89 Shares 4522 views

Dlaczego ludzie decydują się Pałac Ślubów w centrum wystawienniczym?

Na alei architektoniczny w mieście Moskwa Pałacu Ślubów przy Exhibition Centre. W czasie II wojny światowej budynek zmienił swój cel w tym czasie harcerze są przygotowane do obrony kraju. Pałac potem znowu zaczął wykonywać zadania całkowicie spokojny.

informacja

Historia tego budynku sięga roku 1939, kiedy to zespoły architektoniczne wystawa rolnicza powstały zbrojeń Chernyshev, który jest głównym architektem budynku. W tym głównego budynku, znajduje się na terenie 250 budynków o różnych specjalnościach, posiada tereny rekreacyjne i obszary do eksperymentów, w których możemy wypróbować nowe pomysły. Wszystko to mieści się na 136 akrów ziemi. VVC jest bardzo chętnie przybywających gości nie tylko z miasta, ale także jego mieszkańców, bo tam jest zawsze przyjemność spędzenia wakacji, spacerując po pięknych miejscach i zwiedzanie ciekawych budynków.

Dlaczego nowożeńcy wybierać dokładnie Pałac Ślubów

Na wielkie święto, że zostanie zapamiętany na zawsze, tutaj gotowane stoi bufecie. Zdjęcia z wesela, a także będzie bardzo piękne, ponieważ para będzie spacer po zacienionych alejek, placów i słynne fontanny i rzeźby stanowią doskonałe tło dla obrazu rodziny. Wszyscy goście będą mogli zmieścić się w przestronnej sali (100 m kw.). W tym dużym pokoju, wszyscy odwiedzający znajdzie swoje miejsce. Przybliżona pojemność hali – 20 osób, który zaprosił parę. Wewnątrz budynku wygląda jak oślepiający jak na zewnątrz. Więc dzień ślubu zostanie zapamiętany nie tylko pary, ale również goście.

usługi miesiąc miodowy

Nowo utworzona jednostka społeczeństwa dostanie niezapomniane emocje, bo miłość będzie pełne właściciele ich dzień. Pałac Ślubów w centrum wystawowego ma bardzo dobre opinie, bo tu wszystko jest robione dla ludzi. Wiele nowożeńcy wypełnione były pozytywne emocje i byli zadowoleni z ostatnich wydarzeń.

Miłośnicy mogą również wynająć autokar książka, zabytkowe samochody lub pociągiem ślubną! Sprawdź limuzynę do terytorium, wykonywania zdjęć, nagrywania wideo, dodatkowy muzyki – wszystkie te usługi nie są wolne, szczegółowe pracownicy informatycznych na miejscu. Można również zamówić specjalną sesję zdjęciową, która odbędzie się na tle wszystkich atrakcji ENEA z kątem prostym. Idealne tło będzie Pałac Ślubów w centrum wystawowego, zdjęcia z wesela okaże się po prostu niesamowite. Plan działania został zatwierdzony do podawania ENEA w tym samym dniu, gdy wniosek jest złożony i rejestracji małżeństwa. Ceny na wtorek, środę i czwartek są równe 4500 i wyższe w sobotę i piątek – 8000 i powyżej.

Pałac Ślubów w Centrum Targowego pod adresem Moskwa, Prospekt Mira, własności domu 119, Building 421, ENEA, czeka na zakochanych.

Co jeszcze robi Pałac Ślubów

Rejestracja obywatelskie jest głównym Pałacu. Tutaj, wprowadzania zmian i ulepszeń w ważnych statystyk, nie jest wydawanie utraconych dokumentów. Pałac Ślubów został otwarty w Centrum Targowego w 2014 roku, wcześniej, że nie użyto do tego celu.

Został zbudowany w latach 30-tych, a także sowieckiej epoki. W projekcie trzeba było odzwierciedlać klasyczny styl ówczesnej władzy, tak wiele linii przypomina tym czasie. Wszystko wygląda lakonicznie, symetryczne linie i rygor wygląda jeszcze lepiej niż w wielu innych projektach, dzięki portyki i medaliony sztukaterie. Dane te uzupełniają doskonale styl, który był pierwotnie pomyślany klientów, więc Chernyshev, architekt centrum wystawowego, starał się chwałą.

wnętrze VVC

Mogłoby się wydawać, jak można połączyć powagę i prostota w jednym miejscu? Po tym wszystkim, te dwie cechy idą w parze ze sobą. Ale jeśli pójdziesz do Pałacu Ślubów w centrum wystawienniczym, to natychmiast staje się jasne – tu jest odpowiedź na pytanie.

pałac w stylu budynku stał się bardzo, gdy złoty środek uroczystość nie wymaga żadnych skomplikowanych rozwiązań projektowych. Ale podczas gdy we wnętrzu tam, co warto zobaczyć: ogromne żyrandole koronkowe, które zwracają uwagę na siebie, polerowane cień światło podłoga, kosze kwiatów, dywany, nanoszone frędzlami. Wiele z nich to pojedyncze żyrandole, bo wyglądają masywne i dostojny, a kolor starej miedzi zmiękcza rozmiary efektów, które są odczuwalne nawet z takimi wysokimi sufitami.

Ściany są urządzone w ciepłych kolorach, że wszyscy będą się podoba. Wszystko wyglądało na budowę organicznie, dywany i płytki podłogowe są podobne w kolorze do dywanu. Tutaj jest to dla tych wszystkich powodów, Pałac i jest popularny, ponieważ cała sympatia światła wnętrza, nie próbuje przejąć konto z ceremonii, która odbędzie się w środku.

Oprócz jego bezpośrednich obowiązków, Pałac Ślubów w Centrum Targowego wykonuje odzysk lub zmian w akcie stanu cywilnego. Jeśli dokumenty zostaną utracone, nie będzie w stanie ich odzyskać, korzystając z oryginałów przechowywanych w archiwum.