Jego historia jest jeszcze w pierwszej połowie XX wieku. Jednak, to był skromny fabryka mleczarnia w Brześciu. Firma przetrwała wszystkie kataklizmy: II wojny światowej i rozpadzie ZSRR. Ale zarząd spółki nie zawsze nadąża za duchem czasu. Młyn ciągle wprowadza zaawansowaną technologię, która pozwala na wykonywanie wysokiej jakości produktów. Firma zawsze uważnie słuchać na zapotrzebowanie konsumentów. „Produkt Savushkin”, jeden z pierwszych w Białorusi zaczął produkować laktozy produktów, jak również otrzymał certyfikat zatwierdzenia muzułmański „halal”. A w 2012 roku, firma otrzymała licencję na dostawę do Unii Europejskiej. Dziś JSC „Savushkin produkt” produkuje kilka linii produktowych „Brześciu” „optymalne”, „Na100yaschy”, „Tender lato” i ser Najnowsza marka zajmiemy się bardziej szczegółowo.

Zniewalającym firma produkcyjna „produkt Savushkin”

Każdy wie, że jakość sera zależy od zawartości tłuszczu w mleku. Jakość mleka zapewniają tylko zdrowe, zadbane i dobrze karmione krowy. Ważne jest, że jedzą świeżą trawę, a nie karm z dodatkami hormonalnych. Pyszne ser uzyskuje się tylko wtedy, gdy siano dla krów zebrano w czystym ekologicznie terenie. W związku z tym, JSC „produkt Savushkin” jest już prawie pełny cykl. Firma posiada własne stajnie. Zwierzęta otrzymują tylko naturalne jedzenie, które firma kupuje od gospodarstw w ekologicznie czystych regionach. Krowy nie dają antybiotyki, preparaty hormonalne i pobudzające karmienia. Mleko jest przetwarzane w pobliskim sklepie, więc ser „brzeski” i inne produkty firmy są produkowane bez użycia konserwantów przy użyciu wyłącznie naturalnych składników. Równie ważne jest doświadczenie białoruskich serowarskich. Mogą zrobić dobry produkt, który ludzie cieszyli się w czasach, kiedy o dowolnej GMO, emulgatory i stabilizatory nigdy nie słyszał. Lojalność wobec tradycji przyciąga kupujących.

Ser „brzeski”: skład

Wszystkie produkty firmy są wykonane z naturalnego mleka krowiego. Rozważmy marki „Brześciu Litewskim.” Pod nazwą handlową tego wylotu mleka, jogurt, kefir, śmietana, fermentowane pieczone o różnej zawartości tłuszczu, ser, masło klasycznego (włącznie z solą), a także ser półtwardy. Może to być „klasyczny”, „light”, „Cream” i „utrzymania”. Ale część nie jest zupełnie inna. Ser wytwarzany z pasteryzowanego mleka krowiego i znormalizowane. W celu przyspieszenia procesu fermentacji przy użyciu mlekowy ferment ciepłolubnych i mezofilnych bakterii. Ser półtwardy dodaje się sól i żelazocyjanku potasu. Ta ostatnia substancja zapobiega zbrylaniu i zbrylaniu twaróg. Do produkcji podpuszczki sera niezbędny. Jego rola jest wykonywana przez enzymy zwierzęce – podpuszczki i pepsynę. wodorotlenku potasu w serze wymaga regulowania kwasowości. Chlorek wapnia jest ziemnych, i azotan sodu – środek konserwujący. Produkt dodaje się do żywności barwnik naturalny nazwie „annato”.

Właściwości kalorii i użyteczne

Fakt, że trzeba regularnie m.in. w produktach mlecznych diety, nie może mówić. Każdy wie o ich użyciu. Sera „Brześć litewski” zawiera witaminy A, B, D, PP i H. bogaty tego produktu i cenne minerały: wapń, potas, fosfor, sód i żelaza. Substancje te wzmacniają kości i szkliwa zębów. Ser doskonale wspiera ton mięśnia sercowego. Ten produkt jest zaspokojenie dosyć i kalorii. Jeśli zastosujemy się do talii osy bezpieczeństwo, należy wybrać ser „brzeski łatwe.” Zawartość tłuszczu w produkcie – 35%, a wartość kaloryczna – 289 kcal w 100 g tego sera „Light” nie jest gorsza gastronomicznych cech ich grubsze odpowiedników. Ma przyjemny smak i kremową bogaty smak sera naturalnego.

Charakterystyka produktu Gastro

Ser „brzeski classic” – bestseller w całym składzie. Jego zawartość tłuszczu – 45%. Ser ma słodki smak i kremową konsystencję delikatnego plastiku. Wyciąć idealnie, nie przywiera do noża i nie kruszy się kawałki. Kolor jasnożółty ser. Na cięcia można zobaczyć wiele „oczu” – otwory kanciasty kształt, które są równomiernie rozłożone na całej powierzchni. Aromat od klasycznego produktu serowego. Smak – słodki, kremowy. Jeśli zamiarem jest piec mięsa, ryb lub warzyw w piekarniku z kapelusza sera „Classic” jest dobrym rozwiązaniem. Ale jeszcze lepiej stopu nieruchomość ma swój odpowiednik „Cream”. Zawartość tłuszczu w produkcie – 50%. Jest idealny do pizzy i kanapek.

„Wieku” ser

To jest – to nowość w linii „Brześciu”. Zawartość tłuszczu w nim, jak w „klasycznym” – 45%. Ale „Classic” odnosi się do stosunkowo miękkich odmian. Ser „brzeski Wieku” różni się od jego klasyczny odpowiednik czerwonego medal na etykiecie. To oznacza, że produkt dojrzewa przez co najmniej 90 dni. Tak przynajmniej twierdzi producent. Marka ta różni się od innych tym, że została ona uhonorowana tytułem „szlachetny produkt”. To jest bardziej stały w konsystencji, ale nie stracić kawałek elastyczność. W tej marki sera do tarcia doskonałą jakość i pieczenia w piekarniku. Wytnij je, jak również, że nie przywiera do noża i nie kruszy się. Na podniebieniu, bogaty ser, śmietana. Koloru jasnożółtego produktu.

Recenzje serów „brzeski”

Białoruskich produktów mlecznych w ogóle jest bardzo ceniony wśród Rosjan. Ale ser „brzeski” opinii nazywany najlepszym z wszystkich serów, które są importowane z sąsiedniego kraju. A jego cena jest więcej niż dopuszczalne. Średnio jest to 550 rubli za kilogram. Można to przypisać do sera z „Savushkin produktu” do najniższego i przystępnej cenie.