639 Shares 9811 views

Dziecięcy Teatr Lalek, Nowosybirsk repertuarze, zdjęcia i opinie

Dla młodszych widzów, teatr był i zawsze pozostanie w bajecznym świecie znaków magicznych. Teatr Lalek (Nowosybirsk) po prostu żyje, i to całkiem sporo. A celem zespołu kreatywnego było przekazać życie widziany przez aktorów: tragiczne i śmieszne, piękny i niepowtarzalny. Z jednej strony, to proste – jak rękawiczka Pietruszka lalek, z drugiej strony, kompleks – jak żywą ludzką ręką, aby zarządzać.

Zawód dać opowieści

1934 dla najmłodszych mieszkańców Nowosybirska został oznaczony przez otwarcie Regionalnego Teatru Lalek. Występ premiera była „Pietruszka odwiedzające studentów”, który został opublikowany w dniu 1 maja. Został podniesiony przez własną grę Regina Landis, który wraz z Michaelem Kisetsom zorganizowany Puppeteer studio Teatru Młodzieży. Później zaczęli scenie występy rosyjskich dzieł klasycznych.

Dzielnie przetrwał lata wojny Teatru Lalek. Nowosybirsk, podobnie jak wiele innych miast, stał się przystanią dla ewakuowanych przedsiębiorstw i organizacji. Teatr lalek dał jej aktorów etap centralny Teatru Lalek Obraztsov. Jest to unikalny zespół lalkarzy miał ogromny wpływ na późniejsze powstawania teatru Nowosybirsk dzieci.

Nigdy personel odmówił przez trasy. Przedstawienia teatralne i koncerty zechce wszystkie dzieci, nie tylko regionów Syberii, ale także w Tajlandii, Japonii, USA. W obcych krajach lalkarzy Nowosybirsk podróżował wielokrotnie. Przedstawiła występy M. Suponina „Razem z nami i grać!” I N. Gernet „Leśna przygoda” w języku japońskim i angielskim. W ciągu ostatnich kilku lat teatr brał udział w kilku międzynarodowych sympozjów, festiwali i warsztatów dla zespołów lalkowych na świecie.

Repertuar Nowosybirsku Regionalnego Teatru Lalek

Program „Baśnie świata” będzie miał duży wpływ na teatrze polityce. Dziś teatr ma więcej niż dwadzieścia osiem produkcje. Nowoczesne zróżnicowany repertuar nie ogranicza się do klasycznej lalki. Zawiera nuty i dramatu narodowego, a odcienie dzieł współczesnych autorów. Specjalny ton w pracach zestaw dzieł literatury światowej. Niezwykłe spektakle oparte na baśniach fascynujących miejsc Puppet Theatre. Nowosybirsk staje świecką stolicę Syberii dla dzieci.

Pracownicy Nowosybirsku Regionalnego Teatru Lalek z jego unikalny repertuar obejmuje Międzynarodową Organizację lalkarzy UNIMA. Pracownicy przeprowadzić różne działania, które przyczyniają się do harmonijnego rozwoju młodego pokolenia, wprowadzić je do literatury i muzyki, kultury i tradycji malarstwa na świecie.

Plakat Magiczny Teatr Lalek

Nowosybirsk czekając na dalsze historie i aktorzy rozumieją odpowiedzialność do młodej widowni.

Jasne plakaty Teatr Lalek pełne bajek i nazwy produkcjach muzycznych stworzonych dla młodych (trzy lata) w Nowosybirsku. Znajome nazwiska opowieści w dwóch aktach:

 • „Garbaty Jazda”;
 • „Wilk i siedem Małe dzieci”;
 • „Masza i Niedźwiedź”;
 • „Opowieść o opowieści” (strony rosyjskich bajek);
 • „Na Pike”;
 • „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”;
 • „Kot w butach”;
 • „Historię o trzech małych świń”;
 • „Santa i Żuraw”;
 • Opowieść o grze „i grać razem z nami!”;
 • „Po raz kolejny, Czerwony Kapturek”;
 • „Muzyków z Bremy” (muzyczna bajka);
 • „Zająca, lisa i koguta”.

Bajki w jednym akcie „Złoty Kurczak” i „Forest Adventure”. Czas trwania występów wszystkich dzieci w przedziale od 50 minut do jednego i pół godziny. I kontynuuje pracę w teatrze lalek letnich dzieci. Nowosybirsk zadowolony taki dar. Jest coś wziąć malyshni w upale.

Czekając na cud …

Trupa jest zawsze głównym atutem teatru. Obecnie jest on produkowany przez aktorów amatorów, absolwentów Moskwie, Jarosławiu, Petersburg uniwersytetów i Nowosybirsku Instytutu Teatralnego. Wielu artystów poświęcone całe swoje życie gry lalki rzemiosła.

Od 1999 roku, kiedy to został wygrałem z Nowosybirsk nowoczesnym budynku Teatru Lalek na ulicy Lenina, 22, pojawił się produkcje, występy różnią się znacznie od poprzednich lat. Teraz stosujemy ewolucyjne technologie: Advanced mechaniki sceny, unikalne oświetlenie teatralne i sprzęt nagłaśniający, grafika komputerowa, projekcje wideo.

Raduje i lewym brzegu

W 2011 roku otworzył kolejny Teatr Lalek w Stanisławskiego. Nowosybirsk (a przede wszystkim mieszkańców lewobrzeżnej części tego) przez długi czas oczekiwania w tym szczęśliwym wydarzeniu. Po tym wszystkim, dla tak dużego miasta na Syberii dość wystarczająco Teatru Lalek. Bilety na występy dziecięcych nie dostać.

Teraz teatr dla dzieci od Stanisławskiego – niezależna organizacja z wielkimi planami na przyszłość. Jego szybko staje się zespół regionalny jest zobowiązany do lalkarza i jego dyrektor artystyczny, Czczony Artysta Rosji Olge Guschinoy.

Plakat Teatr Lalek od Stanisławskiego

Repertuar teatru – występy klasycznych motywach baśni i sztukach współczesnych autorów:

 • „Zając, lisa i zawór”;
 • „Zwycięzcą Smoka”;
 • "Gingerbread Man";
 • "The Mansion".

bajka muzyczna:

 • "Pig Chalk";
 • „Przygoda na leśnej polanie”.

Teleturniej „Puppet show” i opowieść o grze „i grać razem z nami!”.

Są one przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, różne platformy widokowe (komora, duży) i, oczywiście, unikalny system lalek (trostevaya, Platforma, Mimir, lalki). Od stu do dwustu rubli, są bilety do teatru lalkowego. Nowosybirsk ma wysoki koszt wejścia do masowych spektakli dziecięcych.

Patrząc na siebie, aby zobaczyć swoje odbicie lustrzane, z pewnym uogólnieniu pozwala Teatr Lalek. Nowosybirsk daje jej mieszkańcy bardzo ważną i niezbędną funkcję. teatr lalkowy dla dzieci rozrywki i zabawy, podczas nauczania i wychowania, uczy empatii. I entuzjastyczne opinie widzów to potwierdzić. Często mówi się, że Nowosybirsku Teatru Lalek – rodzaj pudełka z cudów. On wzbudza u dzieci zamiłowanie do baśni i magii, zapewnia przestrzeń dla wyobraźni, ponieważ w lalka ma coś żywego. osadza to dobry rzemieślników lalkowych moc!