104 Shares 2245 views

Rosyjski aktor Andriej Bilan: Biografia, kariera i rodzina

Nasz dzisiejszy bohater – gwiazda serialu i filmów Andrieja Bilan. Życie osobiste i biografia aktora teraz interesuje wielu. Jesteśmy gotowi dzielić się niezbędnych informacji dotyczących jego osoby.

biografia

Andrei Bilan urodził się 5 września 1968 roku. On jest rodem z Ukrainy (miasto Nikopol, region Dniepropietrowsk). Kiedy nasz bohater okazał roczek, jego rodzina przeniosła się do Rosji. Ojciec znalazł pracę na dalekiej północy. Nie mógł na stałe opuścić żonę i syna mały, więc wziął je ze sobą.

Kolejne 10 lat życia spędził we wsi Andrew Cherskiy. Chłopiec szybko przyzwyczaiłem się do trudnych warunków klimatycznych. Większość roku widział śnieg. Początkowo Andrew często przeziębienia. Ale z czasem, jego ciało rozwinęła silną odporność. Ponadto raz w roku rodzina jedzie na wakacje w cieplejszych regionach Rosji.

Po 10 latach życia w warunkach dalekiej północy Bilanovy powrócił do rodzinnego Nicole. Ojciec i matka Andrei postanowił definitywnie tam osiedlić.

Zainteresowania i umiejętności

W szkole, nasz bohater udał się na czwórki i piątki. Nauczyciele chwalili jego staranności i pragnienie wiedzy. W wieku 12 lat, chłopiec poważnie zainteresowany sztukami walki. Starał się nie uronić ani jednego konkurencji w judo i sambo, na antenie. Ale to nie wszystko. Andrei Bilan przekonać rodziców, by pozwolić mu w sekcji sztuk walki. W wyniku tego, że osiągnął znaczny sukces. Po pierwsze, jak już wielokrotnie wygrał konkurs. Po drugie, otrzymał tytuł „Mistrza Sportu” dla obu rodzajów sztuk walki.

Po ukończeniu szkoły średniej Bilan udał się do Moskwy. Jego celem – wstęp do służby w Pułku Prezydenckiego. I osiągnęła swoje cele. 2 lata później Andrew został wysłany do obywatela. Nasz bohater nie chciał opuścić Moskwę. Wszakże w tym mieście czekaliśmy na niego wielkimi perspektywami. Twardziel z Ukrainy postanowił nauczyć się nowego trendu – fitness. Wszystko poszło dobrze. On nawet stał się mistrzem Rosji w sporcie. Jeden dzień Bilan zrozumiał, że jego głównym powołaniem – nie siłownia, a scena.

Studia i praca w teatrze

Nasz bohater łatwo wszedł do szkolnej pracowni Armena Dzhigarhanyana. Był uważany za jednego z najlepszych studentów na kursie. Andrew Bilanovu było łatwe zarówno teoria i praktyka.

W 1990 roku otrzymał dyplom ukończenia studiów. Niemal natychmiast, aktor został przyjęty do Moskwa Nowego Teatru Dramatycznego w reżyserii V. Dolgacev. On przeszedł długą drogę – od maleńka przypadkowe do głównych ról w przedstawieniach, przedstawionych na pracach Światowej sławy autorów.

Andrei Bilan: filmy

Kiedy nasz bohater po raz pierwszy pojawiła się na ekranie? Stało się to w 1999 roku. Jest zatwierdzony do głównej roli w filmie krótkometrażowym „Adama łza”. Od Bilanova kariera filmowa zaczęła się gwałtownie rozwijać.

W 2000 roku, ekrany na drugi film z jego udziałem – „Still Waters”. Andrew dostał małą rolę, że ledwie pamiętany przez publiczność. Ale aktor nie rozpaczaj.

W 2003 roku został zaproszony do strzelać „Ondine” serii. Bilan z powodzeniem przyzwyczajeni do wizerunku Toshiko straży. Reżyser był zadowolony ze współpracy z początkującego aktora. Później Andrew pojawił się w drugim sezonie serialu.

W całej karierze filmowej, nasz bohater pojawił się w ponad 60 filmach fabularnych i telewizyjnych serii. Rosyjscy widzowie znają i kochają tego artystę. Mamy listę najbardziej żywy i niezapomniany, jak Andrei Bilanova:

  • "Adventuress" (2005) – Meleshin.
  • "Polowanie na geniusza" (2006) – Fedor.
  • "Kot i mysz" (2007) – Nicholas.
  • "Labyrinth of Love" (2008) – Siergiej Sołowjow.
  • "Biker" (2010) – szef ochrony.
  • "Dark Water" (2011) – Alex.
  • "Kraj Story" (2012) – przedsiębiorca.
  • "Naszyjnik" (2013) – Andrew.
  • "Jednym tchem" (2014) – Vladimir Razlogov.
  • „Wszystkie skarby świata” (TV series 2014).

Andrei Bilan: miłość życia

Nasz bohater – atrakcyjny mężczyzna z silnym tułowia i wyrazisty wygląd. Nigdy nie narzekał na brak kobiecej uwagi. Znany aktor został trzykrotnie żonaty. Z pierwszą żoną Andrzeja poznał jako student. Wkrótce kochankowie byli małżeństwem. Triumf okazało konserwatywny. A winę za trudną sytuację w kraju.

W 1994 Bilan został pierwszym aktorem ojciec. Żona dała mu uroczą córkę Katarzynę. Młody ojciec starał się trzymać krovinushku jak najwięcej. Kąpał i swaddled córkę. Po pewnym czasie, relacja z Andrzejem i jego żona zaczęła się pogarszać. Aktor jest już zmęczony ciągłymi skargami i zazdrość scen. W rezultacie, oficjalnie rozwiedziona para.

Andrei Bilan krótko nosił stan kawalerski. Uderzył się romans z piękną dziewczyną, nie związanej z kinem i teatrem. Po kilku miesiącach, nasz bohater popełnił jej propozycję małżeństwa. Powiedziała, że tak. W tym czasie ślubu był wspaniały – z muzyką na żywo i smakołyków na stole i dużej liczby gości. Ale szczęście rodzinne nie trwało długo. Ponownie następuje rozwód.

trzecie małżeństwo

W 2007 roku, podczas kręcenia Ruza aktora Spotkałem się z piękną brunetka Angelica. Pracowała jako drugi reżyser. Musiała pilnie jechać do Moskwy. Bilan Angela uprzejmie zaoferowali swoją pomoc. W drodze do stolicy rozmawiali. Nawet wtedy Andrzej Bilan sobie sprawę, że to była jego druga połowa. Nasz bohater nazywa Angelica na romantyczną kolację w restauracji. Dziewczyna zgodziła się. Spotkanie odbyło się na najwyższym poziomie. Wkrótce zaczęli mieszkać pod jednym dachem. A kiedy Angela powiedział aktor o swojej ciąży, para poszła do rejestratora i podpisane.

W 2008 roku żona urodziła syna Bilanovu. Chłopiec o imieniu Ilya. Jeśli uważasz, że nasz bohater zapomniał o córkę z pierwszego małżeństwa, bardzo źle. Często rozmawiał z dziewczyną, zabrał rodzinę do podróży, aby zapewnić wsparcie moralne i finansowe.

Konkludując

Teraz już wiesz, gdzie się urodził, studiował w którym kręcono aktora A. Bilan. Jego życie osobiste było również przeglądowi przez nas. Życzymy powodzenia tego wspaniałego artysty i finansowego dobrobytu i szczęścia rodzinnego!