345 Shares 8375 views

Jak korzystać UltraISO, tworząc z nim dysk rozruchowy?

Od tamtej pory, zarówno w życiu codziennym były mocno umieścić dyski flash, dyski optyczne zostały zapomniane bezpiecznie. Zostały one zastąpione przez najnowsze, nawet w miejscach, gdzie zwykle dyski „prowadzonego obrony.” Uzyskać co najmniej instalację systemu operacyjnego. Tak, można użyć do tego celu wszystkie takie same płyty CD, ale nadal trudno jest znaleźć komputery, które nie obsługują opcję uruchamiania z Flash.

W związku z tym, istnieje stałe zapotrzebowanie na programy, które pozwalają tworzyć różne dyski startowe i dyski flash. Zobaczmy, jak używać UltraISO, jest nie tylko jednym z najbardziej popularnych, ale także jednym z najbardziej wygodnych i efektywnych programów w swojej klasie.

Ogólna akceptacja wniosku, nie tylko otrzymał ze względu na fakt, że istnieje podstawa i całkowicie darmowa wersja, że dla naszych użytkowników w czasie jest kluczowym aspektem przy wyborze oprogramowania. Jedynym ograniczeniem podczas pracy z programem w trybie testowym jest maksymalny rozmiar pliku, ale w większości przypadków nie jest śmiertelna. Więc jak używać UltraISO, jeśli trzeba utworzyć obraz startowy?

Musimy program, który chcesz zainstalować na komputerze. Ponadto trzeba c dysk instalacyjny konieczne, system lub jakąś aplikację działa. Musimy pamiętać, że wsparcie UltraISO MAC, a wraz z nim można utworzyć dyskietkę startową , nawet dla „Apple” komputerów. Jednakże, rozważymy przypadek windose, jak ten system operacyjny jest najczęściej na komputerach naszych użytkowników.

Włóż dysk do napędu, poczekaj, aż jego definicji. Następnie należy zaprogramować Ultra ISO musi być uruchomiony. Na pasku menu wybierz pozycję „Narzędzia” i klikamy na liście rozwijanej na „Utwórz obraz dysku CD”. W wynikowej wybierz dysk, przyszłej lokalizacji w oknie dialogowym, obrazu dysku, jak również format pliku. Zaleca się użycie standardowego typu pliku ISO. Kliknij na przycisk „SET”, a kilka minut jesteś właścicielem gotowego obrazu.

Tak, to jest jasne. Potem trzeba prowadzić flash wielkości 4 GB, który powinien być w formacie. Proces ten jest najlepiej zrobić w systemie plików FAT32. Ponownie uruchomić program, patrząc na jego oknie głównym ostatnio zapisany obraz. Wybierz go klikając na ikonę lewym przyciskiem myszy, a następnie patrząc w pasku narzędzi pozycji „ładującego”. Go otworzyć, należy kliknąć na „wypalanie obrazu dysku twardego.”

Przed użyciem UltraISO nagrać go na dysku flash USB, należy dokładnie sprawdzić ścieżkę dostępu do wszystkich plików, aby uniknąć błędów i utratę informacji. Przybysze generalnie lepiej odłączyć drążek (z wyjątkiem jednego, który będzie rejestrował) z komputera. Odłączony i sprawdzone? Następnie kliknij na przycisk „Zapisz”, a następnie czekać na jakiś czas, który zależy od mocy komputera.

Właściwie, to utworzenie rozruchowego dysku wymiennego skończona. można ponownie uruchomić komputer, umieścić BIOS, aby uruchomić z niej i zainstalować system. Mamy nadzieję, że artykuł jest o tym, jak korzystać z UltraISO, okazała się przydatna.