702 Shares 5809 views

Kitaika (jabłoń śliwolistna) – raj drzewo

Kitaika (jabłoń śliwolistna) – drewno, które są często patrząc na rynek w ogrodzie. Ale, po stwierdzeniu, mający trudności z jego tożsamości. Po sadzonek owocowych Gudulu – nie jest szczególnym rodzajem małych jabłek. Ten osobny rodzaj scharakteryzowanych polimorfizmów. Ma wiele odmian i różnorodność form. Ale większość ogrodników nie wchodzić w szczegóły, ale po prostu pamiętać, że inne imię, które jest Kitaika (jabłoń śliwolistna) – Raika. Jest również znana z pięknego i pysznego dżemu, parzonej z jego owoców.

Kitaika (jabłoń śliwolistna lub Malus prunifoli) w swoim ogrodzie

Te drzewa są nie tylko odporne i mało wymagające. Różnią się one także na bardzo wysoką wydajnością i bardzo dekoracyjny wygląd w okresie kwitnienia i owocowania czasu. Jednak te rośliny przyciągają ogromną liczbę pszczół nie tylko dla ich kwiatów, ale także do sąsiednich drzew jabłoni. Z tego jabłka (złoty Kitaika) zwiększa wydajność całego ogrodu. Nawet drzewa te są często wykorzystywane jako podkładka hodowców roślin. Jeśli uprawiana z nasion bawełny materiału – daje bardzo odporne i wytrzymałe. Jest to możliwe w celu nadania innych bardziej delikatnych odmian.

W Gudulu istnieją wady. Po pierwsze, jest to bardzo duża wysokość drzewa, przez co trudno jest zebrać owoce. I czekać, aż same odpadną, irracjonalnie, z powodu małej wagi zaczynają się rozpadać już przejrzałe lub zgniłe owoce. Małe jabłka, a ponadto mogą być przechowywane tylko przez bardzo krótki czas. Trzy tygodnie później, były one nie nadają się do jedzenia i przetwarzania.

Kitaika: złote jabłko „wczesne” i inne odmiany

Dawne ogrody można znaleźć różnorodne, która rozpoczęła się wraz z wyborem tych drzew. Ten „złoty wcześnie”, który przyniósł Miczurin. Termin dojrzewania w niej bardzo wcześnie, ich wadze do czterdziestu gramów. Ale nie mogą być przechowywane dłużej niż tydzień. Te drzewa, nawiasem mówiąc, bardzo niski. Ich główną wadą – większość owoców znajdujących się na końcach gałęzi. Prowadzi to do kruchych pędów i szkody dla drzewa.

Oprócz „złotym wcześnie” należy wymienić ten rodzaj jako „Kitaika Kerr” – Canadian różnorodne zima-hardy, kompaktowe i niskie. Ma bardzo pyszne i piękne owoce głęboki czerwony kolor, który może pozostać na drzewie aż do września i przechowywane w chłodnym miejscu, aż do zimy. W Kanadzie, są one często wykorzystywane do dekoracji choinki, a jako wypełnienie nadziewane Boże ptaka. mogą one zostać zastąpione w przepisach „Antonówki”. Od Gudulu gotować bardzo pachnące napoje owocowe i dżem, należy w słodkich wypieków.

Zwierzęta preform rajskich jabłek

To nie jest zwykły dżem. Z wyglądu jest to jak pokaz lalek. Miniaturowe jabłka czy świeci od wewnątrz. Przejrzysty syrop smak lekko kwaśny, bardzo aromatyczny. Za kilogram jabłek musi podjąć jeden kilogram trzysta gramów cukru i trzy szklanki wody. Owoc zanurzono we wrzącej wodzie natychmiast po czym ochłodzono na zimno. Następnie sworzeń i niższe gorącego syropu. Pozostawić na sześć godzin, następnie dwie godziny gotować na małym ogniu, aż przezroczyste.