586 Shares 2235 views

Kiedy Dzień Miasto w Czelabińsku? Data, historia, cechy festiwalu

W krainie błękitnych jezior i wysokich gór rozciąga Czelabińsk – Yuzhnouralsk metropolia, centrum regionu Czelabińsk. Obecnie, to liczy ponad milion ludzi. Najbardziej rozpowszechnionym środkiem w centrum jednego z najważniejszych podmiotów Federacji Rosyjskiej uważane obchody dnia jego powstania. Kiedy Dzień Miasto odbędzie się w Czelabińsku, zablokowany ruch na ruchliwych ulicach miasta, organizuje różnego rodzaju imprezy, targi i koncerty, w którym udział może brać obywatelowi, niezależnie od wieku.

Historia Czelabińsku

W 1736 roku na terenie osady Baszkirskiego Chelyaba został określoną twierdzę, który postanowił nawiązać pułkownika A. Tevkelev. Następnie wokół dawnej wsi ludzie zaczęli osiedlać, a 45 lat później, w 1781 roku, twierdza uzyskała status miasta powiatowego. Dzięki wydobyciu złota, szybko rosła i rozwinięte. W 1804 roku stał się częścią prowincji Czelabińsk, Orenburg, i na początku 19 wieku w mieście było pierwsze szkoły. Koniec wieku został oznaczony przez otwarcie Kolei Transsyberyjskiej, która rozwinęła ze względu na gospodarkę, a liczba mieszkańców wzrosła znacząco.

Podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, Czelabińsk, natomiast z tyłu, tworząc dużą liczbę broni dla armii radzieckiej: słynny „Katiusza”, czołgi, pociski i komponenty do sprzętu wojskowego – ze względu na to, co regionalny ośrodek nazywany jest również Tankograd. Data kiedy obchodzimy Dzień miasta Czelabińsk, oznacza nie tylko obchody rocznicy jego powstania, ten dzień zapamiętać żołnierzy, którzy poszli do przodu w czasie wojny, bohaterów Tankograd.

Data obchodów Dnia Miasta w Czelabińsku

Oficjalna data powstania Czelabińsk – 13 września 1736 roku. Festiwal odbywa się co roku, ale przede wszystkim działania organizowane w pierwszy weekend września. Kiedy obchodzimy Dzień miasta Czelabińsk, w koncertach poświęconych tej dacie, z udziałem zarówno lokalnych i gościnnych gwiazd rosyjskiego show-biznesu. W minionym 2015 roku Regionalne Centrum odwiedził „semantyczny halucynacje” 5ivesta Famili, Roman Żukowa.

Jaka jest data Dzień Miasto odbędzie się w Czelabińsku w 2016 roku, nie jest jeszcze znana. Przybliżone terminy: 3, 4, 10, 11, 13 września. W którym dni będą prowadzone na dużą skalę uroczystości miejskie, pozostaje tajemnicą.

Opis wakacji

imprezy sportowe odbywają się w tym dniu: piłce nożnej wśród zespołów amatorskich, różnych maratonach, dni sportu, wyścigów. Kiedy dzień miasta w Czelabińsku organizowane dla gości organizowane są wycieczki po Czelabińska Muzeum sprzętu wojskowego i innych atrakcji. organizuje również wystawy lokalnych artystów i pisarzy, targi, festiwale charytatywne i sztuki kulinarnej kowalstwa, imprezy dla dzieci.

W 2015 roku 33 rodzin, których dzieci urodziły się, kiedy miasto świętowało Dzień w Czelabińsku, prezentowane zestawy higieny osobistej dla dzieci, jak i ryczałt. Młode matki, tego dnia w szpitalu osobiście odwiedził E. Teftelev – szef ośrodka regionalnego.

Na zakończenie obchodów administracji miasta każdy rok fajerwerki – widowiskowy na nocnym niebie zawsze wygląda kolorowe i niezwykłe. Co kilka Dnia miasta będzie obchodzony w Czelabińsku, bezpośrednio związane z pogodą, a ulewny deszcz i wiatr festiwalu skalę nie odbędzie.

Nasze wydarzenia dnia w 2015 roku

Urodziny Czelabińska w ostatnim roku została przeprowadzona bezpośrednio na Kirovka, Plac Rewolucji i teatru, a także prawie każdej dziedzinie stoczni. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10, to zaczęło się od tradycyjnego śniadania – pilaw i Kotlety. Aż do trzeciej po południu kawalkada pojechaliśmy o mieście, aw porze dnia na koncert Teatr rozpoczął, w której wzięli udział w Czelabińsku i Moskwie Gwiazd.

Kiedy Dzień Miasto w Czelabińsku odbyła się 13 września 2015 roku, mieszkańcy ośrodka regionalnego mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie kulinarnym, zagrać w finale konkursu „Piosenki miasta 2015”, patrz 3D-show na temat rozwoju miasta od jego założenia po dzień dzisiejszy. Dla nowożeńców odbyło zdarzenie „słodki” i siedem pierwszaków z 7 uniwersytetów miasta wzięli udział w „poświęcenie dla studentów."

Pod koniec uroczystości, goście Czelabińsku i jego rdzennych mieszkańców odwiedził godzinny koncert grupy rockowej „Semantic halucynacji”, a następnie o 22.00 widać dużą skalę fajerwerki uruchamiania.

Czelabińsk w 2016 roku jest rocznica, od założenia miasta będzie obchodzić 280 lat. W przyszłości, obchody dnia City oczekuje bardziej dużych, kolorowych imprez rozrywkowych.