672 Shares 9663 views

Teatr perła miasta Gomel – Teatr Młodzieży

Teatr Arts prezentuje widzowi do życia tę samą historię na różne sposoby. Bilety na koncert otwartą zasłoną w świecie, w którym może on być opracowany jako komedii i tragedii. W teatralnej gatunku nie jest ograniczone do: ustawienie zawsze zostanie znaleziony, które znajdą gotową odpowiedź w sercach:

 • uprawiane mądrego życia osób starszych;
 • dorosłych w średnim wieku;
 • Absolwenci wczorajsze;
 • chłopcy i dziewczęta;
 • młodzież i dzieci.

Miło wiedzieć, że coraz więcej nowoczesnych występy przyciągają młodzież. Dawno minęły czasy, kiedy uczniowie i studenci zostali wysłani do teatru w dobrowolnym obligatoryjny. Teraz wśród nich odwiedzenie luz jest uważany za przyjemne i interesujące zajęcie.

Pierwszy niezależny teatr na Białorusi

Otwarcie obowiązku Miasto Youth Theatre Gomel do swojego rodaka i sukcesy przedsiębiorcy Gregory Figline. Debiutancki występ „Strangers in the Night” na podstawie dramatu S. Stratieva odbyło się w dniu urodzin założyciela – 13 października 1992 r. Pierwszym dyrektorem artystycznym teatru był dyrektorem Jakow Natapov. Więc w Białorusi „niezależnych” teatr.

Jego odlew był mały: musiał zaprosić aktorów z drugiej. Na przykład, w sztuce "Don Juan 2050" z udziałem Valery Losovskaya. Pomimo tego, repertuar „niezależny”, dodał kilka ciekawych spektakli.

Niestety, po 3 latach młody teatr stracił w tragicznych okolicznościach jego dobroczyńcy. Dbam o niego kontynuował Siostrę G. FIGLINE – Galina Shofman. W 1998 roku stało się jasne, brak środków finansowych na kontynuowanie działalności teatralnej. Artyści zwrócił się do lokalnej administracji z prośbą o pomoc finansową. W rezultacie, teatr otrzymał status państwowego i została przekształcona w „miasta Gomel Experimental Młodzieżowego Teatru Studio”. Ten zakończył swoją niezależną stronę historii.

Historia teatru od 1998 do 2008

Dumą miasta Homel, teatru młodzieżowego, od jej powstania kierowanego przez nietypowych przedstawień opartych na inteligentnych współczesnych dzieł. Dzięki takiemu podejściu różnych występów:

 • osobowość;
 • własny styl;
 • skupić się na zmysłowej grze aktorów, zamiast dekoracji dużych i grafiką.

Nietrywialne produkcje otrzymały liczne nagrody i kochany przez publiczność. Położony w centrum Gomel Youth Theatre uwzględnia różnorodne smaki i zaprasza zarówno głębokiego zaawansowania psychologicznych i bajek dziecięcych. Każdego roku na scenie pojawi się 6 premierowych.

W 2008 roku, sukces został oznaczony przez administrację Homel – Teatr Młodzieży zdobył zwycięstwo w nominacji „Najlepszy placówek teatralnych i rozrywkowych.” To nie mogło być lepiej odzwierciedla fakt, że w ciągu 16 lat swojego istnienia, były „niezależne” zdobył szacunek i sławę. Wraz z honorowym tytułem został przemianowany na „Gomel Teatru Miejskiego Młodzież”.

Niedawna historia „junior”

Wraz z pojawieniem się na stanowisko dyrektora artystycznego Yuriya Leonidovicha Vutto występy „junior” brzmiało w nowy sposób. Znacznie rozszerzony repertuar ze względu na korzystanie z utworów przez białoruskich autorów.

20-lecie pracy teatralnej artyści świętowali skecze wakacyjnych, w których od dawna problem został podniesione – w „junior” nadal nie mają własnych pomieszczeń, wszystkie występy odbywają się w wynajętym etapie.

Skandaliczny odwoływanie dyrektora teatru

regularne zmiany kadrowe miały miejsce w 2016 roku. Dyrektor Młodzieżowego Teatru Homel Zoe Parkhomchuk, miał czas na pracę na tym stanowisku zaledwie 5 miesięcy, a następnie przez skandaliczną oddalenia zgłoszenia ideologicznego wydziału komitetu wykonawczego.

Niesprawiedliwość rozgniewany artystów: po szef poszedł 4 aktora, w tym czołowych mistrzów sceny, zajęte 80% zbiorów, a tam był prowokacyjny post na stronie internetowej teatru.

nie było żadnych obiektywnych powodów do odwołania nowego dyrektora. на спектакль были раскуплены молниеносно. Pod jej kierownictwem, tam była wielka gra „Gdzie jest wcięty Love”, który został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność, a bilety na koncert zostały wyprzedane natychmiast. Warto zauważyć, że premiera została poprzedzona konfliktu z lokalnymi urzędnikami z powodu plakatów.

Odnotowano pozytywne zmiany w organizacji warunków życia artystów:

 • budowane toalety dla pracowników teatru;
 • wykończone sali prób;
 • Plany było odkrycie pracowni aktorskiej.

Chciałbym wierzyć, że nie było podawanie 17 tandem miasta Gomel – Teatr Młodzieży będą mogli znaleźć kompromis, który zadowoli obie strony, a wkrótce na scenie miasta pojawią się nowe ciekawe produkcje.