760 Shares 1156 views

Najbardziej zły kot rasy. Istnieje, czy nie?

Najbardziej popularne zwierzaki – kot. Co to jest? Suschestvet opinia, że koty są złe. Prada czy nie?!

Zły lub wybuchowy?

Kilka osób, całkowicie obojętny wobec rodziny kotów. Dlaczego rodzina?! To dlatego, że wiele gatunków kotów, a dokładnie – 42. Spośród czterdziestu dwóch gatunków naszych młodszych przyjaciół, na pewno tak nie jest zła rasa kotów.

O złości tu oczywiście pytanie retoryczne. Po tym wszystkim, co rozumiemy pod tym słowem? Złość, gniew, złość … Jest mało prawdopodobne, że mały ciepły guzek może pokazać takiego uczucia w stosunku do człowieka. Ale źle, chronić miejsca i przejaw charakteru – całkiem możliwe. Często właśnie z powodu tych cech, mamy tendencję, aby nazwać to, że zło lub kota.

Czasami tylko wygląd czy kolor kota sąsiada może prowadzić do horroru. Po tym wszystkim, koty są unikalne i mają inny kształt uszu i szczęki. Ponadto, nie upstage właściciela związane z Twojego zwierzaka. Bez względu na swoją ulubioną postać, starają się częściej kochać. Zwracanie uwagi i miękkość zrobić nawet kaktus kwiat. Jest to najbardziej zły kot rasy, czy nie, ale najpierw porozmawiajmy o najbardziej popularne.

Ulubieńcy! Stać w rzędzie

  1. Pierwsze miejsce wśród najbardziej popularnych ras egzotycznych trwa. To ma swoją nazwę dzięki osobliwy wygląd. Rasa ta została wyhodowana w 1960 roku w Ameryce.
  2. Za nią znajdują się na piętach perskich kotów. Puszystość i miękkość nie pozostawiają nikogo obojętnym. Są one idealne dla rodzin z dziećmi. Jest to jeden z nielicznych gatunków, których członkowie pozwalają się ścisnąć i wyciągnąć, jak chcesz.
  3. Trzecie miejsce może dać Siamese umysł. Wiele osób uważa, że jest to zła rasa kotów. Jednak nie należy mylić z agresją przejaw natury. Syjamskie Ulubione – jeden z niewielu kotów, które mają, więc nazywamy intelektem. Są bardzo lojalny i drażliwy. Jest z tych cech i może manifestować swoją zazdrość lub zemsty.
  4. Ragdoll. Najbardziej zrelaksowany i bez kości kot na świecie. Tak więc możliwe jest, aby wymienić tę rasę. Jest jak lalka, może leżeć w rękach dzieci być ubrany w czapkę i utrzymywać smoczek w ustach. Dla niej to będzie tylko proszę.

Mamy uważane za najbardziej przystępne i popularne koty, nadszedł czas, aby zapoznać się i nauczyć się najlepszymi najbardziej złych ras kotów. Kim oni są?

Najbardziej złych ras kotów. TOP-10

1. Sfinks. Bezwłose koty. Wiele tylko jeden rodzaj tego kota przeraża. Jak to?! Kot i bez włosów? I te wielkie uszy i wybrzuszenia oczy? Horror proste! Ale nie każdy wie, że ta rasa jest bardzo czuły i wierny. Ich pojawienie się ukryć pluszowy charakter i oddanie.

2. syjamski rasa. Ten typ kocha uwagę i zaniedbania mogą być bardzo obrażony. Ponadto, te koty są wspaniałymi właścicieli. Stąd zazdrość i agresja.

3. Brytyjska. Z wyglądu te pluszowe stwory nie mają miękki charakter. Zaskakująco nie tolerują nadmierne przywiązanie i molestowania. Dzieci powinny być ostrożnym z pluszu vredina.

4. Maine Coon. Jednym z większych ras. Jego wielkość i puszysty, te zwierzaki podbić nasze serca. Tak, chcę wziąć ten olbrzym i zatiskat. Ze swej natury, bardzo przyjazny i kochający, ale jeśli kot nie znam, należy odłożyć uścisk później.

5. Rosyjski Niebieski. Ma raczej arystokratyczny charakter. przedstawiciele rasy zachowały instynkt polowania, dlatego wydają się nieco dziko. Te koty są kochający wolność i niezależność.

pięć vredina

1. Rasa Oriental. Te koty są bardzo lojalni wobec swego pana. Ale za przestępstwo zwierzę nie może już zaufać zawsze. I tu kotek i pokazać swoje paznokcie.

2. Koty syberyjskie. Podobnie jak wszystkie tubylców Syberii, mają silny temperament. Do ostrożnością outsidera i nieufność. każde ich działanie jest celowe. Nie myśl, że kot po prostu chwycił cię za nogę.

3. ukraiński gillyflower. Tylko jeden rodzaj przeraża pragną zbliżyć się do niej. Bezwłosy tors, wygięte uszy i groźny wygląd – wszystko to oczywiście odpychający. Charakter jest również obecny, ale nie tak straszne jak na zewnątrz.

4. abisyński. Ten rodzaj zwierząt są bardzo energiczny. Jeśli kot będzie wystarczająco dużo zabawek, potem meble będą w stanie nienaruszonym. Jedyny warunek – że vredina chce ich ciągłe uzupełnianie. Jeśli to pragnienie nie jest spełnione, do widzenia, ładna kanapa i nowe drzwi!

5. Bengal. Rasa ta może być wywołana najbardziej niebezpieczne. Jego wywnioskować krzyżując dzikie koty i krajowych. Jeśli dziecko nie uczy go na ręce i pieścić bestii biegać i wrócić do swoich dzikich nawyków. Nawet udomowiony kot ma wybuchowy temperament i nieokiełznany temperament.

Uważa się, że w języku bengalskim – jest to najbardziej zły kot rasy. Zdjęcia z przedstawicielami różnych gatunków są przedstawione w artykule.

Dobrze, zidentyfikowaliśmy najbardziej lojalny, najbardziej puszyste i najbardziej vredina. A jeśli nie jest zła rasa kota czy nie, decyduje każdy dla siebie. Po tym wszystkim, nawet najbardziej delikatny i miękki kot ogrubeet gdyby nie zwracać uwagę i pokazać miłość. Dbać o tych, którzy oswojone.