540 Shares 3314 views

Lifan Solano: opinie i funkcje

Lifan Solano – samochód produkowany przez chińską firmę Lifan w 2007 roku. Model ten jest dostępny w wersji sedan z silnikiem o pojemności 1,6 i 1,8 litra.

Lifan Solano: Specyfikacje

Długość urządzenia jest przedłużony do 455 cm, wysokość pojazdu – 149,5 cm, a jej szerokość jest -170.5 cm w zależności od typu silnika, masa własna Lifang Solano 1225-1230 kg .. Samochód może rozwijać się z maksymalną prędkością 170-200 km / h, w zakresie czasu przyspieszania od 10,5 do 12,3 sekund, w zależności od zmian.

Samochód oferuje całkiem imponujące jak na model w tym standardzie przedziale cenowym. Obejmuje on 2 przednie poduszki powietrzne dla pasażera na przednim siedzeniu, system zapobiegający blokowaniu, czujnik światła automatycznie włącza światła, przednie lampy przeciwmgielne, akcesoriów zasilających i głowicy.

Następny sprzęt koszt właścicieli około 15% droższe niż podstawa. W Neu dodaje czujniki parkowania, aluminiowe felgi, tylne do przedniego rzędu siedzeń i skórzaną tapicerką.

Lifan Solano: przeglądy właścicieli

Ponieważ maszyna pojawiła się na rosyjskim rynku stosunkowo niedawno, aby wyciągać jakiekolwiek wnioski na temat globalnych wiarygodności tego modelu jest jeszcze zbyt wcześnie. Jednak należy zauważyć, że samochód się zepsuje jest niezwykle rzadkie i pierwsze lata funkcjonowania ingeruje w jakości i wytrzymałego pojazdu. Wysoki prześwit można przypisać do zalet modelu Lifan Solano. Opinie właścicieli wskazują, że urządzenie jest bezpiecznie zaparkowany i nie ostro uderzyć na nierównym dnie rosyjskich drogach. Bagażnik jest pojemny, to może przyjść jak sprzęt gospodarstwa domowego, jak również stos rzeczy na piknik lub spędzić noc na zewnątrz. Ekonomiczny przebieg gazu można również zaliczyć do zalet tego modelu.

Tak wielu przyciąga stylowy wygląd samochodu Lifan Solano. Opinie wskazują, że samochód wygląda nowoczesny i elegancki, prawie nie ustępuje w modelach budżetowych projekt koreańskich i europejskich producentów, a koszty znacznie tańsze niż są. Dobry sprzęt, który zawiera wszystko, czego potrzeba dla wygody i nie ma nic zbędne też powiedzieć właściciele Lifan Solano. Odpowiedzi wskazują również, że w zimnym samochodzie zaczynają się łatwo.

Mamy samochody i szereg wad. Właściciele, którzy zamierzają sprzedać swój samochód, istnieje niskie modelu ciągłość Lifan Solano. Opinie wskazują, że odsprzedaż samochodu gwałtownie spada w cenie. Wynika to częściowo ze względu na obfitość konkurentów bardziej znanych modeli i marek. Ponadto, wiele osób wciąż mają negatywny stosunek do techniki chińskiego, biorąc pod uwagę to niewiarygodne. Znanym faktem – jest surowy mechanizm do otwierania tylnych drzwi w samochodzie Lifan Solano. Recenzje wskazują jednak, że drzwi są stopniowo rozwijane i nie będzie powodować wiele niedogodności. Problemem jest też jakość wykonania. Odstępy między poszczególnymi częściami ciała, a szczeliny widać, elementy źle dopasowane do siebie, izolacji maszyny jest również zadowalające. Urządzenie jest niezawodne, ale nieuniknione okresowe naprawy kosztują właścicieli jest drogie.