555 Shares 9814 views

Jeep składzie: obecne modele

Jeep jest jedną z najbardziej znanych amerykańskich producentów samochodów. On śledzi jego historię do 1941 roku i jest uważany za twórcę pierwszego pojazdu masa-użytkowego, po którym samochody tej klasy otrzymał nieformalną nazwę. W tym artykule nowoczesna gama Jeep.


renegat

Najprostszy model firmy. Został włączony do spisu Jeep w 2014 to kompaktowy crossover, stworzony na platformie Fiat 500X. Ma ciało 5-drzwiowy hatchback. Maszyna wyposażona w sześć silników: dwa Diesel 1.6-2 1,4-2,4 litra i czterech silników benzynowych litr. 2 ma Skrzynia biegów, 2 robota jeden automatyczną skrzynią biegów. Renegade jest dostępna z napędem na przednią oś i napędem na wszystkie koła. Koszt zaczyna się od 1,46 mln rubli.

kompas

Ten kompaktowy crossover jest wliczone w składzie Jeep w 2006 roku, stworzony na platformie, opracowany wspólnie z Mitsubishi. Ma nośnej 5-drzwiowe kombi. Kompas występuje z dwóch silników wysokoprężnych i 2,2 objętości 2 litrów i 2,4 L silnika benzynowego. Wyposażony w 6-biegową manualną skrzynią biegów i CVT i napędem na przednie koła. W chwili obecnej na rynku nie działają.

Cherokee

Pierwsza generacja tego samochodu, produkowanego od 1974 do 1983 roku, jest SUV w pełnym rozmiarze. Kolejne dwa pokolenia, które produkowane od 1984 do 2013, to kompaktowy off-road Jeep. Spisu w 2013 roku dodał średniej wielkości SUV Cherokee, to do tej pory. Jak renegat, samochód jest zbudowany na platformie Fiata wspólnego rozwoju i ma konstrukcję nośną. Pojazd wyposażony w dwa 2,4 i 3,2 litra benzyny i jeden automatyczny. Dostępne z pełną i napędem na przednie koła. Cherokee Cena zaczyna się od 1,659,000 rubli.

Grand Cherokee

Został włączony do spisu Jeep w 1993 roku stanowi największą firmę samochodów w portfelu. Obecnie w produkcji jest czwarta generacja (od 2010 roku). Rama 5 jest zintegrowana drzwi kombi. Pojazd wyposażony w silnik napędowy i 3 L trzy benzyny 3,6-6,4 objętość l. Posiada napęd dwa koła i automatyczną skrzynią biegów. Koszt Grand Cherokee rozpoczyna się 2,775,000 rubli. SRT wersja Sport z silnikiem 6,4 litra więcej maszynie podstawowej jest prawie 2 razy (jego cena wywoławcza – 5,2 mln rubli).

kowboj

Ten samochód jest bezpośrednim spadkobiercą CJ, pierwszego samochodu Jeep. Lineup dodaje tej wersji zamiast starego w roku 1987. W zakresie firmy wyróżnia się od głównej linii, reprezentowanego przez tradycyjne SUV. Od 2007 roku produkcja jest trzecia generacja Wrangler. Jest on dostępny w twardych i miękkich dachu w wersji 5 i 3-drzwiowych. Przy czym pierwszy dotyczy SUV, drugi – do średniej wielkości. Spotyka się z 2,8 litra oleju napędowego i benzyny 3,6 i 3,8 silników litr. Wyposażony w napęd na cztery koła, trzy automatyczne i jeden manualna skrzynia biegów. Ceny zaczynają się od 3,115 (3.22 dla wersji 5-drzwiowej) milionów.

funkcje

Obecnie Jeep jest podział Chrysler. Mark tradycyjnie koncentruje się wyłącznie na produkcji pojazdów terenowych, mimo że jest teraz w swojej ofercie tylko jeden poważny klasyczny SUV (Wrangler). Pozostałą wzór z przemiana pokoleń rozwijała się w miejskim SUV (Cherokee, Grand Cherokee). Dwa z najnowszych modeli pierwotnie należące do tego segmentu (kompas, Renegade).

Na lokalnym rynku, marka nie jest popularna. Na przykład, w 2012 roku został sprzedany ponad 4,7 tysiąca pojazdów, podczas gdy w Stanach Zjednoczonych. – (. Ponad 474 tys) 10 razy.