136 Shares 6296 views

Gymnasium Vasiliya Velikogo ożywia tradycje i wartości

Ta szkoła została otwarta w 2006 roku. Pobłogosławiła zmarłego patriarchy Moskwy i Wszechrusi Aleksego II. Praktyka nauczania obejmuje najnowsze zdobycze pedagogiki oraz podstawowych tradycji szkoły rosyjskiej.

Co jest jego różnica

Vasiliya Velikogo Gimnazjum kształci dzieci w wieku szkolnym prawosławny światopogląd i wartości. To wywołuje patriotów. Przeszkoleni w szkole życia ludzi będzie odnosić się do ewangelicznych fundamentów moralnych, które pozwolą im zaoszczędzić człowieczeństwa i wiary w siebie, gdy pojawią się trudności. Gimnazjum św Vasiliya Velikogo ma wsparcie fundacji charytatywnej.

Jakie normy obejmuje naukę prawosławną

Istotną właściwością osoby, która jest uważana za syntezę edukacji i kultury jest edukacja. Głównym zadaniem – jest wykształcenie u dzieci odpowiedzialności społecznej, umiejętność oceny duchowy sens, ale także kulturowy i społeczny. Każda osoba powinna wziąć tę drogę do prawdziwego oświecenia do dalszego dumą nazwać nazwisko osoby. I rozpocząć właściwe wychowanie i edukacja powinny być w okresie dojrzewania, kiedy jeszcze nie dobrze rozwinięta osobowość z własnymi wartościami i osobistego światopoglądu.

Vasiliya Velikogo prawosławny gimnazjum opiera się na wartościach, ponieważ młodzi ludzie są wykształceni tutaj, wzrastać duchowo rozwinięta, działalność ludzi. Stworzenie nowoczesnego szkolenia, które mają specjalistycznej wiedzy. Należą do nich scs, łacińskim i greckim. Pamiętaj, aby studiować prawa Bożego. Rozwój logiki i retoryki są również zawarte w programie. Dzieci uczą się ojczystego i literatury zorientowani w kaligrafii.

Jako standard, pomyślnego wnioskodawcy Łomonosowa Moscow State University, liceum nauczania nauk przyrodniczych i humanistycznych. Zakres nauki społeczne nie są brane pod uwagę, nie ma już europejski standard. Dotyczy to takich dziedzin jak informatyka, ekonomia, języki obce, prawo.

Szkoła ortodoksyjna Vasiliya Velikogo daje studentom wykształcenie średnie, co jest w pełni spójne ramy, które zostały przyjęte przez państwo, ponieważ bać, że dziecko uczy się, że coś jest nie tak, nie.

Jakie są główne cele

Najważniejsza jest realizacja misji społecznej. Vasiliya Velikogo Szkoła stanowi okazję dla dzieci, które są wychowywane w rodzinach ortodoksyjnych, dostać przyzwoity wysokiej jakości edukacji, która opiera się na holistycznym, nie wewnętrznie sprzecznych perspektyw. Prioretit jest moralność, harmonijna osobowość, generacja czystości, która rozwija się w oparciu o wartości prawosławnych.

tworzą również działalność edukacyjną, w której dzieci uczą się chęć poprawy, uczyć się nowych rzeczy.

Gimnazjum św Vasiliya Velikogo pomaga licealistów w konkretnym zawodzie. Aby to zrobić, należy wprowadzić system kształcenia specjalistycznego, a tam jest indywidualne podejście do każdego, zgodnie z którym dla każdego studenta rozwinął swój własny plan treningowy osobisty.

Wszystkie warunki są tworzone dla licealistów w celu umożliwienia im korzystania ze swoich umiejętności i rozwijać talenty.

Realizacja celów

W procesie uczenia się zaangażowany w wybitnych pracowników krajowych i zagranicznych w takich dziedzinach jak nauki i kultury. Uczą autorskie kursy Przyjdź jako gość, zaproszony do motywu. Wycieczki lub wyprawy, na przykład, pielgrzymek i turystyki edukacyjnej. Studenci mają możliwość komunikowania się z pasterzy Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej.

Gymnasium Vasiliya Velikogo odnosi się w edukacji w ideologii arystokratycznej. Uczniowie starają się przekazać, że zachowanie w społeczeństwie powinno być moralnym. Zgodnie z tym, absolwent musi być nieodłącznym odwaga, uczciwość, edukacja. To nie jest pytanie, że osiągnął sławy ani fortuny. Wychowywać te ideały pomaga zapewnić, że absolwent może z dumą powiedzieć, że – Człowiek z wielką literą. Zatem uzupełniane intelektualnej i zawodowej elity Rosji.

Jakie są rezultaty

Vasiliya Velikogo Gymnasium, przeglądy co jest dość pozytywne, przeniosła się do nowego budynku gimnazjum, położony w miejscowości Zaitsevo Moskwie regionu.

Ściany są ozdobione klasycznych dzieł, pisanych przez wielkich artystów rosyjskich. Na drugim piętrze głównego budynku ozdobione formalnych portretów rosyjskich carów. W tej chwili prawie zakończyła budowę świątyni, należące wyłącznie do samej szkoły.

pojawiła się szkoła, kształcenie komplementarne, które również nie są niezauważone licealistów. Uczniowie już udało się wziąć udział w imprezie charytatywnej, konkurencji, wybrać własną dewizę i osiągnąć sukces w zajęciach sportowych, i całkiem przyzwoity.