203 Shares 1629 views

dystrybucja Internet z laptopem na WiFi: łatwe i proste!

Podział internetu z laptopem przez WiFi To rozwiązuje problem braku routera bezprzewodowego. Jedyną wadą takiego rozwiązania – to jest potrzeba ciągłego włączania komputerów przenośnych. I tak, przy użyciu specjalnego oprogramowania, można wykonać to zadanie bez problemów. To nie ma nic wspólnego i trudne zadanie można łatwo obsługiwać początkujący użytkownik.

przełączanie

Aby zorganizowanej dystrybucji Internetu przez WiFi z laptopem, pierwszym krokiem jest, aby nawiązać połączenie. Należy zacząć od miejsca instalacji. Powinno być stolik lub półka, gdzie mobilny komputer zostanie umieszczony bez problemów. Za organizację jego moc powinna być w pobliżu wylot. Również przewód od usługodawcy powinny być kierowane w tym miejscu bez żadnych problemów. Następnie podłącz zasilacz do laptopa i odpowiedniego gniazda sieciowego. Następnie wykonać podobne działania skrętka, który jest dostawcą i ustaw go do złącza karty sieciowej.

Ustawienie na laptopie

Następnym krokiem jest włączenie komputera przenośnego i poczekać, aż zostanie pobrany. Następnie pobrać wersję instalacyjną MyPublicWiFi i zainstalować go, postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji. Aby do dystrybucji internetowej został zrealizowany z laptopem przez WiFi, należy ponownie uruchomić system. Następnie uruchom program ustawiony wcześniej. Następnie przejdź do zakładki «Ustawienia». Następnie należy zaznaczyć pole «Avtomatic …». Następnie należy podać nazwę sieci i klucz do niego (co najmniej 8 znaków) dostępu. Kolejny krok – wskazać źródło danych. Zazwyczaj jest to przewodowego połączenia z siecią LAN. To i wybierz. Podział internetu z laptopem przez WiFi Teraz rozpocznie się po naciśnięciu przycisku na dole z napisem «Konfiguracja …». Ją uruchomić i nacisnąć przycisk.

Łączenie konsumentów

Punkt dostępowy jest już zorganizowane. Ale konieczne jest zorganizować drugą część – połączenie „konsumentów”: smartfon, tablet lub inny komputer. Zacznijmy z urządzenia z systemem Android OS „”. Najpierw trzeba włączyć WiFi. Aby to zrobić, przejdź do „Aplikacje”, a następnie – w „Ustawienia”. Tutaj w „sieci bezprzewodowe” zawiera zasilacza. Potem wracamy do „Aplikacje” i znaleźć narzędzie o nazwie „WiFi”. Kliknij na nią. Po zakończeniu jego skanowania rozpocząć ładowanie. Następnie lista dostępnych połączeń. Teraz możemy zrobić, kliknij na naszej nazwy sieci (zdefiniowanym w poprzednim kroku). Otwiera okno, w którym należy wprowadzić klucz. Następnie WiFi logo pojawia się na górze ekranu w kolorze niebieskim. Oznacza to, że początek strony laptop z Internetem WiFi na tablecie lub smartfonie. Następnie wystarczy uruchomić przeglądarkę i wpisać adres strony. W przypadku algorytmu komputerowego jest trochę łatwiej. Wystarczy, aby kliknięcie w prawym dolnym rogu ekranu ikonę kontroler połączeń sieciowych (drabina kolorze białym). Lista dostępnych połączeń, gdzie możemy wybrać naszą sieć. Następnie w nowym oknie, należy wprowadzić hasło. Po otrzymaniu adresu sieciowego, można uruchomić przeglądarkę i surfowanie po sieci globalnej.

wniosek

Podział internetu przez WiFi laptop nie jest tak skomplikowane, i można go łatwo obsługiwać jedną bez żadnych problemów, niezależnie od poziomu ich szkolenia. Tak więc możemy bezpiecznie podnieść i zrobić.