574 Shares 7035 views

Politechnika Perm Stan: wydziały i oddziały

Dopuszczalna jest uważany za jeden z największych ośrodków edukacji w naszym kraju. Istnieje ogromna ilość placówek oświatowych różnych kierunkach. I, oczywiście, na Uralu, bardzo cenione zwłaszcza nauk technicznych. Przez ponad 50 lat, Perm State Technical University, wydziały, które zostaną opisane w tym artykule, prowadzi szkolenia studentów na najbardziej istotnych dziedzinach zastosowań.


Historia Uniwersytetu

Początki tej uczelni w 1953 roku trwa. Został on następnie Ministerstwo Kultury postanowiło otworzyć w instytucji Kama szkolnictwa wyższego. We wczesnych latach Politechniki Perm państwa (PStu) był znany jako Instytut Górnictwa. Miał dostarczyć region inżynierów, którzy specjalizują się w przemyśle węglowym. Początkowo instytucja nie miała budowę własnych, bez akademikach. Zajęcia odbywają się na uczelni budynku, który został wynajęty przez mały kwadrat. Budowa własnej obudowie rozpoczęła się dopiero w 1955 roku na placu października. Główną specjalizacją uniwersytetu było górnictwo.

W 1960 roku Instytut został połączony z kilkoma innymi instytucjami edukacyjnymi Kama. Wśród nich, na przykład, był wydział techniczny Uniwersytetu Perm. Mechanical Engineering Institute również został dołączony do niego. W tej samej dekadzie zaczął otwierać nowe wydziały, że nauczenie się budownictwo, architektura i chemii. W 70 lat Instytut aktywnie rośnie. Dla Kamy rozpoczął budowę ogromnego kompleksu studenta, który w rzeczywistości stał się nowa dzielnica miasta. Jego budowa została ukończona dopiero w 1989 roku. W 1992 roku placówka została nazwana Politechnikę Perm państwa. To było pod tą nazwą stał się znany nie tylko w Rosji, ale również za granicą.

Jak iść na studia?

Edukacja w Politechnice Perm państwa odbywa się w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, wieczorowych i formy odległość. Podobnie jak w innych szkołach, kampania otwarcie zaczyna się tu w lipcu, po zdaniu egzaminów szkolnych. Wnioskodawcy muszą przedstawić komisji selekcyjnej wszystkie niezbędne dokumenty (można kopiować) i wypełnić w specjalnym oświadczeniu. Można również złożyć wszystkie dokumenty w Czajkowskiego lub dużego oddziału w Berezniki (Politechnika Perm State). Wydział potencjalni studenci mogą wybrać sami, biorąc pod uwagę swoje własne pragnienia i wyniki egzaminów. Po przejściu dokumenty po prostu trzeba czekać na przyjęcie do budżetu lub płatnego stanowiska. Zwykle wymienia otrzymane PStu opublikowany na początku sierpnia.

Wydział Górnictwa i Petroleum

Jak wspomniano powyżej, jest początkowo PGTU specjalizuje się w przemyśle górniczym. Dlatego ten jest uważany za najstarszy wydział na uniwersytecie. Został założony w 1953 roku. Tutaj studenci uczą się podstaw działalności górniczej, a po ukończeniu studiów są oilmen i inżynierowie. W ostatnim roku ich koniecznie zapoznać się z liderami największych firm paliwowych w kraju, co również pomaga uzyskać dobrą pracę. Przez całe życie Politechniki Państwowej Perm (Perm) wyprodukował ponad 30 absolwentów, doktoraty. Kolejnych 150 studentów obronił pracę doktorską z nimi.

Wydział, z kolei dzieli się na następujących departamentach:

 • Geologicznych i oleju napędowego;
 • bezpieczeństwa i higieny pracy;
 • technologie ropy naftowej i gazu;
 • Electromechanics górniczych;
 • Geodezji i geodezji;
 • Rozwój złóż.

Studenci są prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, z których większość ma stopni i tytułów naukowych. Muzeum Geologiczne otwarty na podstawie wydziału. Wszystkie działy są wyposażone w nowoczesny sprzęt, który pozwala absolwentom na uzyskanie nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne umiejętności. Na Wydziale istnieje kilka rodzajów komputerów i wyspecjalizowanym laboratorium.

Wydział Inżynierii Lądowej

Dział ten powstał w 1959 roku. Trenuje inżynierów do budowy, a także architektów i projektantów. Zajęcia prowadzone są osobiście, pilota i formy w niepełnym wymiarze godzin. Centrum Kształcenia pozwala uczniom doskonalić swoje umiejętności. Wydział posiada 89 nauczycieli. Kilka z nich posiada tytuł doktora i magistra. Na podstawie jego prac projektowych, projektu i biurze projektowym, materiałów budowlanych, badaniach laboratoryjnych i centrum inżynieryjnym. Wszystko na Wydziale rejestruje ponad 1500 studentów. Także to odbiera w magisterskich i doktoranckich.

Politechnika Perm State prowadzi szkolenia w następujących zawodach budowlanych :

 • Architektura i Urbanistyka;
 • geotechniki i budownictwa;
 • inżynieria materiałowa;
 • Ciepło, woda, odwadniania i wentylację.

Departament Highway

Departament szosa została założona w 1979 roku, ale aby uczyć studentów tej specjalności tutaj zaczął się znacznie wcześniej. Studenci mogą otrzymać wykształcenie i w pełnym wymiarze czasu i korespondencji. Absolwenci tego wydziału jest bezpośrednio zaangażowany w budowę nowych dróg, a także pracy w największych firm samochodowych. Wydział posiada nowoczesne laboratoria, a także jedyną jednostkę badawczą w Rosji iHouse. Uczniowie regularnie przechodzą szkolenia w zakładach przemysłowych w Niemczech, Austrii i Chinach.

Najlepsi eksperci podróży przygotowuje Politechnikę Perm państwa. Adres Budowa Wydział: Perm, ul. Akademik Korolev, 19a. Studenci mogą otrzymać wykształcenie w jednej z następujących specjalności:

 • Dróg i Mostów;
 • ochrona środowiska;
 • samochodów i maszyn przemysłowych.

Departament Aerospace

Wydział został założony w 1993 roku. Politechnika Perm State oferuje studentom zdobyć prestiżową edukację i stają się specjalistami w dziedzinie lotnictwa i inżynierii. Uważany jest za jeden z największych w Uniwersytecie i ma własną obudowę. Kadra składa się z ponad 20 lekarzy i około 100 kandydatów nauk i docentów. Praca w pełnym wymiarze godzin, wieczorowych i zaocznych. Absolwenci Wydziału Aerospace doprowadziły do wielu przedsiębiorstw przemysłowych w regionie Kama i Uralu. Po 3 roku studenci oraz uczniowie są dystrybuowane do głównych lotnictwa, inżynierii, przemysłu lotniczego, stalowego i przemysłów obronnych w regionie Perm i Rosji.

Na podstawie wydziału jest 10 wydziałów, a otrzymana może wybrać jedną z następujących obszarów szkolenia:

 • silniki lotnicze;
 • projektowanie i produkcja automatów;
 • technologii materiałów polimerowych;
 • konstrukcja i geometria opisowe.
 • artyleryjskie, rakietowe i artyleryjskie broni.

Wydział Humanistyczny

Politechnika Perm State przygotowuje absolwentów nie tylko praktyczne, ale również w naukach humanistycznych. Ten wydział od 1993 roku. Uczy studentów gospodarce, administracji publicznej, językoznawstwo, socjologia, reklamy i public relations. Wybór przychodzącego oferuje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze czasu i formy odległości. Absolwenci wydziału mogą kontynuować naukę na magisterskich, a potem na studiach.

Regularnie odbywają się konferencje krajowe i międzynarodowe. Wydział ściśle współpracuje z instytucjami edukacyjnymi w Niemczech, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Serbii i Chinach. Studenci absolwenci mogą także uzyskać dyplom z filozofii, politologii i socjologii.

Berezniki oddział

Jak w przypadku każdej poważnej instytucji edukacyjnych, PStu ma kilka biur, które znajdują się w małych miasteczkach Kama regionu i Uralu. Jednym z największych spośród nich uważa się za Berezniki oddział. Politechnika Perm państwa jest tu szkolenie w specjalnościach:

 • automatyzacja procesów technologicznych;
 • energii elektrycznej;
 • górnictwa, technologia chemicznej;
 • informacji i technologii komputerowej;
 • budowlanych;
 • bezpieczeństwo technosfera;
 • maszyny i urządzenia do przetwórstwa;
 • Innowacje.

Oddział znajduje się w Berezniki, który jest drugim co do wielkości osada w regionie Perm. Tutaj zbudowaliśmy 2 budynki edukacyjne, które są w pełni wyposażone z komputerów i technologii inżynierii. Posiada własne centrum komputerowe laboratorium. W tej chwili ponad 2000 studentów są zapisani tutaj. W sumie ponad 10 000 specjalistów została wydana przez 50 lat pracy w Berezniki.

oddział Chaikovsky

Oddział Czajkowski Perm State Technical University został założony w 1998 roku. Można nie tylko zdobyć pierwszy wyższe wykształcenie, ale również zdać odświeżających kursach szkoleniowych specjalizacja. Następujące obszary szkolenia realizowane są w tej branży:

 • gospodarka;
 • administracji państwowej i komunalnej;
 • zarządzanie;
 • przemysłowe i budownictwo cywilne;
 • zasilacz;
 • automatyki i sterowania.

Możemy powiedzieć, że PStu słusznie zdobył tytuł jednej z najlepszych uczelni technicznych w kraju. Tutaj studenci otrzymują wysokiej jakości edukacji w różnych dziedzinach i zawodach. Ponadto, ze względu na dużą liczbę oddziałów, uniwersytet może trenować młodzież z miast wojewódzkich.