700 Shares 3416 views

Weterynarze „Innovet” (Żulebino): gdzie, jak się zdjęcia i opinie

Pet – to jest wielka radość i szczęście dla właściciela, ale od pierwszego dnia znalezienie szczeniaka lub kociaka w domu trzeba znaleźć kompetentnego specjalistę, który będzie oglądać swojego zwierzaka i pomoże, jeśli zachoruje. Lepiej jest, jeśli opieka weterynaryjna nie jest przydatny i będzie iść do lekarza tylko podczas rutynowej immunizacji, niż gdyby w nagłych przypadkach, nie wiem, gdzie się zwrócić. Dzisiaj chcemy wam powiedzieć, jakiego rodzaju usługi są oferowane przez Weterynarze „Innovet” (Żulebino).

Najważniejsze cechy

Było to klinika nie tak dawno temu, datę jego otwarcia był 20 czerwca 2010. Ale dziś w internecie można już znaleźć setki wdzięcznych odpowiedzi od właścicieli uratowanych zwierząt. Dlatego jesteśmy zainteresowani w klinice weterynaryjnej „Innovet” (Żulebino). to jest bardzo ważne dla każdego właściciela, aby wiedzieć, że istnieją kliniki, gdzie ich ulubiony profesjonalną pomoc medyczną zostaną dostarczone. Jest to tym bardziej prawdziwe dzisiaj, kiedy koszty usług weterynaryjnych urósł do sporych rozmiarów, a jakość często pozostawia wiele do życzenia.

Tak, Weterynarze „Innovet” (Żulebino) ma wszystko, czego potrzeba do badania jakościowego i świadczenia opieki weterynaryjnej. Jest pokój funkcjonalnych diagnostyki, gdzie lekarze sprawiają, RTG i USG, EKG i echokardiografii. Lekarz pacjent najpierw odbiera i wysyła do specjalistów. Dla pacjentów klinika działa dentysty i kardiolog, i są dostępne pełna ocena serca. Dział chirurgiczne przeprowadza interwencję różnych stopniach skomplikowania, a ponadto pracuje pełną laboratorium i szpital.

Do tej pory, Weterynarze „Innovet” (Żulebino) rozwija się i rośnie. Jest to ułatwione przez wysokiego zaufania do profesjonalizmu miejscowych lekarzy i dużej frekwencji. W szczególności, w tym roku planuje otworzyć dodatkowy szpital i uruchomić program w chirurgicznym leczeniu chorób serca.

Pełny zakres usług w jednej klinice

Jest to kierunek, w którym priorytetem firma rozwija „Innovet”. Vetklinike (Żulebino) przeglądy swoich pacjentów uwzględniać możliwe jest śledzenie nawet na oficjalnej stronie internetowej. Każda obserwacja jest uważany komentuje starszy lekarz kliniki. Taka uwaga opinię właścicielami swoich pacjentów jest bardzo cenne, ponieważ pomaga nam iść w dobrym kierunku.

Tu każdy zwierzę może otrzymać pełną pomoc medyczną z badaniem terapeutą a kończąc na chirurgii i rehabilitacji pooperacyjnej. Właściciel nie musi nieść chorego zwierzaka z jednego szpitala do drugiego w celu uczynienia USG, rentgenowskie lub oddawania krwi.

godziny

Jest to kolejny ważny punkt. Kłopot to często bywa w weekendy lub późno w nocy, gdy potrzebujesz pomocy w nagłych wypadkach, ale większość szpitali zostały zamknięte. Vetkliniku „Innovet” (Żulebino) wpis, w którym przeprowadzana jest na 8 (495) 704-52-85 i 8 (495) 704-52-86, odbiór prowadzi zegar i siedem dni w tygodniu, tylko przyjmuje pacjentów w sytuacjach awaryjnych. Dlatego też, jeśli zwierzę zachorował, a następnie doprowadzić go natychmiast, więc można dać mu większą szansę odzyskania. W nagłych wypadkach, zadzwoń lekarz może dać rady, aby uratować życie swojego zwierzaka.

W tej klinice weterynaryjnej brać nie tylko psy i koty. Są specjaliści, którzy będą służyć fachową pomocą na gryzonie: króliki, szczury, chomiki i świnki morskie.

dane kontaktowe

Klinika znajduje się bardzo wygodnie, obszar Wychino-Żulebino pozwalającą na pokrycie wszystkich okolic. To Novokosino i Kuzminki, Lyubertsy i inni. Ludzie kiedyś przyszedł do tej kliniki są jego klienci zawsze. Jeśli po prostu kupiłem nowego zwierzaka, należy zanotować gdzie weterynaryjna klinika „Innovet” (Żulebino), gdzie był. Adres go – Str. Kuzniecow, 12 Dzielnica SEAD, powiat Wychino-Żulebino. Godziny pracy – całodobowo.

trasa

Przede wszystkim musisz zdecydować, jak dużo miejsca jest wygodne dla będzie vetklinike „Innovet” (Żulebino). Jak to osiągnąć, będziemy wam powiedzieć. Od stacji metra Żulebino może zaledwie 500 metrów, a dostaniesz dokładnie we właściwym miejscu. Od stacji „Wychino” metra można dojechać autobusem linii 177 do przystanku „przy ulicy Gen. Kuznetsova, d. 14”. Jest to również autobus do tego samego numeru.

Od stacji „Kuzminki” metra można dojechać autobusem numer 507 lub 555. Exit byłoby najlepiej, aby zatrzymać „Street marszałka Poluboyarova”. Od stacji metra „Riazań prospekt” stacja autobusem lub taksówką numer 279, aby zatrzymać „Street Saransk”. Jednak najlepiej jest korzystać z transportu prywatnego, szczególnie jeśli trzeba przetransportować zwierzaka w poważnym stanie.

Nowa klinika weterynaryjna z rodzinną pracowników

Dziś otwarto kolejny oddział, gdzie znajdą Państwo taką samą jakość usług, doskonałą obsługę, w skrócie, wszystkich rzeczy, dla których jest on tak lubi klientów vetklinike „Innovet” (Żulebino). Żukowski – to małe miasteczko w regionie moskiewskim, pracował tu słynny klinika „irbis”. Dzisiaj nastąpiło połączenie tej klinice do szpitala „Innovet”, a wskutek klinice weterynaryjnej powstała „Innovet-Żukowski”. W tym przypadku zmiana personelu medycznego nie stało, tylko liczba pracowników wzrosła kosztem lekarzy z Żulebino.

usługi

Ogólnie rzecz biorąc, lista powtarza jedno, że już podane. Weterynarze „Innovet” (Żulebino, Żukowski) posiada wszystkie rodzaje opieki weterynaryjnej. Wykwalifikowani klinicyści wykonywać żadnej operacji z płuc do najbardziej skomplikowane. Aby to zrobić, używa bezpiecznego znieczulenia i urządzenie do kontrolowania stanu zwierząt.

Klinika Adres :. regionie moskiewskim, Żukowski, ulica Młodzieży, 29. Można wstępnie zatelefonować 8 (498) 484-06-60. Odbiór przez całą dobę i można mieć pewność, że lekarze zrobią wszystko, aby pomóc swoim zwierzęciem.

Opinie klientów

Być może każdy lekarz wie, jak subiektywną ocenę jego działalności. życia i zdrowia swojego zwierzaka – dla każdego klienta, ważne jest tylko jedno jest. Lekarz, który był w stanie uratować życie, na zawsze pozostanie w pamięci ludzkiej jako wielkiego specjalisty. Ta sama zasada działa również w drugą stronę. Dlatego obiektywne opinie nazwać bardzo trudne. Jednak posiadanie dużej liczby opinii i komentarzy, byliśmy zaskoczeni, aby zauważyli, że większość z nich są bardzo dobre.

Lekarze są chwaleni za profesjonalizm, na ich wrażliwość i miłość do zwierząt. Wiodący lekarz kliniki zauważa, że każdy, kto pracuje ze swoim zespołem – to prawdziwy miłośnik zwierząt, dedykowany ekspert, który zobowiązuje się do ciągłego samodoskonalenia. Oczywiście, uratować życie nie zawsze jest możliwe, a czasem przed lekarzami grających stracony czas, wieku i kondycji ciała, ale mimo to można mieć pewność, że zrobią wszystko, co zależy od nich.

Kolejnym punktem, który świeci w hotelu, – koszty leczenia w klinice. Ceny tutaj są bardzo rozsądne. Podstawą szuka pomocy medycznej wszystkim potrzebującym, a nie zysku, odbija się nie tylko na koszty, ale również wyrażona w opiece nad pacjentami.