482 Shares 6751 views

Pierwszym z nich był projekt

Co mamy na myśli, gdy mówimy o projektowaniu domków? To stworzenie szkicu rodzaju przyszłego domu, który wyraźnie pokazuje rozmieszczenie pomieszczeń, ich materiału. W zasadzie tak jest, ale tylko częściowo. Konstrukcja kamienicy – proces bardziej ambitnego. Po dom jest zbudowany przez dziesięciolecia, i powinno być wszystko – woda, gaz, prąd. Dlatego projekt musi uwzględniać wszystkie komunikaty. Musi rozwijać firmę, która będzie nadal prowadzić budowę. Następnie wyklucza sporów między wykonawcami i dodatkowymi kosztami.

Przy projektowaniu i natychmiast przemyślany projekt przyszłego domu, meble, itp układ Po biorąc powyższe pod uwagę, nie ma przewodów elektrycznych, woda. Nawiasem mówiąc, byłoby miło, aby dbać o zaopatrzenie w wodę z wiejskiej. Nie mówię o ośrodkowego układu nerwowego, a myśli niezależne źródło – właścicielem dobrze. Jeśli masz własne źródło, które zapewni swoją rodzinę z dużą ilością czystej wody pitnej. Wiercenie studni na Białorusi – bardzo powszechne usługi, więc problemy z wyborem firmy powinny się pojawić. Najważniejsze jest to, że zapewniają one pełen zakres usług – od geologicznego dochodzenia miejscu, kończąc trzyma wodę w domu i instalacji systemu leczenia. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje duża firma, która może być zaufany ze wszystkim, co wiąże się z budową i modernizacją terytorium. Wystarczy tylko mieć kawałek ziemi i wystarczająco dużo pieniędzy. Budują dom od podstaw i stworzyć najpiękniejszą krajobrazu na Białorusi.

Budowę nawet małym domu – to bardzo złożony proces. Mimo wszystko, wydaje się, że najważniejszą rzeczą – umieścić „box”, a wtedy wszystko będzie łatwiejsze. Ale kiedy zaczynają myśleć o zewnętrznym i wewnętrznym wykończeniem, okablowanie dla wody do domu, prąd, anten telewizyjnych, ale także o stworzenie środowiska i wszystko obszar ogrodnictwo, moja głowa jest spinning. Ważne jest, aby nie panikować i starannego planowania i wykonać krok po kroku. Tylko wtedy wszystko będzie się układać i odbędzie się szybko i sprawnie. Dlatego projektowanie i planowanie są ze sobą nierozerwalnie związane.

Tylko wtedy, gdy prace w domu jest zakończona, gospodarz projektowaniu krajobrazu. A w każdym razie nie przed. Po tym wszystkim, pracownicy mogą przypadkowo uszkodzić upraw, a to będzie bardzo przepraszam za czas i wysiłek spędzony. I wszystkie te same goli padnie problemy na układ gniazda, i ogrodnictwo staje się refleksja. I to nie powinno być dozwolone. A my potrzebujemy odpowiedniego podejścia i właściwy projekt. Nie wszystkie rośliny rosną gdzie zostaną posadzone. Trzeba więcej światła i wody, podczas gdy inni, wręcz przeciwnie, cień. Jeśli nie masz pojęcia o botanice, lepiej zasięgnąć profesjonalnej pomocy. Oto one, a potem po prostu dostosowanie witryny wyjątkowy i doradzi jak dbać o nie. Jestem pewien, że będą one radzimy zainstalować automatyczny system nawadniania. Z pomocą nawadniania zostanie przeprowadzona podczas twojej nieobecności. Konieczne jest jedynie, aby zaprogramować tylko czas i czas trwania procesu. A jeśli w tym czasie zaczyna padać, plony nie zamieni się w bagno, czujniki uchwycić temperatury i wilgotności, a nawadnianie zostanie anulowane.

I pamiętaj, nie bój napotkanych trudności. Nic w życiu nie przychodzi łatwo. Zbliża się do swojej decyzji z wyraźnym głowy i dzielnego serca. Powodzenia w staraniach!