196 Shares 9147 views

Gra Watch Dogs nie rozpocznie się, co robić?

dziś przemysł gier wytwarza ogromną liczbę gier komputerowych, które są szczególnie popularne wśród publiczności. Ale Watch Dogs – jest to specjalny projekt, którego oczekiwano od dawna i ze ściśniętym sercem. Stał się niezwykle popularny przed wydaniem, a podniecenie tylko wzrosła, gdy było to data wydania.

Ta gra jest o przyszłości, w której oddzielne miasto całkowicie kontrolowany przez superkomputer, a ty w obliczu zaawansowanych hakerów będą wykonywać swoje zadania, wystające do sieci komputerowej, łamiąc jego elementy, aby osiągnąć swój cel. Można utworzyć korek na drodze, wyłączanie światła, podsłuchać rozmowę na telefon komórkowy i więcej. Należy jednak mieć na uwadze, że ta gra ukazała się niedawno i początkowo stwierdzono, że wymagałoby to wiele komputerów, na których zamierza korzystać. Gracze mają do czynienia z problemem, że Watch Dogs nie zostanie uruchomiony. Jest to bardzo aktualny problem, który wymaga szczegółowej analizy.

Wymagania systemowe

Pierwszym powodem, dla którego nie można uruchomić tę grę, już wspomniano wcześniej – jest to również najbardziej powszechne. Te wymagania systemowe że deweloperzy zgłaszali długo przed wydaniem ich potomstwa.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że gra Watch Dogs nie uruchamia się na komputerze, należy sprawdzić konfigurację i porównać go z tym, co jest określone w wymaganiach systemowych. Fakt, że ten projekt jest bardzo zaawansowany pod względem mechaniki gry, silniku, fizyki, oraz, oczywiście, grafika. W związku z tym, że komputer musi być bardzo silne, aby utrzymać normalne funkcjonowanie gry.

Nie można uruchomić nowość, jeśli Twój procesor ma dwa rdzenie. Gra wymaga czterech. W związku z tym częstotliwość pracy CPU musi być wysoka. Ponadto, trzeba co najmniej 6 GB pamięci RAM oraz gigabajt pamięci wideo, a to tylko minimalne wymagania. Jeśli chcesz, aby jak najwięcej z gry, trzeba będzie mocniejszy komputer. Warto też zwrócić uwagę na system operacyjny. Musisz zainstalować przynajmniej system Windows Vista, a system musi być 64-razdyadnoy. Więc jeśli Watch Dogs nie uruchamia się, należy sprawdzić zgodność komputera z tej gry. Jeśli z dostępnym sprzętem jest wszystko w porządku, trzeba spojrzeć głębiej w problem.

Sterowniki do karty graficznej

Bardzo często w grach komputerowych są problemy z przeniesieniem obrazu, nawet jeśli karta jest jednym z najbardziej nowoczesnych. Tutaj sprawa może być w sterownikach, które stały się nieaktualne. Jeśli napotkasz problem, że Watch Dogs nie rozpocznie, należy najpierw zaktualizować najlepszy sterownik do nowszej wersji dostępnej na oficjalnej stronie producenta. To może rozwiązać ten problem. Jednak działanie to nie zawsze działa, i trzeba kontynuować do odgadnięcia, dlaczego nie zacząć Watch Dogs.

Ustawianie czasu na komputerze

Innym powodem problemów z uruchomieniem tej gry jest dość niezwykłe. Można stwierdzić, w czasie, który jest zainstalowany na komputerze. Jeśli jest źle, to jest całkiem możliwe, trzeba znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego nie zacząć Watch Dogs. Faktem jest, że projekt ten, jak większość nowoczesnych rozwoju jest częściowo uzależniona od internetu i musi wiązać jako środek ochrony przed piractwem. A jeśli zegarek nie udać (dokładniej, miesiąc i rok prawidłowo ustawione), gra może się nie uruchomić. Oczywiście, nie jest to najbardziej powszechny problem, ale jeśli gra Watch Dogs w żadnym nie chciał uciekać, to lepiej sprawdzić figurę.

Brak niezbędnych bibliotek

Jednym z głównych elementów gry są specjalne pliki biblioteki, która Katalog konkretnych danych. Bardzo często, te pliki mogą być związane z dystrybucją takich osób trzecich, jak DirectX lub Microsoft Visual C ++. Więc jeśli gra Watch Dogs nie rozpocznie i błąd, który nie jest na tyle specyficzny plik DLL, to trzeba spróbować ponownie zainstalować dystrybucję vysheoboznachennyh. Jeśli to nie pomoże, to zaleca się, aby spróbować zastosować metodę „drewno”, ale powinien być bardzo ostrożny z nim.

Skopiować nazwę pliku, w którym brakuje swoją grę i znaleźć je w Internecie za pośrednictwem dowolnej wyszukiwarce. Pobierz i rozpakuj folder zawierający grę. Jeśli ten plik DLL, który nie jest właściwy do gry Watch Dogs, ale raczej do dystrybucji do bibliotek, to metoda ta może pracować. Oczywiście, tym większe prawdopodobieństwo sukcesu jeśli używasz licencjonowanej wersji gry, nie RePak od nikogo, na przykład, od Freeboot.

To nie rozpocznie Watch Dogs? Spróbuj licencjonowanej wersji, tam jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że nie będzie żadnych problemów z aktywacją gry.

Uruchom jako administrator

Wiele gier komputerowych wymagają zaawansowanego prawa dostępu. Do tych obaw i Watch Dogs. W tym przypadku, trzeba uruchomić projekt jako administrator, to nie będzie nie wystarczy po prostu kliknąć na ikonę. trzeba będzie kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz „Uruchom jako administrator”. Ta gra daje więcej władzy, a to może działać. Za każdym razem, nie przejmuj się, klikając prawym przyciskiem myszy, można przejść do „Właściwości”, a tam już na odpowiedniej karcie umieścić kleszcza przed pozycji Uruchom jako administrator. W tym przypadku, gra rozpocznie się automatycznie, jak jest to potrzebne.

Nieobecność ważnych plików

Jest jeszcze jeden problem, który jest wspólny dla właścicieli licencjonowanego produktu, a dla piratów. Często to dlatego, że nie rozpocznie Watch Dogs. Steam-wersja lub może RePak brakuje niektórych plików. Jeśli zakupiłeś wersję oficjalną, to będzie wystarczy przejść do ustawień Watch Dogs w bibliotece „Para” i tam rozpocząć sprawdzanie cache. Jeżeli którykolwiek brakuje pliku, a następnie zostanie ona automatycznie przywrócone. Jednak w przypadku, gdy procedura będzie trochę trudniej z wersją piracką, ponieważ będzie musiał zrobić wszystko ręcznie.

Najczęściej brakuje „pęknięcia”, który pozwala na odtwarzanie Watch Dogs, z pominięciem ochrony przed kopiowaniem. Wiele programów antywirusowych rozpoznaje „pęknięcia” jako złośliwego pliku, a następnie umieścić go w kwarantannie lub usunąć. Naturalnie, jako wynik gry nie uruchamia się. Aby uniknąć takiej sytuacji, należy dodać plik do „złamania” na liście wyjątków antywirusowe zainstalowane. Dopiero wtedy będzie można uruchomić grę bez żadnych problemów z dowolnego repakerov, czy Freeboot Uplay.

Watch Dogs nie rozpocznie się tak? Następnie spróbować innych rozwiązań, które zostaną opisane w dalszej części.

Sprawdzanie DirectX

Jednym z najważniejszych typów dystrybucji do uruchomienia gier DirectX. Pliki te są bezpośrednio związane z kartą graficzną. Mają one wpływ nie tylko wygląd, ale również na funkcjonowanie gry. Jeśli wersja Watch Dogs nie rozpocznie, błąd pojawia się na ekranie, należy spróbować zaktualizować dystrybucję. Można to zrobić w bardzo prosty sposób poprzez pobranie specjalnego pliku. Kiedy rozpoczyna się automatycznie rozpoczyna poszukiwanie aktualizacji DirectX, a jeśli są, pliki do pobrania programu i instaluje je na komputerze. Następnie można spróbować zagrać, ale jeśli tak się nie stanie Watch Dogs, DirectX nie jest winien. Chociaż można sprawdzić inny problem związany z tą dystrybucją.

DirectX Zobacz

Ten rozkład jest już od dłuższego czasu, więc pozostawia wiele wersji. Od dłuższego czasu minęło najczęściej używanych DirectX 9. Ale ostatnio wszystko bardzo się zmieniło. Jeśli gra Watch Dogs nie rozpocznie, to problem może być w nim. Tak, niedawno pojawiła się wersja DirectX 10, ale okazało się być pośrednie, tak wiele gier obsługują zarówno dziewiątą i dziesiątą. Ale potem przyszedł wersję DirectX 11. publikacji Stało się nowy wyraz poparcia dla gier. Rozwój ten cieszy się niespotykaną popularnością. Teraz wszystkie karty w oczy ze wsparciem dla DirectX 11, a większość współczesnych gier nie będzie działać na DirectX 9. Dlatego upewnij się, że karta jest kompatybilna z wersją jedenastym, ponieważ uważany za nowość rozpocznie się tylko na nim.

zamykanie aplikacji

Wielu graczy popełnia poważny błąd, i starają się to Watch Dogs, gdy komputer jest uruchomiony inne aplikacje. Należy pamiętać, że ta gra jest bardzo wymagający zasobów komputera, więc im mniej pozostaje uruchomione programy, tym lepiej. Ponadto, niektóre narzędzia mogą nie być kompatybilne z grą, dlatego pojawia się błąd.

Watch Dogs – jest to gra, do której uruchomienie należy podchodzić bardzo poważnie. Być może w ciągu kilku lat, aby rozwinąć i będzie średni, ale teraz jest to jeden z najlepszych, odpowiednio, i jest bardzo wymagający.

Zmień repack

Jeśli grasz pirata Watch Dogs, a następnie jeden z rozwiązań tego problemu może być pobrać inną wersję. Odmawiając zapłaty za zakup licencjonowanego opracowania, gracz sam podpisuje się wszystkimi problemami związanymi z piractwem. Nikt nie można zagwarantować, że pobranego grze w ogóle pracy. Więc można pobrać kilka wersji tej wiadomości przed pracą find. Oczywiście, należy sprawdzić każdy z wersjami napisane powyżej elementów, aby nie tracić czasu na pobieranie następnego repack. Ale jeśli nic innego nie działa, przedsięwzięcia tracker i pobrać następujące torrent. Albo iść do sklepu i kupić licencję.

Problem z kartami AMD

Jedną z najbardziej popularnych kart graficznych dla nowoczesnych komputerów są AMD firma modelu. Mają specjalną funkcję dual Graphics, która pozwala znacznie poprawić wyświetlacz graficzny. Jednak okazuje się, że Watch Dogs nie trzeba poprawić grafikę. Nawet więcej: po włączeniu gry zaczyna kolidować z tej usługi, co prowadzi do wyświetlania błędu i zamknąć. Zatem trzeba będzie spojrzeć w ustawieniach karty graficznej i wyłączyć powyższą funkcję tam. Następnie gra powinna działać bez żadnych problemów, jeśli nie można znaleźć żadnego konfliktu, już opisana powyżej.

Sposób gry

Bardzo często są nieprzyjemne Problem ze ścieżką do folderu, w którym gra leży. To samo może się zdarzyć z Watch Dogs. Została zainstalowana gra, uruchom go, zaczyna się ładować, a następnie zdejmuje bez podania żadnych komunikatów o błędach. I po prostu nie wiem, co z nim zrobić. Gdy wystąpi taka sytuacja, należy zapoznać się z pełną ścieżkę do gry. Fakt, że niektóre z konstrukcji nie jest absolutnie postrzegają skrypt cyrylicy, próbując ponownie zakodować. Naturalnie, jest już w zupełnie innym katalogu, który nie istnieje. W związku z tym problemem, który można łatwo rozwiązać. Trzeba tylko wpisać sposób te elementy, które są napisane w cyrylicy, łaciński. Po tym, wszystko powinno działać dobrze, ale ten błąd już nie występuje, o ile są zgodne z zasadą łacińskich liter.

inne problemy

Naturalnie, jest to niemożliwe, aby opisać w jednym artykule wszystkich problemów, które pojawiają się w tej grze. Poniżej opisujemy najczęstsze sytuacje, jak również ich rozwiązania. Oznacza to, że jeśli masz problem z Watch Dogs działa, pierwszą rzeczą, którą potrzebujemy, aby przejść przez wszystkie etapy wymienione powyżej, wykonaj poniższe czynności. Jak najszybciej coś z tym pomaga cieszyć. Teraz możesz grać.

Ale jeśli się do ostatniego punktu, staraliśmy wszystkich metod, ale nadal nie ma postępu, sytuacja może być znacznie bardziej skomplikowana. W tym przypadku należy skontaktować się z działem pomocy technicznej, która pomoże rozwiązać wszelkie problemy związane z opisywanym gry. Ale tu problem jest to, że specjaliści serwis pomoże tylko jeśli posiadasz licencjonowaną kopię gry. Piraci, oczywiście, nie będzie służył. Jednak nie jest to ślepy zaułek. Czy masz wyjścia.

Faktem jest, że fora poświęcone tej grze, może pomóc, jeśli można precyzyjnie określić problem i dostarczyć niezbędnych informacji. Jednakże pomoc wstęgi jest wcale konieczne, ponieważ w tym artykule są najczęstsze błędy i problemy, które mogą wystąpić. Więc badać go ostrożnie spróbować wszystkich proponowanych metod. I tylko jeśli nie pomoże, należy podjąć inne próby, takie jak odwołanie się do pomocy technicznej lub na forum.