853 Shares 5714 views

Dlaczego koty mruczą i meow?

Dlaczego koty mruczą? To pytanie jest zadawane nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Niektórzy uważają, że mruczenie kotów wyrazić swoją wdzięczność dla przyjemności lub przyjmującego. Jest to z pewnością prawda, ale zabawa – nie jedyny powód. Koty – bardzo inteligentne zwierzęta. przetrwać one dobrze w każdym środowisku, są w stanie manipulować ich gospodarzami, i zawsze to, czego chcą. Koty niesamowitych zwierząt: są one tylko z wielkiej rodziny kotów, które mogą mruczeć. Jak to zrobić, do końca nie jest znana, ale naukowcy uważają, że to przyjemne, gardłowy dźwięk występuje, gdy impuls elektryczny z mózgu jest przekazywana do podjęzykowej kości. Zaczynają wibrować, emitując piękny kojący dźwięk. Wielkie koty (. Tygrysy, Pumy, etc.), więc nie mogę zrobić: ich podjęzykowe kości szczelnie pokryte chrząstką, więc nadal. Może człowiek i udomowiony kot, a nie puma lub pantera, pod kątem jego zdolności do emitowania miły dźwięk? Ale dlaczego koty mruczą?

I zrelaksowany i dobrze

Po pierwsze, o czym każdy wie, nawet tych, którzy nie lubią kotów. Fuzzy warto zdobyć smaczny kąsek, zaczyna podejmowania głośny murchanie. Kot podziękować hosta na posiłek. Ona również wyraził przyjemność być głaskana i gdy jest odtwarzany. Dlaczego koty mruczą? Ponieważ są one dobrze, proste, smaczne i miłe.

Nie dotykaj mnie

Koty mogą mruczeć, a w niebezpiecznej sytuacji. Małe zwierzę domowe, spotkał się z podobnym, gardłowym dźwiękiem jasno: jestem dobrze nastrojony, jestem słaby, nie mam zamiaru atakować, a ty mnie nie dotykać. Duże koty dominujące mruczą donoszą, że są one przyjazne i nie będą atakować wroga. Czasami mruczenie kotów wyrazić chęć odegrania.

Mruczenie jest dobre dla zdrowia.

Dlaczego koty mruczą, gdy są chore lub zranione? W ten sposób zachowania się, generować pozytywne impulsy do przyspieszają regenerację. Niektóre zwierzęta mruczą traktować ludzi. Zaczynają „deptać” bolące miejsce i wydać miękki dźwięk wibracyjny. To uspokaja osoby i pomaga pozbyć się choroby.

Dlaczego kocięta mruczą?

Kocięta mruczą zbyt wielu powodów. Po pierwsze, dlatego, że kiwać matkę. Po drugie, mruczenie i „masaż” brzuch matki, aby stymulować produkcję mleka. Wreszcie, w taki sposób dzieci wyrażają swoją radość i współczucie, powiedz mamie, że mają wszystko w porządku.

Purr mruczenie niezgody

Dlaczego koty mruczą? Aby komunikować swoje intencje, aby wyrazić swoje uczucia. Ledwo słyszalny dźwięk wskazuje, że kot jest coś pilnie potrzebne. Dudnienie oznacza uznanie. I mruczenie kota służy do manipulowania gospodarza. Miłośnicy kotów, zwłaszcza kobiety, wiem, że przed mruczenie, tarcie na nogach i spojrzeć w twarz futrzany zwierzę jest niemożliwe, aby oprzeć się. Poprosi smaczne kęs lub powodować wyłączanie gospodyni Wewnętrznych oraz pat uporczywy ale delikatne zwierzę.

Rozmawiać?

Koty bardzo lubią i potrafią się komunikować. Jego meow mogą wyrażać żadnych emocji: złość, strach i przyjemność i pragnienie, aby przyciągnąć uwagę. Purr – najpewniejszą drogą do ustanowienia dobrych stosunków ze światem zewnętrznym.