848 Shares 9736 views

Malinovskaya Masza – biografia modelu i prezenter telewizyjny (foto)

Malinovskaya Masha urody szalony, miliony mężczyzn i zazdrość wielu kobiet. Program z jej udziałem są natychmiast rankingu. Malinovskaya życie jest jak bajka. Drogie prezenty, odwiedzając wydarzenia społeczne, badając wybitnych przedstawicieli rosyjskiego show-biznesu – wszystko to zwykła dziewczyna może tylko pomarzyć. Ale niewielu wie, którędy teledive miał zrobić, aby dostać swój kawałek chwały. Jaki zawód miał czasu, aby opanować Masha Malinovskaya? biografia i inne dane o nim są podane w tym artykule. Wybraliśmy dla Was najciekawsze i prawdziwe informacje.

Masza Malinovskaya: biografia

Future TV gwiazda urodziła się 21 stycznia 1981 roku. Jej rodzinnym miastem jest Smoleńsk. Mary rosła bardzo ciche i posłuszne dziecko. Na dziedzińcu koleżankami prawie nie było. A koledzy i zrobił Masha poczuła brzydkie i nieciekawe. Ale wszystko zmieniło się, gdy nasza bohaterka była starsza. Z „brzydkiego kaczątka” okazało się w piękną dziewczynę. Chłopcy zaczęli dbać o nią, aby dać kwiaty i obsypany komplementami. Po studiach w szkole, Malinovskaya Masha poszedł do college'u. Jej wybór padł na Wydziale Ekonomii i Zarządzania.

Historia modelu

Jasne i atrakcyjna blondynka była głównym przedmiotem zainteresowania nie tylko do swoich kolegów i chłopców z sąsiedztwa, ale także zwykłych przechodniów. Przyjaciół i znajomych poradził Masza spróbować się w modelingu. Zawahała się przez długi czas, ale ostatecznie postanowił udać się do jednej z agencji. Pierwszym z nich jest jej próba była nieudana. Malinowski został zatrudniony. W pierwszej chwili był szkolony w szkole makijażu i fryzury. Wtedy nasza bohaterka zaczęła uczestniczyć w sesjach zdjęciowych dla magazynów, jak i kręcenia reklamówek.

Rozpoczynających karierę telewizyjną

Po otrzymaniu dyplomu ukończenia studiów, Malinovskaya Masha udał się do Moskwy. To właśnie w stolicy Zanosiło się budować swoją karierę. O dziwo, blondynka piękno pomyślnie przeszła casting do roli prezentera na Muz-TV. Transmisja z Masha Malinovskaya wykazały wysokie oceny. Wśród nich mono kulminacyjnym "top dwadzieścia", "Sexy 10", "Star Fabryka" i inne programy. Już następnego dnia po pierwszym wystąpieniu w audycji telewizyjnej Malinovskaya obudził się sławny. Moskale zaczęli rozpoznawać ją na ulicach. Dzieci zostały poproszone o autograf Maszy i dorośli mężczyźni chcieli się fotografować z jej pamięci. Tutaj jest – prawdziwa chwała!

W roku 2005, Malinowski musiał opuścić kanał MUZ-TV, przedstawił jej popularność. Długonoga blondynka postanowił udać się do polityki. Jego pierwszym krokiem w budowaniu kariery w tej dziedzinie – wprowadzenie frakcji LDPR. Wtedy partia nominowany Malinowski w Biełgorod myślał jako jego zastępca. Po 3 latach piękno wykluczonych z frakcji LDPR w Radzie Koordynacyjnej.

Pozostawienie telewizora, nasza bohaterka kilka lat, aby znaleźć się w różnych kierunkach. Wiadomym jest, że Malinovskaya studiował śpiew i nawet nagrał solowy utwór. Ona ma piękny głos. Jednak, aby stać się popularna piosenkarka Mary nie być. W pewnym momencie, że wpadł na pomysł napisania książki. I wkrótce stało się rzeczywistością. W 2007 roku został opublikowany Malinovskaya książka pod tytułem „Mężczyźni są jak maszyny.” Prace nie zyskał ogromny sukces, który liczony jako Masza.

Program Masha Malinovskaya

W 2011 roku uparty blondynka wraca na Muz-TV. Zaproponowano jej lukratywny kontrakt i dobre warunki pracy. Nowy program o nazwie „Pokusa z Masha Malinovskaya”. Uczestnikami mogą być zarówno dziewcząt i chłopców. Bohaterowie włączyć do programu w celu sprawdzenia swoich drugich połówek wierności. Zespół specjalistów pod wodzą telewizyjnego prezentera organizuje spotkanie człowieka (kobiety) z manekina człowiek posiada w perfekcji sztukę pickup. W tym czasie, bohater, który stosuje się do programu, obserwując scenę z monitora.

Możliwe jest, że w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami nowego show Masha Malinovskaya. W międzyczasie, ona nadal budować swoją karierę telewizyjną. Słynna blondynka nawet udało się zagrać w kilku filmach ( «All inclusive, lub all inclusive„, «Blondynka znokautowany» i tak dalej).

sekrety urody

Po obejrzeniu zdjęć wykonanych w różnych porach, można porównać to, co było Malinovskaya Masha przed i po zabiegu. prezenter telewizyjny i nie zaprzecza, że zwrócił się do ekspertów, do tych nieco zmienić kształt nosa. Oprócz plastyka nosa, były inne interwencje chirurgiczne. Mówimy o powiększaniu piersi i korekcji kształtu warg.

życie osobiste

Mary żonaty natychmiast po przybyciu do stolicy. Było to małżeństwo z rozsądku. Sergey Protasov (pierwszy mąż), nasza bohaterka była konieczna jedynie rejestracja Moskwa. Ponieważ ten człowiek przyszedł z Malinovskaya nieprzyjemnej historii. Po pierwsze, szybko rozwiedli. Po drugie, przebywała na ulicy bez pieniędzy lub schronienia. Po trzecie, ona opracowana problemy z prawem. Mimo wszystko, blondynka udało się przezwyciężyć wszystkie trudności.

W lecie 2007 roku, Masha Malinovskaya powiedział rodziny i przyjaciół o swoim ślubie z pewnym Evgeniem Morozovym, właściciel dużej agencji nieruchomości. Pan młody nie szczędził pieniędzy na jego ukochana, i dał jej luksusowy samochód Mercedes SLK. Dziewczyna szczęśliwy dla Maszy i uprzejmie zazdrościła jej. Ale wielka uroczystość nie odbędzie się. Pod koniec października, kilka odwołanego ślubu. Powody pozostawał nieznany.

W czerwcu 2009, Malinowski był uzasadniony żoną 35-letniego Denisa Davitiashili. Ślub odbył się w atmosferze tajemnicy. Tylko bliscy byli świadomi Maszy. Szczęśliwego życia rodzinnego z wielkim biznesmenem z Archangielska nie działa. W 2010 roku Maria i Denis rozwiedli.

młoda mama

W pewnym momencie Malinovskaya zniknął z ekranów. Ulubione kluby nocne i partie świeckie, omal nie pojawił. Wielu uważało, że jest to spowodowane niedawnym rozwodzie Maszy. Ale powodem odrzucenia ich tradycyjny sposób życia był zupełnie inny. Wkrótce stało się jasne, że znany prezenter telewizyjny czeka na dziecko. Nie chciała być jinxed. Dlatego też starannie ukrywane przed opinią publiczną. Jednak w późniejszych etapach ciąży jest niemożliwe do ukrycia.

11 maja 2011 w jednej z klinik w Smoleńsku Malinovskaya urodziła swojego synka. Chłopiec był piękny i bardzo rzadkie w dzisiejszej nazwie – Miron. Z mężem Denis Davitiashvili Maria rozwiodła się w 2010 roku. Kto zatem ojciec dziecka? Ten prezenter przez długi czas nie chciał rozmawiać. Ale w jednym z wywiadów powiedziała, że urodziła dziecko z byłego szefa mafii Mamihana Mal'sagov, narodowości czeczeńskiej przez.

Byli ciche dziewczęta ze względu na fakt, że mężczyzna był żonaty i wychowała czworo dzieci. Obiecał Masha rozwód jak najszybciej, ale jego obietnice były puste. Sam Mamihan Malinowski przekonał urodzić jego dziecko. Aż do 5 miesiąca ciąży, ich związek był po prostu doskonały. Nagle wszystko się zmieniło. Na telefon dziewczyna zaczęła przyjeżdżać zagrożeń SMS. Nietrudno się domyślić, że autor tych wiadomości była żona prawny Mamihana. Martwiąc się o jej nienarodzonego dziecka, prezenter postanowił zerwać stosunki ze swoim kochankiem. Malsagov zrozumiałe i w lewo. Ponieważ Maryja nie spotkać się z nim już. Ojciec nie chce zobaczyć swojego syna i jakoś mu pomóc.

Skandale z udziałem Masha Malinovskaya

Mimo anielskiego wyglądu, nasz dzisiejszy bohater jest kontrowersyjną osobą. Ona nie wahaj się dać ludziom to, co myślą o nich. Malinovskaya ostry język. Ale to właśnie ta cecha pomogła jej w krótkim czasie stać się eter gwiazdy. Połączenie atrakcyjnego wyglądu i bezczelny natury jest atutem glamour blondynka.

Prasa brukowa stale pojawiają się nowe skandale z udziałem Masha Malinovskaya. Dziennikarze opisują incydent w szczegółach, smakując każde zdanie. Pod ręką prezenter gorąco udało się uzyskać takie osobistości medialne jak Ksenia Sobczaka i Yana Rudkovsky. Czasami sami dziennikarze wachlując skandalu przez przesadza, co jest w rzeczywistości. Paparazzi dzień i noc Polowanie na Malinovskaya. Czasem udaje im się uchwycić go w zły sposób. Na przykład, w przypadku braku lub marszczonej makijażu włosów. Maryja wielokrotnie pozwany przez tych, którzy piszą złe rzeczy i opowiadania o niej.

Posłowie

Malinovskaja Maryja jest przykładem, w jaki sposób kobieta przybyła z prowincji podbić moszczu kapitałową. Pracowała dużo na siebie i swój wygląd, zakład niezbędnych znajomych i nigdy nie oparł się na ludzi, którzy przysiągł mu miłość i wierność. Do tej pory kilka wcieleń Maszy (modelka, prezenterka telewizyjna, DJ i kochająca matka), a każdy z nich jest doskonały.