277 Shares 2852 views

Mój pierwszy dolar iternete

Witamy! Nigdy nie myślałem, że będę pisać na takie tematy, a nawet więcej, aby uczynić z internetu i rozmawiać o swoim pierwszym dolara zarobił))) Ponieważ była ostatnio początkującym zrozumieć, że aby znaleźć dobre wyjaśnienie dlaczego trzeba zacząć to nie jest takie proste. Sam jestem osobą kreatywną z zawodu, wykorzystywane do tworzenia rzeczy pięknych i pomóc www uciekają głównie dać rozgłos lub sprzedać gotowy produkt.

Z niedowierzaniem, należę do zarobków w Internecie, myślałem, że to jest bardzo trudne i warunki oszustwa. Czy jestem tak szczęśliwy, ale to wszystko zaczęło się od jednego konkursu, do którego miałem napisać artykuł. Napisałem go, wygrał konkurs i dopingowali mnie! Więc zdobył swój pierwszy banknot. Ja go-go w różnych miejscach i natknąłem wideo na zarobki w Internecie z etapów rejestracji i eksploatacji. Muszę powiedzieć, że film jest tak-tak, ale chodzi o to jasne. Zarejestrowałem się na Advego. Lepiej zacząć od zleceń, dla których co najmniej płatnych. Tak łatwo wypełnić i zlecenia te są bardziej trwałe. Załóżmy, że zarejestrowany na forum i pisać komentarze. Podczas jednej ze swoich komentarzach zarobić 0,15 USD, ale można to zrobić, ja częściej niż droższe wykonywać rozkazy, jak moderator generalnie bardziej czułe i płaci za pracę i mniej czasu podany jest do sprawdzenia. W tym samym czasie mój osobisty czas spędzony w czasach mniej, bo W uzupełnieniu do wymogów, ja przyzwyczaiłem się robić wszystko jakościowo. Kolejnym plusem tych zleceń oprócz częstotliwości, to zarejestrować się na stronie. Po zarejestrowaniu i stale przychodzi do witryny i zapisywać hasła wystarczy kliknąć na link. Szczerze mówiąc, istnieją fora, w której idziesz w domu tapochkah- wszystkich krewnych, wszystkie własne, trochę jak rodzina. Jest do tego specjalne podziękowania dla administratorów strony! Prawidłowo sformułowane ostatecznie uzasadnić sama strona, a jeśli jest to naprawdę dużo przydatnych informacji, ludzie będą go raskutyat!

Nie wiem, jak ktoś powie, ale ja na pewno nie będą argumentować, że pieniądze w Internecie, aby szybko i łatwo! nie muszą polegać na wygórowanych opłat po raz pierwszy, należy najpierw wypełnić i zrozumieć jego kierunek w tej sprawie. Można zrobić w swoich sieciach społecznościowych, ale wierzę, że ponad 0.000 cu … 0,1 zatkać konta nie ma sensu, a nawet więcej, aby stworzyć nowe, zapraszając swoich znajomych!

Przepisz artykuł jest o wiele trudniejsze niż dla mnie napisać nowy. Zwłaszcza problemy z tematów wąskich obszarach, gdzie wiele terminów i nazw zawodowych, które i tak nie są w stanie zmienić. A to jest po prostu nie wyjątkowy. A cena za nimi w rejonie 0,2-0,7 USD, uważam absurd. W rzeczywistości, nasze mózgi trzeba docenić i szacunek, praca umysłowa jest uważany za najlepiej opłacaną na świecie, z wyjątkiem sieci! Jest jedna rzecz, aby umieścić husky lub krótki komentarz, a drugi do napisania artykułu na 1 USD! Dlatego dobry artykuł, być rzetelny wzmocnić dobre czasy).

Mam dwa główne orientacja artykuły pisać na żądanie, na swoje ulubione tematy i fora wypełnić wszystkie rodzaje rzeczy! Jak zarabiać dodatkowe pieniądze, myślę, nie jest źle w swoim wolnym czasie-i to, co chcesz!