318 Shares 1188 views

„Mieszane uczucia”. Aktorzy i role, sukces i porażka komedii domowej

Jeśli spojrzeć na przyczepie do filmu, staje się oczywiste, że jego fabuła nie pokaże nic nowego. Dwa przeciwieństwa – leń-party-goer Phil i notorycznie pracoholikiem Peter – nabywać niemal nadludzką zdolność do odczuwania bólu i innych emocji do siebie. Ze względu na gatunek, jedna wspólna przyczyna doprowadzi do wielu zabawnych sytuacji. Pisarze Emil Nikoghosian i Aleksander Markin, mający za komediową doświadczenia, stworzony głównych bohaterów najbardziej kontrowersyjne. Reżyser Gieorgij Málkov, zauważono wcześniej taśmy „Love in the City” i studio oglądać filmy, bardziej wyróżniać się na przeciętnych norm budżetu, mieliśmy duże nadzieje na „mieszane uczucia”, aktorów, którzy byli ucieleśnieniem wszystkich poczętych sny.

Zgadzam się z długich przygotowań i sztywno ustawiony, nie oczekuje się, że nie jeden. Wręcz przeciwnie, szept malarstwa, czekając na nią, a nie pozwolić jej rozprzestrzeniania do dziewiątki, było konieczne, aby odpowiednio pokazać akrobacji kino narodowe. Dlatego też, mając na uwadze scenariusz przeciwieństwie do głównych bohaterów, ważnym krokiem było znalezienie teksturą osoby „mieszane uczucia”. Aktorzy, jeśli weźmiemy pod uwagę analogia miały być kompletne przeciwieństwa.

Nadzieja na sukces – w różnorodności!

Udało mi lub nie, można powiedzieć oceny widowni i krytyków. Który otrzymał bardzo mieszane. Przed przejściem do grania głównych ról, należy zauważyć, że wszyscy aktorzy z filmu „Mieszane uczucia” dopasowane idealnie. Życie i zabawny, dodali zdjęcie mojej grze, rozcieńczając działanie ekranu nie tylko przez stałych bohaterów konfliktu. Wielu widzów radośnie spojrzał na Evelyn Bledans, który został ostatnio rzadko usunięte. Jej obraz był jasny, co dało historię pewnej skórkę.

„Mieszane uczucia”. Aktorzy i role klucza kontrastu

Niegdyś słynna piosenkarka z 90-Phil popularne dla pojedynczego utworu. Raczej to było w przeszłości. Bez wychodzenia z ulubionym zajęciem, to, niestety, nie mógł zrobić więcej. Ale to jest bardzo zadowolony z pracy DJ, który jest bardziej postrzegane jako bardzo realnym upokorzenia. Phil skrywa wewnętrzną zamieszanie swojego kochającego wszystko kobiecej. W tym samym czasie, to zachowuje tradycyjną buffoonery i nie może się obejść bez wulgarnych żartów.

Prorisovyvaya postać Piotra, pisarze stworzył go w przeciwieństwie do Phila. Wyszedł rodzaju przegrany którzy doświadczają problemów z dziewczynami z powodu ich nieśmiałość. W plusy, on i wszystkie awarie zastępuje nadmiernego pracoholizmu. Po mieli z Philem przeżywa te same uczucia, nie tylko sprawdzić samemu na siłę, gra na nerwach siebie (zwłaszcza Phil), które postrzegają niefortunne okoliczności.

„Mieszane uczucia”. Aktorzy główne pre-images

Resident Comedy Club, wieczne parodysta i pozer, komik Alexander Revva który wystąpił ostatnio w filmach „podstawki” i „Easy to śladowych” jest idealnie dopasowana do roli Phila. Niezależnie od tego, co zrobić z ta postać rozwinęła się z widzem, Revva grał całkiem interesujące. Znając zamiłowanie aktora do jego alter ego i różnych wcieleń na scenie (Artur Pirozhkov, babcia), widzowie byli zaskoczeni, że był całkowicie koncentruje się na wizerunku trochę napalony macho, które jednak używa rolę Casanova w całości. Alexander Revva do filmowania farbowane blond.

Porównując Revva z Pavel Derevyanko, trudno powiedzieć, kto bardziej niż popularność. Derevianko odgrywa wiele różnych ról, jest słusznie nazywany najlepszym aktorem naszego czasu. Z serialu „Leningrad”, on pewnie podchodzi do komedii „na morzu” i „lalki”. A teraz próbuje zrobić obraz Piotra jest naprawdę niezapomniany, aby uniknąć stereotypowe role. Pod wieloma względami, Peter jest ofiarą ataków stałe Phil, ale dzielnie trzyma twarz. Absolute zasługa Derevianko! Nawet w niektórych scenach aktor udaje się zachować prosty umysł, kiedy można być wypełnione śmiechem. W skrócie, film jest „mieszane uczucia”, aktorzy, którzy są dobrze wyposażone z obrazami, oferuje w ramach swojej zgodzie z pożądanym różnicy scenariusza.

gościnnie

W filmie widz zaproszony i innych znaków. Tak też się stało, że szanując obrazka – zwłaszcza Śmieszne – zawiera co najmniej jeden epizodzie spełnienia. Dzięki tej roli doskonale opanowane Oleg Gazmanow, który grał sam. I patrząc na Evelyn Bledans, nie można nie wspomnieć o sexy pielęgniarki z serialu „Maski pokazać”. Reszta obsady filmu "Mixed Emotions", zagrał niewielką rolę, również zasługują na wzmiankę: Maxim Konovalov, Maria Semkina, Alexander Fursenko, Vladimir Tolokonnikov, Tatiana Kosmacheva, Aleksandra Nazarowa, Raisa Ryazanov Yuri Kuznetsov i innych uznanych mistrzów kina.

Film – być!

A jednak, idąc przez niefortunną dyskusji, możemy zauważyć, że obraz nie jest porażką. Wręcz przeciwnie, wywołuje wiele pozytywnych emocji i uśmiechu na twarzy. Pozbawione głębokiego moralnego, jest jednak gra z pytaniami o przyjaźni i wyborów. styl Extract, jednolity karmienie humoru, brak affectedness i scen przechodni – to główne elementy filmu „Mixed Emotions”, aktorzy i rola który uzyskuje się dzięki pamiętnej gry charyzmatycznego duetu Revva i Derevianko.