701 Shares 5505 views

Plastikowe masaż twarzy: opinie, efekty, sprzęt i opis procedury

Każda kobieta dąży do przedłużenia młodości. W tym celu, niektóre nabyć drogich kosmetyków peptydów i kwasu hialuronowego poszukiwania pomocy chirurgii plastycznej. Ale dobrze wyglądać za 50 lat jest możliwa bez drastycznych środków. Przyjść z pomocą plastikowej masażu twarzy. Recenzje procedury można usłyszeć na bardziej pozytywne.


Charakterystyka masażu

Osiągnąć dobry wynik będzie możliwe tylko wtedy, gdy wszystkie etapy. Aby rozwiązać problemy kosmetyczne mogą być stosowane różne rodzaje masażu z tworzywa sztucznego. Z wykwalifikowanych rąk specjalisty będzie mógł dokręcić konturów twarzy, zmniejszyć ilość zmarszczek na twarzy, a nawet poprawić kształt nosa! Odróżnić plastiku i plastyfikujący masaż twarzy. Ostatnia charakteryzuje się sztywną techniką, która pozwala na znacznie zmienić wygląd.

Przepis ten ma również chiroplastic masaż twarzy. Rozwój ten Enrike Kastellsa Garcia – specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Technologia łączy w sobie elementy technik klasycznych i orientalnych. Taki masaż twarzy z kosmetyczki będzie nie tylko usunąć zmarszczki, ale również pomoże pobudzić krążenie limfy i krwi.

kosmetyczka krajowy Evgeniem Sidyakinym opracowany innej techniki. Mioplastichesky masaż twarzy opiera się na pracy przez głębokich warstwach naskórka. W ten sposób możliwe jest, aby usunąć zmarszczki, które pojawiły się dość długo. W tym przypadku konieczne jest, aby robić regularne plastikową masażu. Opinii pokazują, że w przypadku braku odpowiedniej opieki osoba wraca do poprzedniego stanu.

Kto powinien zrobić masaż plastycznego?

Przede wszystkim, każda z powyższych technik mających na celu usunięcie zmian związanych z wiekiem. W niektórych pojawiają się one już 25 lat, podczas gdy inne – bliżej do 40 lat. Dlatego odpowiedź na pytanie, kiedy należy zacząć robić masaż, jest dość trudne. Jeśli na twarzy pojawiły się pierwsze zmarszczki, należy szukać pomocy u kosmetyczki.

Gdy aktywność mięśni mimicznych można prowadzić jako środek zapobiegawczy sztucznego masażu twarzy. Opinii pokazują, że okresowe wizyty kosmetyczka może pomóc opóźnić pojawienie się pierwszych zmarszczek. Pamiętaj, aby zapisać się do procedury niezbędnej dla tych, którzy zgłaszają problemy, takie jak pogorszenie pobłażliwość i koloru, zmniejszenie elastyczności i napięcia mięśni, zwiększona obrzęk twarzy, nadmiar tkanki tłuszczowej, pojawienie się podwójnego podbródka.

Plastikowe masaż twarzy w Moskwie można zrobić w wielu salonach kosmetycznych. Najbardziej popularne to:

  • Spa "Marion" (ulica Golubinskaya, budynek 16).
  • Centrum Medyczne "Lekki powiew" (ulica Kostyakov, 10).
  • Centrum kosmetologii lekarskiej "Mirror" (Garibaldi Street, Building 36, rozdział 2).
  • Klub „Harmonia SPA» (Novoslobodskaya Street, budynek 48).
  • Beauty "wyczucie stylu" (Federalne Prospect, 36).

Gdy procedura jest odmówić?

Jak każdy inny zabieg kosmetyczny, odmładzający masaż twarzy ma swoje przeciwwskazania. Należą do nich: chorób układu krwionośnego i limfatycznego, w fazie ostrej opryszczki, trądzik różowaty, zapalenie skóry, ropne zapalenie w obszarze zagrożonym, niskiego ciśnienia wewnątrzczaszkowego, raka.

Nawet w przypadku braku powyższych problemów jest to, aby wybrać dzień, aby przejść do plastikowej masażu twarzy. Opinii pokazują, że znacznie gorszy efekt można osiągnąć, jeśli klient nie czuje się dobrze, albo po prostu zmęczony. Masaż należy wykonywać przed obiadem. Podczas procedury, pożądane jest, aby zapomnieć o problemach, spróbuj się odprężyć.

Co będzie w stanie uzyskać efekt?

Eksperci twierdzą, że plastik masaż twarzy można przypisać do najlepszych technik anty-aging. Jeśli kosmetolog robi wszystko w porządku, w wyniku ekspozycji zwiększa elastyczność skóry, poprawia przepływ limfy, skóra jest nasycona wilgocią, proces regeneracji jest szybsze. Jednak po wielu procedur odstąpić masażu. Fakt, że wynik może nie być zauważalne po pierwszej sesji. Im starsza jest kobieta, tym więcej razy jest to konieczne, aby odwiedzić kosmetyczkę.

Wielką zaletą masażu z tworzywa sztucznego jest efekt modelowania. Prawidłowe podejście pomaga zmienić kształt twarzy na lepsze. Co przyciąga plastikową masaż twarzy? opinie klientów wskazują, że regularne wizyty u kosmetyczki pozwala zapomnieć o chęci do szybkiej operacji odmłodzenia.

Klasyczne metody masażu z tworzywa sztucznego

Aby osiągnąć pożądany efekt będzie możliwe tylko w przypadku, powierzyć swoje zawodowe twarz. Masaż twarzy, jej rodzaje, zastosowanie w rezultacie główne etapy procedury – wszystkie te specjalistyczne badania przez kilka lat zanim zacznie ich praktyki. Metoda ta polega na intensywnym prasowaniem i ruchy oscylacyjne, które są prowadzone w ścisłej zgodności z liniami masażu. Wpływ zaczyna się w centralnej części twarzy, a kończy się na peryferiach.

Technika masażu klasycznego z tworzywa sztucznego składa się z trzech podstawowych etapów. Skóra powinna być dokładnie oczyszczone przed zabiegiem. Pierwszy etap – głaskanie. Specjalista przebiega palcami wzdłuż linii masażu. Pod koniec każdego ruchu jest stała przez kilka sekund. Następnym krokiem jest ugniatanie. Ruch jest już bardziej intensywne. Tak więc możliwe jest, aby poprawić krążenie krwi i limfy. Pod koniec wyrabiania odbywa się mięśnie szyi. Zakończono masażu światła głaskania i stosując odpowiednie odżywczy krem. Po tej procedurze, Skin Care wszystkich użytecznych składników jest znacznie lepiej wchłaniane.

Plastyfikatory masaż twarzy

Z tego typu masażu wykorzystywane są te same metody jak w poprzednim techniki. Różnica polega na tym, że wpływ bardziej intensywne. W związku z tym możliwe jest, aby uzyskać wyraźny efekt drenażu limfatycznego. Sztuka wykonując niezgrabne ręce mogą spowodować obrzęk i inne problemy na twarzy. Ale jeśli sprawa nadaje profesjonalny, będzie można usunąć podwójny podbródek, aby zwiększyć elastyczność skóry, redukcji zmarszczek.

Wariacje – Ruch, charakterystyczne tylko dla masażu uplastyczniającego. Wpływ może być nieco bolesne, ale efekt jest tego wart. Liczba kosmetologów pokazują, że ten rodzaj masażu należy przeprowadzić w dorosłym życiu, kiedy zmiany skórne już wyrażone.

W młodym wieku może być również używany plastyfikujący masażu w leczeniu trądziku. Jednak wpływ będą przeprowadzane przez lekarza.

chiroplastic masaż

Jest to również plastikowy masaż twarzy. Eksperci gości pokazują, że metoda ma prawie nic wspólnego z klasyczną wersją. Technika ta polega na podrażnienia skóry w miejscach zakończeń nerwowych i acupoints. W rezultacie, krążenie krwi jest stymulowany, limfatyczny, procesy regeneracyjne postępować szybciej.

Chiroplastic twarzy wykazały, że w przypadku pęknięcia owalną powierzchnię ze względu na zmiany związane z wiekiem. Stosując technikę można poprawić elastyczność skóry, zmniejsza liczbę zmarszczek na twarzy. Skutki mogą być wykonywane w szyję w okolicy szyi.

sprzęt Mioplasticheskaya

Jeśli weźmiemy pod uwagę opinie o plastikowym masaż twarzy, można zauważyć, że technika mioplasticheskaya ostatnio staje się coraz bardziej popularne, jak klientów, a także z profesjonalnych kosmetyczek. Jeśli ekspozycja jest wykonywana prawidłowo, możliwe jest minimalny okres prowadzenia odmłodzenie twarzy bez operacji. Instrukcja plastik (mioplastichesky masaż) mogą być spełnione tylko mistrz. Każda strefa jest badany w taki sposób, że możliwe jest zmniejszenie napięcia mięśni, bez uszkodzenia naskórka. Można usłyszeć opinię, że tego typu efekt masażu jest porównywalna z Botox.

Każda opisana technika ma swoje zalety. Trzeba tylko pamiętać, że efekt powinien posiadać profesjonalny. W przeciwnym razie, nieprzewidywalne wyniki można uzyskać. Przed każdym z tworzywa sztucznego masaż twarzy, efekty, sprzęt – wszystko to powinno być dokładnie zbadane.