812 Shares 9981 views

Laptop Toshiba Satellite: przegląd, specyfikacje, opinie

Laptop – coś bardzo potrzebne i użyteczne. Ale ci, którzy nie są zorientowani w tej dziedzinie, trudno będzie dokonać właściwego wyboru. Szeroka gama notebooków mylące. Tak więc, zanim dokonasz zakupu, upewnij się, aby dowiedzieć się jak najwięcej informacji o produkcie. W tym artykule przyjrzymy się laptopa Toshiba Satellite.


Ogólna charakterystyka

Firma Toshiba posiada duże doświadczenie w produkcji notebooków. To jest zawsze charakteryzują się wysoką jakością i funkcjonalnością wszystkich modeli.

notebook budżet etniczna może być również stylowy wystarczy, zwłaszcza jeśli jest to produkcja Toshiba. Laptop Toshiba Satellite To wszechstronne urządzenie. Ten laptop może łatwo zastąpić komputer. Toshiba wydała całą linię laptopów Satellite średniotonowy, z których każda zawiera projekt wzrok, zaawansowanej technologii i niezawodności. Producent zapewnia nabywcy do wyboru wysokiej jakości laptopa w przystępnej cenie.

Laptopy Toshiba Satellite C660

Notebook Toshiba Satellite C660 – „inteligentny” urządzenie dla tych, którzy nie mają dużo pieniędzy. Łączył w sobie i niezawodnego japońskiej jakości i przystępnej cenie. Laptop jest przedstawiony w różnych kolorach: czarny, biały, czerwony i stalowej szarości.

Specyfikacja Toshiba Satellite C660 można ocenić na dwa sposoby. Laptop ma zarówno zalety (bezprzewodowe połączenie z siecią oraz szeroką gamę nowoczesnych procesorów) i wady (słaba bateria). Projekt nie wywołuje burzę emocji: elegancki czarny kolor, gładkie linie. Touchpad jest wykonana z technologią multi-touch i jest bardzo wygodne. Nie ma wbudowany moduł Wi-Fi. Wielkość wyświetlacza wynosi 15,6 cala. Powyżej ekranu to kamera internetowa i mikrofon. Co ciekawe, laptop Toshiba Satellite C660 posiada funkcję wykrywania twarzy. Akumulator pozwala na pracę więcej niż 4 godziny.

Ogólnie rzecz biorąc, laptop całkiem funkcjonalny. Jest to idealne miejsce do „domu” pracy, ale nie więcej. Słaba bateria nie pozwoli Ci cieszyć się grami. Jest to model budżet do pracy w programach biurowych. Notebook jest idealnym rozwiązaniem również dla badania.

Toshiba Satellite A300 laptopy

Japońska firma płaci szczególną uwagę na design, czego przykładem jest laptop Toshiba Satellite A300. Błyszczące wykończenie, które wygląda bardzo imponujące, nie może nie przyciągnąć uwagę kupujących. Jasny blask w laptopie jest oznaczony nie tylko pokrywę wyświetlacza, ale także wewnętrzny panel z laptopa w tym klawiaturę oraz touchpad. Toshiba Satellite A300 sprzęt jest dopasowanie jego wyglądu. Jest on oparty na platformie Intel Centrino.

laptopy z serii Satellite A300 Toshiba ma dość szeroki zakres, dzięki czemu można wybrać odpowiedni model i cenę, i zgodnie z własnymi wymaganiami. Wielkość pamięci ma wartość od 2 do 4 GB. Maksymalna obsługiwana pojemność na wskaźnik modeli low-end z 4GB, starsze – 8 GB. Dysk twardy o pojemności od 200 do 500GB. To jest zupełnie wystarczające do przechowywania filmów, zdjęć, muzyki. Wielkość wyświetlacza wynosi 15,4 cala. Zaletą jest to, że wszystkie laptopy Toshiba Satellite seria A300 posiada kamerę o rozdzielczości 1,3 megapikseli. W niektórych modelach również moduł Bluetooth. Dobra jakość dźwięku głośniki stereo zapewniają dość dobrze znana firma Harman / Kardon, które pozwalają całkowicie zanurzyć się w reprodukcji dźwięku. Ekran wyposażony w błyszczącym wykończeniem, dzięki czemu kolory są bardziej żywe i soczyste. Krótko mówiąc, laptopy z serii Satellite A300 Toshiba nie można nazwać nudny i anonimowa. z pewnością stoją obecnie przed rówieśnikami i konkurentów.

Laptop Toshiba Satellite L850

Tak jak każdy inny producent laptopa Toshiba L850 model ma piękny design. Obudowa natomiast wykonana jest z białego błyszczącego plastiku, który szybko się brudzi i pokryte zadrapaniami, ale również dość łatwo wygina. Dolna pokrywa wykonana jest z czarnego matowego. Chociaż powierzchnia jest błyszcząca, to było prawie nie ma śladu. Nad ekranem znajduje się kamera, lewa, z których mikrofon jest obecny. gumowe podkładki, które są rozmieszczone na całym ekranie, aby zapobiec pokrywę z ciosami obudowy. Klawiatura jest wyposażona w klawiaturę numeryczną, która odróżnia się od innych modeli laptopów. Klawisze są duże i ciche. Wielkość pamięci pomiędzy 6 i 8 Gb. Ekran LCD laptopa ma przekątną 15,6 cala i rozdzielczości 1366×768 pikseli. Ma bardzo dobre kąty widzenia i doskonałą reprodukcję kolorów. baterii laptop jest słaby. Trwa średnio 3 godziny. Laptop wymiary nie pozwalają nosić go ze sobą.

Tak więc, możemy stwierdzić, że Toshiba wydała bardzo stylowy laptop z dość dobrą wydajność, która jest odpowiednia dla łatwego użycia i do gier.

Praca z podłączonych urządzeń

Pracuj z dodatkowymi urządzeniami zapewniają sterowniki do notebooków Toshiba Satellite. Wybór oprogramowania zależy od wersji modelu laptopa, czyli każda jednostka Oprogramowanie jest przeznaczone tylko dla jednego konkretnego modelu. W przypadku korzystania ze sterownika, system operacyjny współpracuje z odpowiednimi urządzeniami za pomocą konwencjonalnego interfejsu. Sterowniki do laptopa Toshiba Satellite można pobrać online. Po zainstalowaniu ich, można łatwo korzystać z podłączonego urządzenia.

opinie klientów

Na ogół klienci są zadowoleni z laptopów Toshiba. Główne zalety właściciele laptopów jest uważany za nowoczesny i stylowy wygląd, ilość pamięci RAM, a także stosunek ceny do jakości. Wady laptopy z tej serii są słabe baterie i obudowy, która jest łatwo pokryte zadrapaniami i ulegają deformacji.

Pojedyncze oszacowanie jeszcze można dać. Każdy ma swoje własne preferencje i wymagania, tak różne zdania.

Ważna wskazówka: nie zaniedbywać opinii właścicieli towaru. To pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.