778 Shares 6579 views

Alexander Chernikov: sportowych osiągnięć i biografii

Aleksandr Mihaylovich Chernikov – Rosyjski sportowiec. W tym czasie, był uważany za jeden z najbardziej obiecujących strajkujących kraju. Cała kariera spędził w rosyjskich klubach.

Dzieciństwo i młodość

Alexander urodził się jesienią 1984 w Togliatti. Jako bardzo młody, uwielbiałem oglądać hokeja w telewizji. Trochę dorósł, zaczął gonić krążek ze swoimi przyjaciółmi na ulicy. Rodzice zauważyli syna szał, a więc zdecydowaliśmy się dać go do sekcji. Facet z przyjemnością zajmował, ale to było bardzo trudne. Faktem jest, że nawet jako dziecko miał niewielki wzrost Aleksandra Chernikov. Gracz hokej nie wstydził się tego faktu, ale na boisku zawsze położył się więcej niż inni.

Trenerzy nie mogło zabraknąć wytrzymałości na rozciąganie człowiekiem i próbował w każdy sposób, aby mu pomóc. Już wtedy było jasne, że jeśli ciężko pracować, możesz stać się bardzo dobrym graczem. Młodzieniec nie chciał oznaczyć czas przy bramie. On zawsze lubił grać w ataku, który dotknął swoją ostateczną pozycję na dworze. Zaczynając z zespołami młodzieżowymi, działał jako napastnik.

Profesjonalny hokej. "Avangard"

W 2002 roku Alexander zadebiutował w pierwszej lidze. W tym czasie grał na „Lada-2” z rodem z Togliatti. Pomimo faktu, że miał tylko osiemnaście lat, udało mi się rzucić siedemnaście goli i asyst zrobić siedemnastu do trzydziestu sześciu walkach. Oczywiście, dobre wyniki nie zostały niezauważone, aw 2003 roku młody człowiek przystępuje CSK VVS. W tym zespole będzie grał przez dwa sezony, a następnie przejść do Czelabińska „ciągnik”. W ramach tego klubu posiada dwa bardzo silne sezonu, a dopiero potem wraca do swojego „Lada”.

Mistrzostwa 2007/2008 drużyna gra w rosyjską Super League, ale następnego roku kwalifikuje się do Ligi Continental. W sezonie 2008/2009 Alexander Chernikov do debiutu w najwyższej klasie rozgrywkowej rosyjskiego hokeja. On będzie go trzymać bardzo skutecznie: pięćdziesiąt pięć gier, strzelił siedem goli i siedemnaście asyst. W przyszłym roku posiada ten sam poziom: pięćdziesiąt cztery mecze, siedem goli zdobytych i szesnaście asysty.

W 2010 roku Aleksander podpisał kontrakt z HC „Syberii”. Pierwszy sezon staje się skuteczne w nowym zespole. Hokeista zaznaczone czternaście punktacji uderzeń w pięćdziesięciu czterech gier. Plus, siedmiokrotnie wspiera partnerów.

Mistrzostwa 2011/2012 Alexander Chernikov znowu niesie ze sobą bardzo wysoki poziom. Zgłasza jedenaście goli i jedenaście razy więcej niż jego koledzy z drużyny punktacji przesyłowego.

W 2012 roku udaje się do Jarosławia „Lokomotywa”. Nowy zespół po raz kolejny demonstruje wysoki poziom zaawansowania. Niestety, następny sezon był nieudany. Sportowiec posiada pięćdziesiąt walk, ale kładzie się do składnika aktywów tylko osiem udanych operacji.

„Kolejarze” nie przedłużył umowy z odtwarzacza, i wrócił do swojej rodzinnej „Lada”. Gdzie będzie można przywrócić pierwotny kształt i numerem dziewiętnaście punktów na cel + systemu towarzysza. Forward udowodnić wszystkim, że jest zbyt wcześnie, by odpisać, ponieważ może ona nadal na dość wysokim poziomie gra w hokeja. „Vanguard” szczęśliwy skorzystać z okazji, aby wypełnić część doświadczonego sportowca i oferują umowę Aleksandra.

Marzy o reprezentacji

Jak już wspomniano, że był czas, kiedy młody człowiek jest uważany za jeden z najbardziej obiecujących zawodników w kraju. Wielu ekspertów byli przekonani, że wkrótce będzie on w drużynie narodowej. Jednak tak się nie stało i nie zdarzyło się tego dnia.

Chodzi tutaj nie jest to, że Alexander Chernikov wykazały słabą grę, i że zawsze gracze, którzy byli w oddzielnym elementem silniejsza. Niektórzy ludzie wciąż wierzą, że napastnik nie jest na korzyść Rosji tylko ze względu na fakt, że miał dość skromne rozmiary.

Funkcja maniery gry

Forward „Vanguard” różni się tym, że on jest bardzo zwinny i zwrotny. To przez te cechy, może łatwo przejść od teksturalnych obrońców. Wielu graczy, którzy mieli działać przeciwko nim, powiedział, że Sasha jest bardzo niewygodny przeciwnik.

Właściwie, to jest on – Alesandr Chernikov. Jego fani mogą mieć tylko nadzieję, że wciąż miał czasu, aby grać dla drużyny narodowej. I mimo młodego wieku, jest idolem dla wielu początkujących.