127 Shares 8507 views

Co jeśli facet rzucił? Zmień swoje życie

Związki, które nie kończą sposób chcielibyśmy, zawsze postrzegane boleśnie dziewczęta. Często chcę przywrócić stosunki, ale nie aby być razem i wrzucić go najbardziej. To destrukcyjne pragnienia nie zostaną podane. Jeśli można zaakceptować stratę i nie zemsty, Bóg daje nowy związek, który będzie bardziej niż szczęśliwy dla Ciebie. Więc co, jeśli facet rzucił?

Po pierwsze, trzeba znaleźć lub kupić duży portfel umieścić na papierze, a rzeczy, które może przypominać o tym. Nawet jeśli jesteś zły chcesz zniszczyć wszystkie te rzeczy, nie pozwalają sobie, że. Jest również zniszczenie części swojej osobowości, tej, która powstała w wyniku komunikacji z tą osobą. Ale nie można zniszczyć się w każdym przypadku. Więc po prostu odizolować się od tych rzeczy, rzucać je gdzieś daleko, gdzie oni się bardzo niewygodne. Aby nie ulec pokusie, aby spojrzeć na zdjęcia i przeczytać list. Mówiąc o listach, jeśli dużo rozmawiałem z nim przez e-mail, zmienić adres. Lub zebrać wszystkie jego listy w specjalnym folderze, tak, że nie będzie natknąć się i skonfigurować filtry tak, aby e-maile z adresu automatycznie umieszczane w tym folderze, a nie w „Odebrane”.

Po drugie, trzeba znaleźć się, co zrobić. Jeśli Twój ulubiony obsada jest absolutnie konieczne, aby zmienić swoje nawyki. Na przykład, aby dać się ponieść przez turystykę jako sport lub parkour. Wskazane jest, aby wybrać takie zajęcia, które są zazwyczaj uzależniony głównie mężczyzn. Szukać klubów w orientację, jest zwykle dużo facetów. W takich społeczeństwach, nie tylko przestają bać zagubienie, ale także, a może znaleźć nową miłość. Razem doświadczyli przygody naprawdę współdziałać, a jeśli jeszcze nauczyć się gotować na ogniu, chłopaki będą rywalizować o uwagę. Parkour jest zwykle przyciągnęła do odważnych i młodych chłopców. można po prostu oglądać i podziwiać, niekoniecznie jest najbardziej zaangażowany w tym ekstremalnym sporcie.

Po trzecie, trzeba poważnie brać naukę lub pracę. Faceci przychodzą i odchodzą, a ukończył z wyróżnieniem oraz stałe wynagrodzenie pozostanie z wami, rozgrzewa duszę. Ponadto, na pytanie „co jeśli facet rzucił” za sukces zawodowy kobiet nie jest tak bolesne. I możemy sobie pozwolić na znacznie więcej, na przykład: karta członkowska dobry Wellness Club, gdzie poczujesz się jak bogini. Skupić się na rozwoju zawodowym, być zajęty każda minuta, nie myśleć o tym, co zrobić. Jeśli rzuciła faceta, nie zostawić sobie czas na smutnych myśli. „Vpryagsya” w nowym projekcie w pracy nauczyciela stwierdzić, że jesteś zadowolony tylko z doskonałych znaków w jego temat – i realizować swoje cele. Pozwoli to poprawna samoocena cierpiał.

Po czwarte, na tydzień lub dwa po opuszczeniu zorganizować analizę 03:00 relacjami. Aby to zrobić na kartce papieru, napisać, jakie wnioski pan wyciągnąć z relacji, jakie błędy popełniony i dlaczego jesteś wdzięczny do byłego kochanka. Wkrótce będziesz w stanie dać rady jej przyjaciół o tym, co zrobić, jeśli facet rzucił.

Sytuacja jest bardziej skomplikowana, jeśli pada pytanie: „Mój mąż zostawił ją co robić” Oczywiście, w tym przypadku, połączenie jest o wiele silniejsze i bardziej bolesne szczeliny. Jednak w tym przypadku trzeba się martwić przede wszystkim o sobie. Pamiętaj, wszystkie sny, które można umieścić na bok z powodu małżeństwa. I wreszcie pozwolić sobie wszystko, co nie może być rozwiązany. Najważniejsze – nie pokazać jej byłego męża, jak można zranić, i żyć szczęśliwie. I wtedy on może wrócić. Ale to jest potrzebne?

Największą miłością w życiu – miłości do Boga i siebie, i miłości do człowieka – tylko mrocznym odbiciem prawdziwych uczuć. Nie pozwól, aby człowiek myśli zbyt wiele dla ciebie. To psuje faworyta i niszczy relacje.