455 Shares 9206 views

Najlepsza zabawka dla kotka własnymi rękami

Kiedy w domu pojawia się kotek kochającego właściciela musi dbać o zabawki dla dziecka. Jeśli to nie nastąpi, kotek zamieni się zabawkami ubranie, buty i meble. Zabawki są potrzebne do fizycznego rozwoju kotek, rozrywki i komunikacji z hostem przez co-op. Oprócz wyraźnych korzyści dla wszystkich, zabawka powinna być wystarczająco bezpieczne. To nie powinno mieć ostrych krawędzi i drobnych części, które łatwo złamać się. Byłoby również dobrze kociak mógł grać z nim na własną rękę, gdy właściciele nie są w domu.

Zabawka dla kotka własnymi rękami

Jak zrobić zabawkę dla kotka samego? Nic nie mogłoby być łatwiejsze. Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – aby wykręcić arkusz papieru wstążka, krawat ciąg do niego i wisiał tak, że jest trochę nie dostać się na podłogę. Szeleszcząc łuk zawsze przyciągnie kociaka. Można zrobić to samo z wiszącej pudełka zabawka na rezinochke. Wewnątrz pudełka umieścić kilka groch, tak że brzęczały przy każdym ruchu. Idealny dla tych zabawek plastikowych pudełkach z „Kinder Niespodzianka”. Można schować ich szmatki dłużej służył swojego zwierzaka, wyglądać piękniej. Zamiast guma może być używany przez długi sprężynowy, natomiast dobre zabezpieczenie zabawkę na poziomej powierzchni.

Również upewnić się, trzeba miękkie zabawki dla kotka. Jego ręce są bardzo łatwe do wykonania myszki wykonane z grubej tkaniny. Złożyć na pół kawałek szmatki. Narysować myszy kontur ciała cięcie. Aby mysz wyglądał dobrze karmione, umieścić pomiędzy dwoma kawałkami rzeźbione coś miękkiego: pomponami ze starych kapeluszy, duża kulka waty. Jeśli pracujesz z filcu, grubymi zasłonami, krawędzie mogą być sklejone, ale jeszcze silniejszy szyć górnej nici i spód ciała myszy. Mocno przyszyć oczy kotka i ugryzła swoich dławiący przez przypadek. Aby ich bezpieczeństwo, także z tkaniny. Nie zapomnij ogon. Ta mysz będzie szczególnie interesujący jechać na podłodze, jeśli w środku jest też coś się dudnienie.

Interaktywna zabawka dla kotka własnymi rękami

Interaktywne zabawki zwierzę nie wymagają interwencji człowieka. Są bardzo dobre do zaspokojenia instynktu łowieckiego u kotów. Na przykład, przezroczysty tunel z kulkami wewnątrz i otwory od góry, aby móc trzymać nogę i postarać się o piłkę. Jeśli nie masz umiejętności do pracy, zrobić taką zabawkę z płaskim pudełku tekturowym. Powtórzyć w nich otwory w kształcie koła, na całej powierzchni wewnątrz dobrze zamocować na długich gum kule, pręty i pomponami. Kotek będzie pilnie nadrobić te kulki i ciągnąć je przez otwory podtseplen pazury. Jest to tani interaktywna zabawka dla kotka, własnymi rękami zrobić to z materiałów złomu.

Co zrobić zabawki dla kotka, wybrać odpowiednią opcję. Może to być zabawka teaser, piłka-grzechotka, interaktywne zabawki, może kompleks gier, w połączeniu slajdów kotów, kogtetochek i piec ławkami do wypoczynku. Aby Twój puszysty dziecko nie będzie się nudzić, bawić się z nim. Więc pokazać swoją miłość do niego. Uwagę, że dajesz kotek codziennie, grając z nimi, pomoże Ci podnieść posłusznego zwierzaka.