95 Shares 9646 views

Jak tkać pokrywę na telefonie z dziąseł?

Pokrycie telefon z dziąseł – rzecz, że marzenie każdej małej mody. Po tym wszystkim, będzie pozytywna, to żywy, niezapomniany, a co najważniejsze, jest to indywidualna akcesorium nie będzie niezauważona w tłumie.

Subtelności, które trzeba wiedzieć, aby tkać pokrywę na telefonie z dziąseł

Cover – rzecz, oczywiście, wspaniałe. Ale jak można pokryć w telefonie z dziąseł, tak aby był godny małej księżniczki? W rzeczywistości, to nie ma absolutnie nic niesamowite i trudno – poradzić sobie z tego sprawy przez siebie, każda dziewczyna, jeśli ona jest, oczywiście, nie jest bardzo mała. Nauczyć się tkać pokrywę na telefonie z dziąseł – nie jest trudne, najważniejsze – mieć chęć i zdolności. Z pragnieniem, przede wszystkim pełnej kolejności, ale ze zdolnością do odczuwania problemów. Ale to łatwo zaradzić: kilka przydatnych wskazówek – i elegancki, ekskluzywny akcesorium w kieszeni.

Zapasy pokrywa plecionka

Należy pamiętać, że do tak poważnej sprawy jak tkanie, trzeba najpierw zaopatrzyć się w dużo cierpliwości. Po tym wszystkim, będzie to wymagało pewnego czasu – wynik nie pojawią się natychmiast. Po okładce splot telefon z gumkami – wystarczającą aktywność czasochłonne. W pierwszej kolejności stworzyć konieczne jest zdefiniowanie systemu oraz sposób tkania. Następnie dostać te same gumki Rainbow – podstawę naszym przypadku. Nie powinno być dużo – co najmniej tysiąc sztuk. Poza irysów, trzeba będzie bezpośrednio utkać sobie schemat narysowany na kartce papieru (łatwiej będzie przejść się, co zostało już zrobione), oraz, oczywiście, dostosowując się stworzyć arcydzieło. Na palce nie spletesh coś takiego, więc będą musiały uczestniczyć w obecności specjalnej maszynie lub haku. Oczywiście, można spróbować utkać na okładkę telefonu od dziąsła do procy, ale będzie to tylko strata czasu.

Jak tkać pokrywę na telefonie z dziąseł

Są zupełnie różne sposoby wyrobów tkackich z Rainbow Looms – wszystko zależy od złożoności produktu i umiejętności (odpowiednio, i wiek) od wykonawcy. Ale jeśli mówimy o wypadku w telefonie z gumy, tu są tylko dwa niedrogie i wygodny sposób tkania.

  1. Na maszynie. Taki sposób jest, oczywiście, daje szerszy zakres do wyobraźni, ponieważ pozwala znacznie bardziej interesujące zmieniać dostępne jako wzór i kształt. systemy wagowe, które mogą być realizowane, a ogromna liczba wzorów Cię zachwyci.
  2. Hook. Tutaj, oczywiście, opcje będą nieco mniejsze, ale z wystarczającą umiejętności można stworzyć niesamowite piękno pokrywy na telefon z dziąseł.

Dokonywanie produkt maszyny

Po ustawieniu urządzenia dziąseł i trochę cierpliwości, można zrobić ekskluzywne rzeczy. Pokrowiec na telefon dziąseł na maszynie do zrobienia nie jest trudne. Na paskach maszynowych (górny i dolny rząd) kładzie się na każdy pod jednym rezinochke osiem. Głównym zadaniem – aby upewnić się, że wyjście dostanie rodzaju litery X, który objął cały obwód maszyny. Amplituda sieciowej, takie – pierwszą dolną i drugą górną kolumny skręt wokół pierwszych tęczówki. Kolejne przywiera do kołka, a drugi niższy zawiasach do pierwszej górze. Wtedy wszystko jest proste – nie ma skręcone gumki noszone na odpowiednich parach kołków w dolnym rzędzie.

To samo powtórz na górnym rzędzie. Z pomocą haka dolna guma ciągną razem do środka. Wtedy wszystkie działania są powielane zgodnie z wymaganą długość pokrywy. Nie zapomnij o otworach technicznych – wykonane są po prostu za pomocą Pass. Aby zakończyć splot usunięte wszystkie pętle w pierwszym rzędzie, a następnie – do tęczówki, który następnie zaciśnięte.

Jest to dość powszechny schemat, w razie potrzeby, zawsze jest to możliwe, aby rozcieńczyć trochę ich osobistą wiedzę – na przykład korzystać z różnych odmian gumki kolorów, splot wzorców i wzorów można tkać nawet litery – w skrócie, wykorzystać wszystko, co pozwoli ci na swojej wyobraźni.

Pokrowiec na telefon haka dziąseł

Oczywiście, na pierwszy rzut oka może się wydawać, że splot pokrywę na telefonie z gumy z hakiem jest znacznie trudniejsze i dłuższe. W rzeczywistości, to nie jest przypadek – a on i drugi sposób, aby mieć własne wdzięki i obsługą. Wyplatania hak trzeba dostać się bezpośrednio przez instrument pracy – haka. Wtedy wszystko jest proste – to sposób tkania „łańcucha”. W tym przypadku należy pamiętać, że ogniwo łańcucha wynosi około 1 cm, więc jest to dość łatwe do właśnie długość produktu trzeba obliczyć i ile potrwa do żucia.

Aby rozpocząć przyjmowanie pierwszej gumy, złóż osiem i umieścić na haku – a to w celu uzyskania pierwszej pętli. Następnie podjąć następujące i poddane podwójnej pętli – uzyskał już cztery pętle. Przez ostatnie dwie pętle przez cały czas dzięki nowym odcinku tęczówki i wrócić na haku. Tak więc, mamy całą sprawę – eleganckie i piękne.

Sprawa otwarta

Tkać interesujący przypadek na telefon z dziąseł nie posiadają jakieś nadzwyczajne umiejętności. Wystarczy, że maszyna była pod ręką. Nie staraj się robić na drutach dla przypadku telefonu gumy na widłach – trwa insane ilość czasu i nie gwarantuje dobrego wyniku, mimo wszystko, w przypadku telefonu – nie jest bransoletka.

Jeśli nie podoba ci się, że telefon jest obecnie zamknięty, można otworzyć splotu pokrywę ekranu. Nie trzeba niczego nowego – maszyna (najlepiej podwójnie) i gumę.

Zacznij dość standardowe – na osiem biegunów pękło. Następnie, dla każdej drugiej pary kołków się nacisk na elastyczną opaską. Nie zapomnij zachować dystans do ekranu. Następnie do każdej kolumny umieścić na obwodzie przesłony (innego koloru). Ósemki gumy z dołu podstawę do góry i odrzucono. Następnie ponownie umieścić na obwodzie gumy – i wszystko się powtarza. Tutaj, rzeczywiście, i cała mądrość.

Mała premia – Akcesoria

Większość standardowych pokrywa zawsze można wyróżnić wśród innych podobnych produktów z akcesoriami. Różnorodność wzorów – to doskonały i jasne, ale znacznie jaśniejszy produkt będzie wyglądać, na przykład, z jasnym kwiat dziąseł. Aby zrobić to, nie trzeba tak dużo czasu i dziąsła. Dla tego produktu zostaną wykorzystane gdzieś około 15 gum. Nie trzeba tkania odbywa się za pomocą procy, a kwiat jest dosyć mała.

Jeden róg widelec rany gumy w trzech rzędach. Następnie na obu rogów umieścić na dwóch tęczówki, a potrójne guma demontuje się od dołu na środku podwójnie. Następnie dwukrotnie dziąseł usunięto przeciwległym rogu. Wszystko jest powtarzany pięć razy. Tak więc, jednym z widełek rogów otrzymano pięć podwójnych elastycznych wewnętrznej rzędu potrójne lodzie. Następnie, dwa rogi umieścić na innym tęczówki oraz w jego środku usunięto cały gumę z rogami. Wynik był guma na rogach i na środku kwiat. Koniec łączącego gumki rozciągnięty, gwintowania przez drugą. Wszystko, co pozostało do rozprzestrzeniania płatków – a kwiat jest gotowy. Można go umieścić na torbie while tkania – i masz wspaniały akcesorium.

Podobnie, można ozdobić torbę obok telefonu z różnych gwiazd gumy, figurki – wszystkich, którzy chcą się wyróżniać.

wniosek

Jak widać, w jaki sposób tkać pokrywę na telefonie z dziąseł, aby łatwo zrozumieć. Dzięki cierpliwości, pragnąć i niewielki ułamek wyobraźni jest wymagane, aby uzyskać coś, co będzie odróżnić cię w tłumie tych samych użytkowników gadżetów. Nie ma znaczenia model telefonu lub podstępem – z pokrywą, wykonany własnymi rękami, będzie zawsze na wysokości trendami mody, a najważniejsze, nigdy nie będzie łączyć się z tłumu. Ten ekskluzywny produkt będzie tylko ty i nikt inny.

Oczywiście, sprawa – nie jest jedyną rzeczą, którą można utworzyć z tych wspaniałych Rainbow Loom. Bransoletki, pierścionki, zabawki, bibeloty – to świetna okazja, aby wyrazić siebie w pracy twórczej, a nie tylko siebie. Dzieci chętnie przyłączam się do tej użytecznej zabawy, i wspólnie bawić i spędzać czas produktywnie. Po tym wszystkim, piękno – straszna siła!