502 Shares 3816 views

Ślub w stylu eko: Projektowanie i wdrażanie pomysłów

W ostatnich latach, ludzie mają tendencję do ucieczki do natury od zakurzonych ulic i długich korkach, chcą dotknąć naturalną i nietknięty. Drzewa, kwiaty, skały, ptaki powrócić do przodkowie myśli, oczyścić duszę, serce wypełnione jest piękna i spokoju.

Ślub w stylu eko – to nie tylko nowoczesny trend w celebracji ślubu, ale także uznanie, że natura jest integralną częścią życia każdego z nas. Każdy element naturalny ma pewien ładunek dodatni, co z pewnością będzie miało wpływ na życie młodych ludzi.

Wstępne atrybutów „zielony” ślub

Przygotowanie do najważniejszej imprezy w miłości pary trwa długo i powodować problemy, zwłaszcza jeśli jest ona postanowiła zorganizować ślub w określonym stylu.

Eco-uroczystość obarczona wieloma atrybutami, które należy wziąć pod uwagę wcześniej.

Pierwszą rzeczą, którą należy wyciągnąć – to zaproszenie na ślub w stylu eko. Co może być?

Zaproszenia powinny zawierać odniesienie do tematu wakacje. Wykorzystują naturalne kolory i naturalne elementy: bielizna lub juta przędzy, kora, znacznika drewno, papier papirus, suszonych kwiatów, czopków, szorstkie tkaniny, koronki.

Dominujący kolor musi być zielony, brązowy, beżowy.

Ponadto, przed ślubem narzeczeni spędzają wieczór panieński i wieczór kawalerski, które mogą być również związane z tematem natury: grillowanie w lesie, sesję zdjęciową na rafting na szybkie rzeki, wędrówki po górach – to skonfigurować gości na obserwacji i wspiera ogólną atmosferę święto.

Obraz środowisko młodych

W rzeczywistości, do sukni ślubnej ekologicznie dopuszczalne różne tekstury i stylów. Ślub na charakter implikuje wygodę, łatwość i czytelne, szczegóły – trzymać się tej koncepcji, a następnie uroczysty strój z pewnością należą do tematu.

Dla suknia będzie dobrym rozwiązaniem bezpłatny cięcie lub A-line. Koronki i koronki są mile widziane. Dekoracyjne szczegóły niezbędne do zajęcia się naturalny klimat są również: kwiaty we włosach, gruby pas z pakuł lnianych, kolczyki w postaci liści.

Pan młody nie może próbować standardowy czarny garnitur, bardziej miękkie i ciepłe brązowe cienie, mleka lub beżowy (jeśli lato ślub, to jest szczególnie istotne), szara lub ciemnozielone. Boutonniere musi koniecznie wiązać się z bukietem panny młodej, a także przeprowadzić eko-theme.

ślubne kwiaty mogą być punktem w obrazie i schować w „zielonej” ślubu, nawet jeśli strój i ozdoby panny młodej nie są połączone z naturalną tematu. Do tego bukiet pochodzą od zwykłych kwiatów i ziół: rumianku dziki, paprocie, mech, mięta, bratek, sukulenty, piwonie (na jasnym nadzieniem), krwawnik, mniszek lekarski i inne dostępne roślin.

Gdzie zorganizować wesele w stylu ekologicznym?

Lokalizacja uroczystość – jest to jeden z najważniejszych elementów w ramach obchodów motywu naturalnych. Najlepiej jest, aby zorganizować wydarzenie bezpośrednio na ulicy. Wybierz malownicze łąki, rzeki lub morza. Zauważ, że uroczystość nie powinno odbywać się na ruchliwej polanie w miejskim parku, ale w bardziej ustronnym miejscu, gdzie nie będzie w stanie zapobiec osobom nieupoważnionym.

Jeśli zimą ślubu, na ulicy, można jedynie zorganizować sesję zdjęciową, ale lepiej, aby pomieścić gości w rustykalnym drewnianym domku. Entourage pomogą sprostać eko-ślub i inne dekoracje poprawić ogólną atmosferę.

W takim przypadku, jeśli nie można opuścić miasto, a zwykle cafe może być wspaniałym miejscem na wesele z naturalnym tematem. Najważniejsze – na przemyślenie wszystkich szczegółów dekoracyjnych, które tworzą poczucie naturalności.

rozwiązania kolorystyczne w projektowaniu ekologicznym stylu ślubu

Natura często wydaje się nam w delikatnych, ciepłych, nekrichaschih kolory w wystroju muszą stosować się do tej zasady. Długo łączyć ze sobą odcienie zielone i brązowe, beżowym i koloru niebieskiego i białą czekoladą lub ciemno zielony.

Takie zmiany są dopuszczalne do stosowania w ubrania młodych, w konstrukcji stołu lub przestrzeni.

Organizacja uroczystości sytuacji

Ślub w stylu eko-wystrój jest inny, że nie zamierza uderzyć na portfelu. Naturalne materiały można znaleźć nawet na swoim letnim domku, tkaniny stosowane są w użyciu – można rozpakować kufer babci. Można go znaleźć nie tylko rocznika koronki i przędzy, ale także różnorodne haftowane ręczniki, koszule, ręczniki, stroje słońce – to jest idealny do „zielonej” wesele.

Drewniane stoły i krzesła, obrusy i serwetki z konopie, mnóstwo świec, umieszczone w słoikach szklanych lub drewnianych cienkich pni, świeże kwiaty w doniczkach jako centralny projektowania, fotografii, zawieszony na kołki, doskonale pasuje do ogólnych tematów wypoczynkowych i stworzą odpowiednią atmosferę.

Pomysły na sesję zdjęciową i spacer na weselu w stylu eko

Motyw charakter zobowiązuje spędzić fotografowania natury, wykorzystując najbardziej różnych krajobrazów i pomników przyrody i wydarzeń.

Więc na pewno warto wybrać się na spacer przez pole pszenicy lub łące, wgląd w lesie, gdzie można spotkać nie tylko pięknych drzew i trawy, ale także zwierzęta. Ciekawym rozwiązaniem jest, aby huśtawka, która będzie pompować narzeczonego.

Jeśli jest w pobliżu stogu siana, nie zapomnij, aby złapać obiektyw i w chwili ślubu – prawdziwy naturalne otoczenie zostanie zawarta w tych ramkach.

Niezwykłe strzelanie i chodzenie może być organizowane przez rzeki lub jeziora. Przejechać na łodzi, katamaran albo po prostu zrobić zdjęcia, spektakularne widoki strony wody i zieleni.

Nie zapominaj, że eko-ślub wiąże maksymalny podejście do natury we wszystkim, w tym w pojazdach. Rozmieszczanie jazdy na rowerze, niech rolek oczyszczenie bride nawet odwrotnie. Jeśli możesz, następnie przejechać na koniu – to nie tylko piękny obraz, ale również niezapomniane przeżycie.

Ślub w stylu ekologicznym – idealne rozwiązanie dla tych, którzy żyją w zgodzie z naturą i zobaczyć piękno w zwykłym na pierwszy rzut oka niewiele rzeczy: kwiaty, piasek, drzew i ziół. To wydarzenie będzie pamiętany przez długi czas, a pamięć zostanie zawarta na fotografiach, które odzwierciedlają młodość i życie.