454 Shares 7245 views

Jak nazwać kota zabawny i oryginalny sposób

Bardzo często ludzie rodzą się kotów domowych, ponieważ nie wymaga chodzenia na zewnątrz, składania ofert i bardzo proste w użyciu. Koty prowadzić wśród zwierząt. Dziś są one w prawie każdym domu. Zatem kotek przeniósł się na stałe mieszkają w mieszkaniu do właścicieli. Są bardzo podekscytowani tym wydarzeniem, ale nie jest od razu pierwszy problem: jak nazwać kota do swojego pseudonimu był oryginalny, a co najważniejsze – to przyszło do smaku.


Przyzwyczaić kociaka do skomplikowanej nazwie jest prawie niemożliwe, aby wszyscy długie pseudonimy pozostają tylko na papierze, ale w prawdziwym życiu Tutanchamon staje przetargowej Chusei. Jeśli zwierzę pochodzi od utytułowanych rodziców i został nabyty w przedszkolu, to będzie już nazwa przypisana do niej przez pierwszą literę miotu, w którym się urodził. Zazwyczaj te Pseudonimem jest bardzo długi i skomplikowany. Właściciele kota, który weźmie udział w różnych wystawach i konkursach, muszą nauczyć go tej nazwie co najmniej tak, by zrozumieć, że w tej kombinacji dźwięków przyjść do niego. Nie da się uniknąć, ponieważ wszystkie dokumenty będą zapisywane pełną nazwę kota i że zostanie ona podana na wszystkich imprezach.

To nie znaczy, że przed panami nie jest już pytanie: jak nazwać kota bo do codziennej komunikacji z nim i jego edukacji trzeba przyjść z krótszą nazwą. Na przykład Richard domu może być równie dobrze czuły Ricci i Xanthippe – Xenia.

Dziś wiele z nich jest odejście od zwykłego typu pseudonimów kocich Murka, Vaska lub Tiszka na rzecz takich oryginalnych wersjach jak Iris, Marshmallow, Ditta, Daphne, Mount Athos, Archie, i wiele innych. Dla wielu, nazwa ulubionych jest rodzajem wskaźnika ich wyobraźni, wyobraźni, ponieważ możliwe jest, aby nazwać kota absolutnie żadnego słowa. Na przykład, wśród tych pseudonimów kotów znaleziono kompot, Algieria, Boss, wschód, Siegfried, Bambi, aksamitna i wiele innych. Ta lista nie ma końca, ponieważ jest ograniczona tylko przez wyobraźnię zwierzęcia gospodarza.

Aby uzyskać informacje o tym, jak nazwać kota można zobaczyć, jeśli przyjrzeć się bliżej zwierzęciu. Niektóre zwierzaki imposingly i leniwe od urodzenia, a może stać Bayunov, splyun, markiz lub baron. Zabawne i zwinne kocięta nadające pseudonimy Shustrik, Breeze, pośpiechu, Igrunov, Bantam. wygląd zwierzęcia może być również przyczyną pseudonimów, na przykład, Pukhlikov, Ushastik, Fluffy, imbir, piernik, Tigrusha.

Nazwa Homemade kota nie może już być ponad trzech sylab, ponieważ jest to tylko krótki nick, można powiedzieć, z prawej intonacji, w zależności od sytuacji, która jest jedną z najważniejszych podczas treningu domowych. Aby uzyskać informacje o tym, jak nazwać kota, może być rozwiązany poprzez mówiąc różne słowa w swoim wystąpieniu. Uważa się, że nazwa, pod którą będzie on reagować i należy mu dać. Jest do niego kot przyzwyczaja i chętnie na nią odpowiedzieć.

Dziś jest bardzo popularny pseudonimy zabawy. Bo fajnie nazwać kota oznacza się wyróżniać w jakiś sposób od innych właścicieli futrzanych przyjaciół i pazurów. W toku są imiona ulubionych napojów, takich jak whisky, Sambuca, Tequila lub miejsc wypoczynkowych: Wilno, Sycylii, Libii, na Uralu, a także wszelkiego rodzaju słów, takich jak szprot, tenisówki, krótkie nogami, suchar, Bentley. Modnie być również nazywane na cześć światowych walut: EUREKA, Bucks, Baksika, Rubel, cent.

W rzeczywistości nie jest tak ważne, jak nazwać kota jest o wiele ważniejsze, by go kochać, wychowywać, aby dać mu czas i uprzejmy dla swojego zwierzaka. Jest udowodnione, że koty są w stanie przyzwyczaić się do absolutnie każdej nazwy. Najważniejsze jest to, aby uczyć je odróżnić swój pseudonim od innych słów i na nią odpowiedzieć. Przy wyborze nazwy, to najlepiej trzymać się opcji, które nie cierpią cenzury, podobnie jak w przypadku utraty zwierzakiem, wykrzykując obelżywe słowa na ulicy mogłyby zawstydzić nie tylko właściciela, ale wszystkich ludzi wokół nich.