831 Shares 7692 views

Biografia Czikatiło: Ekscytujące życie świadomości

W dzisiejszym świecie, czasami napotykają wiele niebezpieczeństw. Niestety, coraz więcej ludzi staje się brutalne i działalność przestępcza rozwija się pomyślnie. Często psychologowie nie potrafi wyjaśnić, dlaczego to czy tamto człowiek odważył się złamać prawo. Dla celów analitycznych, z wielkim zainteresowaniem jest biografia Czikatiło. Ta osoba jest nadal uważana za jedną z najbardziej brutalnych i masowych morderców na świecie.

Czikatiło Biografia: początek podróży życia

16 października 1936 w miejscowości Apple zapalić przystojnego chłopca o imieniu Andrew. Wychowywał się w zwykłej rodzinie, w 1954 z powodzeniem ukończył liceum. Warto zauważyć, że lubi się uczyć, dlatego otrzymał certyfikat, młody człowiek zdał egzaminy na Uniwersytecie Moskiewskim, chciał zostać prawnikiem. Ale los zdecydował inaczej: nie otrzymał wymaganej liczby punktów i nie rób tego. Ale w szkole technicznej został przyjęty od razu, po czym złożył dokumenty do Instytutu Kolejnictwa w dziale korespondencji. Biografia Czikatiło jest zróżnicowana, na przykład, w 1957 roku otrzymał wezwanie do potrzeby służby wojskowej. I zrobił dać długu państwowego, szczerze służył w MSW. Być może to właśnie ten etap swojego życia i okazały się śmiertelne. Niemal natychmiast znalazł wspólny język z współpracownikami, tak że został poddany wielu upokorzeń i wielokrotnym biciu. Plotka głosi, że nawet zmuszony do perwersji seksualnych. Taki test, oczywiście, nie może opuścić psychikę młodego człowieka całkowicie zdrowe i silne.

Andriej Czikatiło – Biografia: na drodze do życia w zbrodni

Po przejściu przez wiele nieprzyjemnych rzeczy, on nie poddaje się i nadal budować zwykle dużo życia: dostaje pracę, a nawet wziąć ślub. W 1964 roku Czikatiło został dumnym ojcem nienarodzonego dziedzica, ale jego syn nie był przeznaczony do długo żyć: Osiem miesięcy później dziecko zmarło. Ale rok później jego żona ponownie porodzie, a w 1969 roku urodził się najsłynniejszy syn Czikatiło, który później również stać się przestępcą. Biografia Czikatiło jak seryjny zabójca rozpoczął w 1972 roku, kiedy jego własne uczniowie świadkiem kontakt z chłopcem do spania. Zapewne ten fakt skłonił rodzinę, aby przenieść się do innego miasta. W 1978 roku kopalnie było absolutnie pierwsze morderstwo. Potem brutalnie zgwałcił dziewięcioletnią dziewczynkę, a następnie uderzył trzy ciosy w brzuch nożem, być śmiertelne. Doświadczył przyjemność, co widzi cierpienie i upokorzenie słabego człowieka.

Czikatiło – Biografia. Pierwszy areszt

Władze nie od razu można obliczyć prawdziwego zabójcę. Po incydencie z dziewczynki został aresztowany i podlega karze śmierci zupełnie inna osoba. Andrew sam bał się takich konsekwencji, więc przez trzy lata żył zwykłe życie. Ale w 1981 roku zdecydował się skorzystać z usług prostytutki. Czerpać przyjemność nie mógł, bez zastraszania. Gdy dziewczynka miała znaleźć odgryzł jej sutki, usta pełne błota, a były dwa w brzuchu ran kłutych. Jak zabił w sumie siedem kobiet, a ta maszyna śmierci była nie do zatrzymania w ciągu następnego roku. Pierwszy Aresztowanie miało miejsce w 1984 roku ze względu na dziwne zachowanie sprawcy. Jednak, aby udowodnić swoje zaangażowanie nie było możliwe, więc wkrótce Czikatiło został zwolniony, a on nadal zabijać niewinnych ludzi. W 1990 roku masowy morderca został aresztowany, uznany najbardziej brutalnych w historii. Oraz w dniu 14 lutego 1994 roku został stracony.