398 Shares 6236 views

Prezentacja nowych produktów firmy Microsoft – smartfon Lumia 940

Bardzo szybko w szerokim zakresie na półkach będzie bardzo ciekawy gadżet – flagowy smartfon Lumia 940. Wydany Microsoft model – 19 października 2015 Prezentacja odbyła się w Nowym Jorku. Wzory prezentowane są w dwóch wersjach z indeksami 940 / 940XL. Producenci polegać na tym, że po rozpoczęciu sprzedaży nowych smartfonów będą mogli naciskać swoich konkurentów daleko w tyle. Spójrzmy na charakterystyce więcej.

Zaczynamy o wyglądzie

Lumia na panelu przednim 940 jest wystarczająco duży ekran 5,2 cala, która ma rozdzielczość 2560×1440 pikseli. Szkło bezpieczne jakość jest wystarczająca, takich jak Gorilla Glass 4. Przedni aparat, który można wziąć autoportretów – 5-megapikselowy głównego – PureView 20 megapikseli. Ostatnio, producenci postanowili wyposażyć potrójna lampa błyskowa LED.

Jak dla organizmu, do produkcji wysokogatunkowego tworzywa poliwęglanowego jest używany. zostaną przedstawione pięciu kolorach Różnorodność modeli – żółty, pomarańczowy, zielony, jak również standard – czarny i biały. Złącze do ładowania i synchronizacji z PC jednym – USB typu C.

Rozważmy „Iron» Lumia 940 smartphone

„Heart” urządzenie stanowi procesor Qualcomm lwia paszcza 805. Ma częstotliwości 2,7 GHz, 6 jądro i procesora graficznego korowo wielkości 430. Pamięć RAM gadżetów – 3 GB i stałej – 32 GB. Mimo, że te parametry są wystarczające do szybkiego wykonywania aplikacji, producent wyposażył smartfona gniazdo karty pamięci, które nie mogą jednak radości. W związku z tym będzie można korzystać nie tylko podstawowe funkcje telefonu i multimediów, ale również umieszczać ciężkich 3D intensywnych gier.

Smartfon jest również zintegrowane moduły 4G i NFC, bez których nie da się wyobrazić sobie nowoczesny gadżet. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, urządzenie wyposażone jest w skaner siatkówki. A Moc baterii 3000 mAh zapewnia długą pracę czasową bez połączenia sieciowego.

oprogramowanie

Porozmawiajmy o oprogramowanie do nabijania gadżet Lumia 940. Ten smartphone działa na zupełnie nowym systemem operacyjnym Windows 10 Mobile. obiecuje również, że flagowy będzie wspierać funkcję Continuum. Co jest jego główną cechą i zaletą? Funkcja ta pozwala użytkownikom włączyć gadżet na Windows Mobile w prawie 10 pełnoprawny komputer, na którym można uruchamiać aplikacje, które obsługują ten faktor. Na przykład, może to być pakiet biurowy firmy Microsoft lub Microsoft Edge. Jednakże, w celu realizacji tej funkcji konieczne jest zakupienie monitora Dock (wartości około 6000 rubli).

Różnice pomiędzy modelami 940 i XL 940

Telefon „Lyumia 940XL» różne rozmiary ekranu w wielkim stylu – 5,7 cala, odpowiednio, rozdzielczość jest znacznie wyższa. On pracuje również na innym procesorze – Snapdragon 810 z tej samej firmy Qualcomm, który charakteryzuje się lepszą wydajnością energetyczną. Oczekuje się, że model ciało 940XL może być wykonana z metalu. wsparcie w zarządzaniu gadżet jest również dostępna za pomocą rysika. Reszta urządzeń będzie identyczna.

polityka cenowa

Według plotek, Microsoft porzucił Lumia 940/940 XL i wydany zamiast modele 950 i 950 XL. Jednak nie ma oficjalnego potwierdzenia. Dlatego też, jeśli wszystkie gadżety będą dostępne, będzie należeć do kategorii bardzo drogich telefonach. Oczekuje Lumia 940 (cena jest znacznie wyższa niż w przypadku flagowych firmy Samsung czy Apple) jest wart 600 $, i model 940 XL – 650 USD.

wynik

Powinienem kupić gadżety danych czy nadal pojawiają się na sprzedaż? Na to pytanie można odpowiedzieć tylko indywidualnie. Jedyną rzeczą, którą można zauważyć, jest fakt, że cena jest zgodna z przedłożonego farszu. Microsoft Lumia 940/940 XL – to nie jest tylko zwykłym urządzenie do komunikacji. Modele te mogą być nazywane też stacja komputerowa. Istnieje wielkie dzieła Internet, wystarczająco funkcjonalne do typowania i duża pojemność pamięci pozwala na przeprowadzenie wszystkich ważnych dokumentów z wami. W razie potrzeby można je wyrzucić kartę pamięci i dostęp do nich na dowolnym urządzeniu z czytnikiem kart. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy w taki sposób, aby podłączyć klawiaturę Bluetooth, i kontynuować pracę.