266 Shares 7560 views

Białoruski Uniwersytet Gospodarczy: opis, specjalność i opinie

ekonomika edukacji – to jest modne, popularne, prestiżowe. Wielu wnioskodawców marzą, aby ją, a następnie wybierz odpowiednią edukację i specjalne. Na Białorusi istnieją 2 uniwersytetu, który jest uważany za czołowego instytucji gospodarczych edukacji w kraju. Mówimy o Białoruskiego Uniwersytetu Ekonomicznego (Białoruski Państwowy Uniwersytet Ekonomiczny) w Mińsku i białoruskiego Handlu i Uniwersytetu Ekonomicznego Spółdzielni Konsumenckich (BTEU) w Homlu. Jakie kwalifikacje oni oferują? Jakie są przechodzące wyniki w tych instytucjach?

O Białoruski Państwowy Uniwersytet Ekonomiczny

Białoruski Państwowy Uniwersytet Ekonomiczny, z siedzibą w Mińsku, uważany za najważniejszą instytucją szkolnictwa wyższego ekonomicznego kraju. Wnioskodawcy zdecydować się na nim w pierwszej kolejności, ponieważ nie są przygotowani na szeroki zakres kierunków. Każdego roku, z murów uczelni z ekspertami w dziedzinie rachunkowości, finansów, podatków, zarządzania, marketingu, międzynarodowych stosunków gospodarczych, prawa.

Innym Białoruska Akademia Ekonomiczna przyciąga studentów z jego infrastruktury. Istnieje ponad 10 wydziałów, istnieją 2 Institute, kilka oddziałów. Głowica posiada nauczania Uniwersytetu i laboratoriów badawczych, niezbędnych w procesie edukacyjnym. Sale wyposażone w nowoczesne technologie, dzięki czemu informacja edukacyjna bardziej dostępne i zrozumiałe dla studentów. Sport i kultura fizyczna posiada kilka pokoi. Zamiejscowy osób włączonych do Uniwersytetu, są zakwaterowani w 8 komfortowych schroniskach na terenie kampusu.

specjalność BSEU

Uniwersytetu Ekonomicznego w Mińsku raczej duża lista obszarów szkolenia. Oto niektóre z nich:

 • "Marketing".
 • „Aktywność reklamowa”.
 • "Business Administration".
 • „Polityka gospodarcza”.
 • „informatyka ekonomiczna”.
 • „Zarządzanie”.
 • „Administracja publiczna”.
 • „Bezpieczeństwo prawne zagranicznej działalności gospodarczej.”
 • „Rachunkowość, analiza i kontrola”.
 • „Ubezpieczenia”.
 • „Zarządzanie polityczne”.
 • „Psychologia przedsiębiorczości”.

Jeśli przeanalizujemy wyniki kampanii wstępu 2016, która została przeprowadzona białoruskiej Akademii Ekonomicznej, możemy stwierdzić, że maksymalna liczba wniosków była w kierunku „Finanse i Kredyt” z obniżonym okres szkolenia (czyli na podstawie średniej szkole specjalnej ..) – 316 osób, które wyraziły chęć do nauki. Druga największa liczba wniosków jest kierunek „rachunkowości, analizy i badania w profit”. To zostało złożone 220 wnioski od studentów.

Życie studenckie w BSEU

Ekonomicznie Mińsk uniwersytet oferuje studentom wiele możliwości. Mogą uczestniczyć w różnych konkursach prac naukowych, aby pokazać swoje umiejętności, znaleźć nowe rozwiązania palących problemów. Uczelnia oferuje także różne możliwości spędzania czasu poza zajęciami w celu twórczej jaźni – kluby, kluby, kluby. Na przykład, uniwersytet ma teatr studio, show-balet, chór kameralny młodzieży, vocal studio, pop dance, literackiej i dramat studio.

Dla tych, którzy wolą sportu, w liceum też jest coś dla każdego. Uniwersytet posiada:

 • siłownia;
 • Pokój aerobic;
 • basen;
 • hala do gier zespołowych.

Białoruski Państwowy Uniwersytet Ekonomiczny: stawka przepustka

Zgodnie z wynikami kampanii wstępu 2016 Białoruska Akademia Ekonomiczna oblicza punktację podjęcia. Aby zobaczyć prezentowane są na oficjalnej stronie internetowej uczelni:

 • w postaci maksymalnego budżetu ocenę pozytywną zauważyć na „Linguistic wsparciu komunikacji międzykulturowej (stosunki gospodarcze z zagranicą)” – 357 punktów;
 • Po drugie, można umieścić kierunku „Business Administration” – 354 punkty zdobyła na nim;
 • 339 punktów – wynik przechodzenia na „światowej gospodarki.”

Najprostszym sposobem, aby wprowadzić niskie miejsca w kierunku „Psychologia”, który ma Państwowego Uniwersytetu Ekonomicznego białoruską. Punkty są wystarczające do zabicia konkurencji, równego do 184 w 2016 roku.

Recenzje BSEU

O białoruskiej Akademii Ekonomicznej, funkcjonujący w Mińsku, pozostawia wiele informacji zwrotnych. Studenci i absolwenci zauważyli, że instytucja dostarcza wysokiej jakości edukacji. Nauczyciele są bardzo surowe, więc nie będzie działać w jakiś sposób oszukać, aby uzyskać pozytywną ocenę. To wszystko wymaga nauczania.

Z zalet, które posiada Białoruski Uniwersytet Ekonomiczny w Mińsku, studenci i absolwenci również generować wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, doskonałe materiały i sprzęt techniczny, dobry stan techniczny budynków, jadalnia, która oferuje studentom pyszne jedzenie, obecność biblioteki na uczelni z bardzo różnych książek, podręczników, czasopism i gazet.

Są negatywne opinie Mińska w wiodących w kraju instytucji gospodarczych. Jednak w większości przypadków są one w lewo do tych uczniów, którzy nie radzą sobie z programem edukacyjnym, nie chcą się uczyć i myślę, że jakość edukacji i popularnych specjalności można łatwo uzyskać.

O Akademii Handlowej i Gospodarczej w Gomel

BTEU – organizacja edukacyjna, która jest białoruski. Handel i Uniwersytetu Ekonomicznego jest drugą najczęstszą uczelnia ekonomiczna w kraju. On śledzi jego historię do 1964 roku. Ogromna ilość zalet czyni tę organizację, która po białorusku:

 • Uniwersytet handlowe i gospodarcze ma dobry materiał i bazę techniczną, która odgrywa ważną rolę w procesie kształcenia i zajęć pozalekcyjnych;
 • istnieje potrzeba literaturze ekonomicznej różnych specjalności w bibliotece uczelni wyższej;
 • To zmniejszyło program w szerokim zakresie specjalności (dla osób z wykształceniem szczególnym);
 • jest kształcenie na odległość – nowy format procesu edukacyjnego.

Białoruski Uniwersytet Handlu i Ekonomii Spółdzielni Konsumentów prowadzi aktywną działalność międzynarodową. Posiada ogromną liczbę uczelni partnerskich w innych krajach. Dzięki Stosunków Uczelnia oferuje studentom uzyskać dyplom edukacji europejskiej normy (z wyjątkiem Białorusi). Dokument ten zapewnia dodatkowe możliwości rozwoju, pozwala na znalezienie prestiżową pracę w kraju lub za granicą.

Dostępne w specjalnych BTEU

Handel i uczelnia ekonomiczna w Gomel ofert najbliższych 12 specjalności związane z następujących obszarów:

 • firma handlowa i merchandisingu;
 • Badanie przedsiębiorstw, realizacji działań kontrolnych;
 • przepis i promocja produktów i usług;
 • kredytowego i sfery finansowej;
 • działalności gospodarczej;
 • e-commerce;
 • rachunkowości zarządczej, analizy i audytu;
 • logistyki;
 • zarządzanie;
 • zarządzanie organizacją i gospodarki;
 • gospodarka globalna;
 • zarządzanie zasobami informacyjnymi.

Szkolenie w uczelni ekonomicznej i handlowej odbywa się na podstawie płatnego. Na miejscach, finansowane ze środków spółdzielni konsumenckich akceptowane tych wnioskodawców, które mają odpowiedni kierunek.

Życie studenckie w BTEU konsumentów

W tym zróżnicowanym życia studenckiego uniwersytet. Studenci, którzy chcą czynić dobro, aby przyjść do ruchu wolontariuszy. Jego zadania obejmują organizację projektów charytatywnych, przeprowadzenie akcji, wzywając do zdrowego stylu życia. W ramach Wolontariatu często pokryte aktualne zagadnienia współczesnego świata.

Na podstawie handlu i ekonomicznego funkcjonowania klubu sportowego uczelni. Klasy go w różnych dyscyplinach sportowych: koszykówka, siatkówka, badminton, piłka nożna, tenis stołowy, lekkoatletyka, arm wrestling, aerobik, szachy, piłkę ręczną.

Przechodzą kurs we współpracy konsumentów BTEU

Dla płatnego wstępu na stanowiskach wyższych odbywa się na zasadach konkurencyjnych. Podczas niej określa przechodzących wyniki białoruski Uniwersytecie Ekonomicznym. W 2016 roku:

 • dla studentów dziennych maksymalnych wyników na kierunkach „rachunkowości, analizy i badania” (136 punktów), „Logistyka” (135 punktów) i „World Economy” (133 punktów);
 • Dniu formie skróconej wysoki wskaźnik wprost określono „rachunkowości, analizy i badania” – 204 punktów.

Recenzje Homel BTEU konsumentów

Białoruski Uniwersytet Gospodarczy Spółdzielni konsument ma, podobnie jak każdej innej instytucji edukacyjnej, zarówno pozytywnych jak i negatywnych opinii. Niektórzy uczniowie chwalili uniwersytet. Wśród zalet podkreślają łatwość odbioru, obecność różnych specjalności, korzystanie z niektórych członków twórczego podejścia do nauczania, budowę procesu edukacyjnego.

W ujemnego sprzężenia zwrotnego uczniowie pisać o tym, co współczucie na dopuszczenie do organizacji edukacyjnych, jest białoruski. Handlu i Współpracy Gospodarczej Uniwersytetu Konsumentów, według niektórych osób, nie doceniają inteligentnych ludzi. Główną rolę odgrywa tylko pieniądze, które studenci płacą za studia wyższe.

Białoruska Akademia Ekonomiczna w Mińsku i białoruskiego Handlu i Ekonomii Uniwersytetu spółdzielnie konsumenckie w Homlu – godne szkół wyższych. Który z nich wybrać – to zależy od uczestników. Oczywiście, State University gospodarcza białoruski prowadzi w porównaniu z BTEU, to nic dziwnego, że nazywa się wiodącym uniwersytet ekonomiczny w kraju. Jednak w handlu i Uniwersytetu Ekonomicznego mają godność. BTEU zwykle nie ulec czymś innym uniwersytety. On okresowo poprawy bazy materialnej i technicznej, robi korekt proces edukacyjny zmierza do produkcji wysoce konkurencyjne specjalistów.