809 Shares 3670 views

oczyszczanie wątroby w domu

Wątroba powinna być regularnie czyszczone. Podczas czyszczenia należy przestrzegać następujących zasad – dobrze, trzeba najpierw oczyścić jelita, a podczas czyszczenia, a miesiąc później nie trzeba było alkohol. Niektóre niebezpieczne techniki powinny być wykonywane w szpitalu pod nadzorem lekarza. wątroba butów domu środków ludowych jest łagodniejszy sposób niż polekowy.


Bardzo prosty ludowym jest sok z owoców i warzyw. Musimy wziąć w równych proporcjach, jabłka, buraki i marchew. Szklanka soku zmieszane z pół szklanki soku z cytryny i dodać do szklanki łyżkę oliwy z oliwek. Pić sok na czczo jest konieczna. Nie może być cokolwiek, ale pokarmy białkowe powinny być ograniczone. Przejadanie się nie da. Nie może być tylko do 4 godzin. Wieczorem trzeba pić sok, sok z cytryny i oliwy z oliwek należy dodać dwa razy. Oleje można dodać 4 łyżki.

Trzeba masować brzuch – prawą rękę, aby umieścić przednią przed wątroby i lewą rękę – na plecach. Masowanie jest konieczne, aby poczuć ciepło, psychicznie ściskając wątrobę i wydalanie go z żużla. Trzeba wykonać około 10 minut, aż zaurchit w jamie brzusznej. Potem trzeba iść do łóżka, a rano wszystko powtórzyć. Oczyszczenie powinno odbywać się na trzy dni, potem przerwa na 4 dni. I tak przez miesiąc. Oczyszczanie wątroby w domu środków ludowej jest przeciwwskazany u osób z kamicą żółciową.

Niektórzy ludzie, którzy chcą być sterylnie czyste, można zaproponować jeden starożytny przepis. To oczyszczenie wątroby w warunkach domu owsa. Najlepiej jest przeprowadzić oczyszczanie wątroby u postu przed Wielkanocą i Bożym Narodzeniem w zimie na stanowisku.

Musimy podjąć jedną filiżankę z owsa i spłukać ciepłą wodą i przykryć je w garnku. Potrzeba jest płatki zbożowe nie są odpowiednie. Weź liści brzozy i Cranberries – dwie łyżki. Liście trzeba posiekać i dodać do nich owies. Liście mogą być podjęte i suche i świeże. Zamiast tego można użyć liści brzozy pączków brzozy. W garnku wlać dwa litry wody i umieścić w chłodnym miejscu do zaparzenia na jeden dzień.

Szklanka róży mielenia i wlać do misy. Dodaj dwie łyżki jedwabiu kukurydzy i trawy rdestu ptasiego. Wszystkie wlać wrzącej wody – lampkę – i gotować przez 15 minut. Następnie podać napar bulionu przez 45 minut i przesączono. Mieszanina pierwszego naczynia zbyt napięty i miesza się z bulionem. Następnie napar wylewa się z butelki z ciemnego szkła. Następnie mieszaninę przechowywano w lodówce.

Wątroba oczyszczanie domu owies prowadzone przez 10 dni. Take infuzji do ogrzania na pół godziny przed posiłkiem. W pierwszym dniu podjęta 50 gramów infuzji. Na drugi dzień – 100 g, a trzecia – 150 gramów. Zatem oczyszczenie wątroby w domu odbywa się zwykle co dwa tygodnie. W ciągu ostatniego roku trzeba zrezygnować z kiełbasy, mięsa i innych pokarmów zwierzęcych.

Skuteczna metoda czyszczenia jest olej z wątroby w domu. Stosowany do czyszczenia oleju lub oliwy z oliwek. Oczyszczanie za pomocą oleju roślinnego ma pięć tygodni. W pierwszym tygodniu rano trzeba pić pół łyżeczki do herbaty oleju. Następnie pić tydzień dla całej łyżeczce oleju. Tydzień później – na deser łyżką. Potem – łyżka. Piąty tydzień zakończy cykl i podczas tego tygodnia rano wypić szklankę oleju. Jest z tego przepisu zalecamy oczyszczenie wątroby.

Oliwa z oliwek jest uważany za dobry środek do zastoju żółci w wątrobie. Jest to jeden z najbardziej wydajnych produktów żółciopędnym. Codziennie rano na czczo, wziąć łyżkę oliwy z oliwek. Można wziąć łyk z butelki. Olej ten powoduje wydzielanie żółci i zwiększają perystaltykę jelit ciągnie toksyny z wątroby i pęcherzyka żółciowego. Kup powinien najpierw wytłoczonego oleju oznaczone oliwą.

Podobny efekt jest cedr lub olej lniany. wszystkie rodzaje olejów i wybrać ten, który będzie jak spróbować. Ale od czasu do czasu trzeba wymienić olej. Wątroba oczyszczanie oleju w domu powinny być wykonywane regularnie. Można pić przez dłuższy czas, nawet przez całe życie.

Tak, oczyszczanie wątroby w domu jest możliwe?