746 Shares 9265 views

Maltese lap pies – najlepszy wybór dla rodzin

Oddania ogromne serce w arystokratycznej maleńkim ciele – to jest, bez wątpienia, najbardziej dokładny opis, co jest godne maltańskiego kolanach psa. Przedstawiciele tej rasy są przyjazne i łagodne usposobienie różnią wierny i dobry stan zdrowia, gotowy na leniwe cichych wieczorów i długiej podróży. Maltańskim, których cena mieści się w środkowym segmencie cenowym, jest w stanie udowodnić, że słusznie zdobył tysiąc lat uznania i miłości.

Pomimo nazwy, istnieją różne wersje pochodzenia rasy. Na podstawie jednego z nich, po raz pierwszy pies pojawił się w Europie, ale na wyspie Melita, który znajduje się w Morzu Adriatyckim, a nie w basenie Morza Śródziemnego Malty. Należy jednak pamiętać, że wszystkie te wyspy w dawnych czasach nazywano Melita. Ale z drugiej strony, Bichon maltański nie mogła pojawić się na wyspach, ale tylko być tam zostały wniesione.

W każdym razie, maltański okrążenie pies zaczął swoje istnienie w III tysiącleciu pne. e. Wielkość i wygląd tych psów pozostały niezmienione od czasów Arystotelesa. Przez wiele wieków, te szlachetne psy przedstawiono na ceramice i nagrobków Rzymian, Greków i Egipcjan. W Anglii przeprowadzono maltański szczenięta na dworze Henryka VIII. Służą one jako wzór dla artystów takich jak Rubens, Goya i innych mistrzów. A dziś, rzeźba psa okrążenia jest w Londynie, w dziedzińcu Tower.

Maltese lap pies przez wieki był uważany za jeden z najcenniejszych darów dyplomatycznych i odmówić taką ofiarę mógł ani królewskiego ani dworzanie.

Dziś Bichon maltański jest popularny w niemal wszystkich krajach, ale największą miłością tej rasy zdobył wśród ludzi w Chinach, Czechach, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Japonii. W Rosji jest to wspaniały mały stwór tylko w ciągu ostatnich kilku dekad podbił serca tysięcy fanów dekoracyjnych psów.

Ciężar maltański zwykle nie więcej niż 3 kg dorosłego wysokość psa wynosi około 25 cm. Długie i jedwabiste płaszcz, bez podkładu, prosty, śnieżnobiałej barwy, ale mogą być tolerowane, odcienia koloru kości słoniowej. Pies tej rasy jest proporcjonalna do głowy i umiarkowanie wyraźne przesunięcie w twarz od czoła, na którym przemiły ciemnym kolorze oczu. Przez zwisające włosy trudne do zauważenia trójkątnym kształcie uszu. Obudowa jest zwarta, kwadratowy kształt jest inny, brzuch podciągnięty, klatka piersiowa dobrze zdefiniowane, zaokrąglone łapy, nogi proste, czarne klocki.

Maltański są przyjazne dla każdego członka rodziny, bardzo czyste i łatwe do pociągu. Oni potrzebują kogoś, kto będzie je cienką śnieżnobiałym jedwabiście błyszczącą sierść w idealnym stanie. Ponadto, kolejny ogromną zaletą jest to, że jest to pies przeżył.

Obecnie istnieją dwa główne obszary hodowli tej rasy: amerykańskiej i Brytyjczycy (klasyczny). Chociaż przodkowie amerykańskich psów przez długi czas były eksportowane z Anglii, ale od kolegów angielskim, są one bardziej delikatna struktura kości, mniejszy rozmiar, inna struktura wełny i trochę krótszy pysk.

Optymizm maltański niewyczerpane, mogą inspirować radość i ciągle daje bezwarunkowej miłości do ludzi wokół nich. Więc jeśli chcesz prawdziwego przyjaciela, zalecamy, aby kupić dokładnie maltański.