435 Shares 8294 views

Mission Possible: jak brać kredyty ze złą historią kredytową?

Po zagrożona siebie, trudno jest dalej współpracować z bankami. Gdy istnieje potrzeba, aby wziąć pożyczkę z historią złych kredytów, wysiłki będą musieli zrobić dużo więcej niż obecności pozytywnych doświadczeń kredytu.

Od kilku lat wszystkie transakcje z instytucjami finansowymi stanowiły w jednym krajowej bazy danych – biura informacji kredytowej, więc jeśli jesteś dłużnika i zapobiec występowaniu opóźnień kredytu w jednym z banków w kraju, nie jest łatwe, aby móc poznać wszystkie inne organizacje. Jednak, aby uzyskać pieniądze ze złej historii kredytowej jest nadal możliwe.

Istnieją trzy główne sposoby, aby ominąć sytuacji problemowej:

  • aby znaleźć pożyczkodawcy, który nie dba o swoją przeszłość, a on nie prosi o pliku kredytowej;
  • znalezienie takiego pożyczkodawcy, który jest gotów zamknąć oczy na swoich grzechów;
  • przekonać potencjalnego pożyczkodawcy, że tym razem nie zawiedzie nie naruszy warunki umowy pożyczki.

Obojętny pożyczkodawca

Najprostszym sposobem, aby znaleźć opcję, gdy Twoja historia kredytowa nie ma znaczenia. Pożyczki ze złą historią kredytową wydawać liczne instytucje mikrofinansowania, ponieważ nie są zainteresowani w poprzednim doświadczeniu kredytu w innych instytucjach. Tych kredytodawców należą spółki „pieniądze do domu” lub „MigKredit”, „Nano-finance” lub „Monetę”.

Oczywiście, koszt pożyczania od takich obojętny na swoich ostatnich finansistów będzie znacznie wyższa niż przy stosowaniu się do banku, ale na własne ryzyko, że słusznie zapytać, za dodatkową opłatą. Stopa takich mikropożyczek dostępnych może osiągnąć 1-2% dziennie.

zrozumienie pożyczkodawcy

Istnieją także lojalny wobec sektora bankowego, udzielanie kredytów ze złą historią kredytową, do której odnosi się banki „Tinkoff”, „OTP”, „Discovery”, „Home Loan”, „Renaissance Kredyt” , „Rosyjski Standard”. Wszyscy przyznają, istnienie w przeszłości przestępczości i drobnych problemów z zobowiązań spłaty. Jednakże, jeśli popełnili poważne przestępstwo w sektorze finansowym, a drzwi zostaną zamknięte dla Ciebie. Oprocentowanie kredytów z tych banków może przekraczać 30-50% rocznie, ale jeszcze bardziej do zaakceptowania.

rozważny pożyczkodawca

Kredyt ze złą historią kredytową mogą być podjęte w udostępnienia dodatkowych refundacji gwarancji bankowych. Przy ubieganiu się o kredyt w dowolnym banku, można umieścić swój obszerny pakiet dokumentów
i certyfikaty potwierdzające aktualną zdolność do płacenia, a także oferuje oprogramowanie – hipoteki, gwarancji ubezpieczeniowej lub innych środków w celu ochrony banku przed utratą pieniędzy.

Zaleca się uspokoić rejestrację bankowego nieruchomości jako zabezpieczenia, a następnie będzie można pożyczyć dużą sumę na długi okres i pod minimalnego odsetka 15-20% rocznie, a nadpłata będzie minimalny dla takiego kredytu. Mniej korzystne kredyty z gwarancją, ale atrakcyjność względem rozpuszczalnika lub przyjaciela umożliwi korzystanie z pożyczonych środków w ramach 20-25% rocznie, nawet jeśli nie wzbudzić zaufanie banku. Najważniejsze – nieomylność gwaranta.

W związku z tym zdolność do zaciągania kredytów ze złą historią kredytową istnieje i tylko od was zależy, jak będzie to korzystne dla ciebie. Wybierz najbardziej dogodną opcję i wziąć w odpowiedniej ilości długu.