544 Shares 5440 views

Nie wiem, jak to nazwać kociaka? Gotowe pseudonimy kotów i kotów pomogą ustalić Wybór

Od czasów starożytnych, koty zostały towarzysze i przyjaciele człowieka. Już nie da się wyobrazić nasze życie bez tych ciekawych, pięknych, wdzięcznych zwierząt. Prawie każdy dom lub mieszkanie jest domem dla kotów różnych ras. Jednak nie zawsze tak było … Kilka tysięcy lat temu, tylko jedna rasa kotów istnieje w naturze. Okazy nim były dość dzikie stworzenia i częścią człowieka, ale, jak widać, los chciał, że ludzie je oswoić. Stało się to dlatego, że relacja była korzystna dla obu stron, ponieważ ludzie zawsze osady przeprowadzono małych gryzoni (myszy, szczury), kradzieże i psucie zboże i inne produkty oraz poszukiwanie żywności koty nigdy nie były awersją do jedzenia myasko myszy. Jak ludzie nie mogli przeoczyć faktu, że te dzikie zwierzęta niszczą małych nieproszonych „gości”, dzięki czemu zapasy żywności pozostaną nienaruszone? To było przyczyną, dlaczego ludzie starają się zostać przyjaciółmi z kotem i oswojony ją.

Dziś, wiele ras kotów jest bardzo duża. Przedstawiciele każdej z nich wyglądają inaczej, mają swoje szczególne cechy. Osoba w takim stopniu przepojone miłością do tego małego zwierzęcia, który widzi to nie tylko jako zwierzę, ale jako pełnoprawny członek rodziny. I, podobnie jak nazw podanych do noworodków do dzieci, dajemy pseudonimów koty i koty. A jeśli nawet jakieś 20 lat temu, większość z tych fuzzies zwanych czysto Barsika Murzik i Murka, wybór dzisiaj kocich pseudonimów jest to, że prawdopodobnie nawet więcej niż liczby imion ludzkich.

Tak, masz w domu nowy futrzany i ogonami najemcy, który teraz trzeba wybrać pseudonim. Jak to zrobić? I spojrzeć na niego lub jej uważnie: jak on / ona? Może agresywny myśliwy? Może uroczy Ogór lub figlarny łasica? I, być może, jest to zgrabna pani z przebicia oczy ogromne, nowoczesny oczy? Pamiętając znane albo wynalezienie nowych pseudonimów psy i koty, to najlepiej do rozpoczęcia od charakteru zwierzęcia, od jego wygląd, kolor, nawyków. Ponadto powinno być miłe dla uszu i tym podobne, albo przyszłego właściciela do właściciela.

Koty są dobrze pamiętał pseudonimy krótki, składający się z jednego lub dwóch sylab. Oczywiście, hodowcy zwierząt czystej podchodzą do nich bardzo długie pseudonimów, które następnie są rejestrowane w ich paszportach przed sprzedażą, ale jeszcze jakiś Mathilde Filomena Antuanetta Georgette Jessica Trzeciego ostatecznie będzie pieszczotliwie nazywany Motja lub Jesse. A jeśli kot rasowy czy nie ma paszportu, jest również nie przeszkadzają dać to ładne imię, przez które będzie ona reagować szybko. Na przykład, na aktualnej liście proponowanych pseudonimy koty, często istnieją różne warianty nazw pochodzenia egipskiego. Jest to logiczne, ponieważ starożytnych Egipcjan, kot był uważany za święte zwierzę. Te cuda stworzenia mieszkały w pałacach i świątyniach były imiona bogów i towarzyszą swoim właścicielom w ostatnią podróż.

Poniżej znajduje się przykład dla pseudonimów kotów i kotów, z których można wybrać ulubiony dla swojego zwierzaka. Na przykład, kocięta mężczyzna lubią nazywać to: Agaty, Adonis, Alex, Baguette, Ball, Walter Velez, Gaisano, Hamlet, Dallas, Danone, Elizeusz, Erofei, Marshmallow, Siegfried, Zorro, rodzynki, helota, Cahors, Carat, Casper Klaus, Lamour, Lark, Mogul, Madzhuk, Męski Tocsin, rycerz, Nafanja, Twinkle, Odyssey, Olaf, Okhlamanov, Pamir Pankrat Pelmen, Pinochet, Rabinowicz, Ramzes, Rambo, Sagan, Saiga, Sema, Simba, Tadeusz , Tahir, Troy, Winston, Ulysses, Umka, Viola, Elementor, Xäzär, Hassan, Król, Cyan, Cyclone, Cerberus, Chegevara, Celentano, Chabot, szatan, cień, Edgar, Ellis, Eugene, juki, Javor, Janson, Yantai s, Yaffi.

Ale Ksywka koty: Agatha Aelika, whelk, Betty, Bianca, winyl, Vivien, Gabby, cieplej, Eve, Elga, Jacqueline, Beetle, Zina, Zita, Zlyunya, Isabelle, toffi, Camila, Carmen, kleszcze, Lada, Michaela Molly Nala, nimfy Odette, ochra, Paloma, P., Cannon, Saji, śniegu, tajemnic tenisówka Tuma Uganda nauszniki, Ondine Fyokla chip, Frieda, Hazan Helga persimmon TSAPa, cynia, Tsonni , Seagull, Chelsea, gang, Shelley, Szpulka, Evita, Elba Esther, juki, Unico, Java, młody.

Oczywiście, wszystkie pseudonimy kotów i kotów zmieścić w jednym artykule jest niemożliwe, zresztą wprost proporcjonalnie do „przyjęcia” kociąt pojawiają się i nowe przezwiska. Być może dla Fluffy będzie również wymyślić nazwę, prawo tylko do niego.