430 Shares 8355 views

Czy niecodzienne wyposażenie trening fizyczny własnymi rękami!

Zdrowie dzieci muszą być zawsze na pierwszym miejscu. I każdy wie, że nic nie wzmacnia go jako trening fizyczny. Dlatego konieczne jest, aby kochać się zaszczepić od bardzo młodego wieku. W celu uzyskania więcej dzieci w jakiś sposób i, co najważniejsze, z korzyścią dla ruchu, konieczne jest, aby ich zainteresować. Niekonwencjonalny sprzęt trening fizyczny tylko pomóc im patrzeć na sport z drugiej strony i skręcić lekcje do gry zabawy. To znacznie urozmaica życie dziecka. Ponadto, można dokonać niecodzienne wyposażenie trening fizyczny własnymi rękami.

Co to jest

Dla dzieci jest bardzo ważne różne ćwiczenia, które pomagają rozwijać umiejętności motorycznych. Jest to przede wszystkim pozytywny wpływ na ich psychikę i zmniejsza zachorowalność. Niekonwencjonalny sprzęt trening fizyczny własnymi rękami, zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, tylko skupia się na takich ćwiczeń.

Dużym plusem jest to, że za pomocą tego urządzenia można prowadzić gry o różnym charakterze:

  • szkolenia;
  • rozrywka;
  • kontradyktoryjności.

Zasadniczo, jeśli połączyć swoją wyobraźnię, można nawet przygotować specjalny koncert z interaktywnych inserty (na przykład, jak wygrać Koshchey stosując trening fizyczny).

Jak zrobić niecodzienne wyposażenie trening fizyczny z rękami w przedszkolu iw domu

Taki sprzęt jest bardzo łatwe. Niekonwencjonalny sprzęt trening fizyczny własnymi rękami wykonanych z improwizowanych środków: butelki, kapsle, liny, opakowaniach Kinder Niespodzianka, i innych rzeczy, które można znaleźć w każdym domu.

Do produkcji nie zajmuje tak dużo czasu. Można również podłączyć dzieciom pomóc. Będą one bardzo ciekawe. Podczas tworzenia produkt warto spróbować połączyć wyobraźnię i wymyślić coś własnego. Nie ma żadnych ograniczeń. Ale, oczywiście, można również skorzystać z już znany doświadczenie w tej dziedzinie.

puchar i piłka

Każdy zna grę, gdzie piłka jest dołączony do potrzeby trzymać się rzucać w specjalnej misce. To jest kielich i piłka. Aby produkować niecodzienne wyposażenie trening fizyczny z ich ręce improwizowany prosty. Potrzebne będą:

  • Butelka z tworzywa sztucznego z pokrywą;
  • nici wełniane;
  • Opakowanie „Kinder-niespodzianką”;
  • dekoracje.

Najpierw trzeba wyciąć od spodu plastikowym pojemniku. Wskazane jest, aby to zrobić, aby nie pozostawiają ostre końce. Żółty jajko Kinder z szydło wykonywania otworów w miarę gwintowania. Więc nie pojawiają się na jego koniec zawiązany węzeł. Drugi koniec liny gwintowany poprzez usta i wirowano wraz z pokrywą. Aby puchar i piłka bardziej kolorowe i atrakcyjne, że jest to konieczne do wklejenia na jasnym wstążka. Można użyć wydrukowany obraz, cekinami i koralikami.

Z kubka i gra w piłkę pomaga rozwijać reakcji i koordynacji ruchów.

woreczek

Wydawałoby się, jak go używać? Ale to jest możliwe, aby znaleźć wiele zastosowań. Na przykład, worki mogą być umieszczone na głowie, tak, że dzieci są stale utrzymywane postawę. Ponieważ krzywizna kręgosłupa problemy stają się coraz bardziej powszechne, takie ćwiczenie będzie bardzo przydatna. Szyć worek może być konwencjonalnym gęstej tkaniny. Wypełniacz służyć sól lub piasek.

magiczna butelka

Bardzo prosty produkt. Aby utworzyć będzie musiała przezroczystą plastikową butelkę, tubkę koktajl konfetti lub folii.

Pokrywa jest konieczne, aby zrobić dziurę. Nie będzie przeforsować kanale. Kolbę umieszcza się niewielką konfetti posiekanej folia lub duże spangles.

Dziecko musi wdychać przez nos i wydech przez usta do rurki. Tak rozwija się prawidłowej techniki oddychania i oglądając zabawne „fajerwerki” wewnątrz butelki.

piłka nożna powietrze

Bardzo ciekawe i proste gry. Stworzenie takiego nietradycyjnych sprzętu sportowego z ich rąk nie potrzebują dużo materiału. Zajęło tylko dużą pokrywę skrzynki (lub tektury), plastikowy kubek, kolorowego papieru, kleju, kanału i małej piłki.

Jest też po prostu. Wieczko z pudełka (jeśli tak nie jest, można po prostu zrobić zderzaki wykonane z kartonu) jest wklejony na zielonym papierze w środku. Tak aby uzyskać podobieństwo tej dziedzinie. Bramy mogą być wykonane z połówek plastikowego kubka. Punktacja celów w tej dziedzinie, za pomocą rur. Konieczne jest przepływ powietrza do kierowania piłki w prowizorycznych bram.

tunel

Dzięki niemu można zorganizować cały tor przeszkód. Aby utworzyć tunel potrzebny jest duży kawałek materiału i grubego drutu. Pierwszy szyte tkaniny. Następnie podłącz górze kilka małych pasków przez tunel. Będą ukryć przewód, tak aby dzieci nie zranić.

ras zwierząt

Z pomocą zwykłej taśmy, pałeczki i pięknym miękkich zabawek może być ekscytująca gra, która pomoże dziecku rozwijać zdolności motoryczne rąk. Z jednego końca zakotwiczone pluszaka, a drugi koniec – uchwyt. Ważne jest, że taśma były tej samej wielkości. Zadanie jest proste: należy przekręcić uchwyt nawijania jej linę. Więc zabawka zwierzę będzie stopniowo dogonić dziecka. Można zorganizować całą imprezę.

Robin Gud

Z pomocą urządzeń niekonwencjonalnego szkolenia fizycznego, ręce może zorganizować turniej rzucania. Aby stać się prawdziwym Robin Hood, nie potrzebują łuk i strzały. Po prostu tacy spod jajek, kolorach i pakietów z „Kinder”. Malujemy tacę tak, że wyglądał jak bramki. Który znajduje się w centrum musi być mały kwadrat, malowane w kolorze czerwonym. To jest jabłko. Potem trochę bardziej żółty okrąg, a następnie na zielono. Zamiast rzucać strzałkami trzeba pakowania na „Kinder”. To ciekawa gra pomaga rozwijać koordynację, dokładność i elastyczność.