215 Shares 5515 views

Tatiana Morozowa: biografia i życie osobiste

Tatiana Morozowa – jasny i niezwykły uczestnik słynnej wystawie „Komedia Woman” persona etap, który powoduje liczne sympatię publiczności. Co było życie aktorki do projektu, ponieważ otrzymał swoją popularność i dlaczego zdecydował się opuścić zespół, który stał za jej matki?

dzieciństwo

Tatiana Morozowa urodził się 24 września 1983 roku w mieście Ufa. Jej rodzina nie różniła się od innych rodzin przeciętnego miejscowości prowincji. Od wczesnych lat Tanya był aktywnym dzieckiem i zajmował różne kreatywności. sekcję choreografia Uczęszczała gdzie poznawalne folk i nowoczesne tańce, pozalekcyjnych zajęć robótki i szycia, a także zaangażowany w siatkówkę i rysunku. Uznanych sama aktorka, była w tym okresie nie było ulubionym z całej słynnego obrazu „prostego Rosjanka”.

formacja

Tatiana Morozowa pomyślnie ukończył szkoły numer 70, a przed młodej dziewczyny poruszył kwestię dalszej edukacji. Tanya po prostu lubi sztukę, ale jednocześnie doświadcza nie mniejsze zainteresowanie naukami ścisłymi. Dlatego otrzymania zaświadczenia, Morozov wszedł Uniwersytecie Pedagogicznym Bashkir, chcąc zostać nauczycielem w przyszłości, geometrii wykreślnej, rysunek lub obraz. Było to w czasie jego lat studenckich Tatiana nabył nowych przyjaciół, który później został jej współpracowników na występy KVN.

Zacznij KVN

W 2002 roku Tatiana Morozowa, którego biografia jest pełna ciekawych faktów, po raz pierwszy pojawił się na scenie KVN, zaczął budować karierę komediową aktorka. Zespół nazywa się "The True National Team" Morozov przyszedł na zaproszenie Aleksandra Ogneva znanego aktora Ufa. Pierwsze próby i występy młodej dziewczyny nie spowodował wiele entuzjazmu, ale wkrótce to się tak „był zaangażowany” w procesie, który nie może sobie wyobrazić swoje życie poza sceną.

Po rozpadzie zespołu, „The True National Team” Morozow został członkiem grupy mińskiej „Vdrebezgi”, z którego to powodu jakiś czas przeniósł się do Białorusi. Tutaj Tanya brał udział w występach białoruskich KVN Major League, ale szybko zdecydował się przyjąć zaproszenie zespołu „Osoby Ural narodowy (księżyc)” Czelabińsk.

rozwój kariery

Z powodzeniem wystąpił na festiwalu w Soczi, zespół zarabia bilet do pierwszego sezonu w Premier League KVN. W swoim pierwszym sezonie (2002), „Księżyc” był w stanie dostać się do półfinału, a rok później został jednym z finalistów KVN Coy League. Z tego wyniku, drużyna zakończyła i 2005.

Wyższe wyniki w swojej karierze, „Luna” osiągnął w 2006 roku, stając się srebro laureatem Premier League. Następnie zespół zwycięży w momencie przestała istnieć, a każdy z uczestników zaangażowanych w swoją pracę. Tatiana Morozowa skoncentrowała swoje siły na pisanie pracy magisterskiej i wkrótce został pomyślnie ukończył Uniwersytet, ale praca nie stała się zawodem. Jakiś czas później, a nowo zmontowany zespół „Moon” udał się na zwiedzanie miast Rosji i krajach WNP.

„Gum kobietą”

W 2008 roku Tatiana otrzymał zaproszenie od swojego przyjaciela, byłego współpracownika KVN, Natali Eprikyan zostać członkiem nowego projektu o nazwie „Made in kobiety”. Przez kilka miesięcy, Morozov wykonywane w klubie kapitałowym, ale po wersji TV wyszedł transmisja rozpoczęła działając na TNT. W tym czasie projekt komedia żeński nazwano „Komedia Woman”.

Tatiana Morozowa „Gum Woman”, dla których stał się głównym miejscem pracy, na scenie pojawiła się w obrazie rosyjskich kobiet, zawsze zadać pytanie o tym, gdzie poszedł prawdziwymi mężczyznami. Tatiana pojawił się przed publicznością w słowiańskim stroju narodowego i długa, sięgająca do skośny pas rachunek. Jego podstawowe cechy stają się szczerość i bezpośredniość, które ona przynosi widzowi w komicznym świetle.

życie osobiste

Popularny komik Tatiana Morozowa, którego zdjęcia zdobiły kolorowych magazynów, stała się mężatką w 2011 roku. Z Pawłem, jej przyszłego męża, Tatiana spotkał na przyjęciu urodzinowym wspólnego przyjaciela. Sympathy, natychmiast wybuchła między młodymi ludźmi z czasem przekształciła się w silne uczucie. Paul – kreatywną osobą, ale jego działania nie są w żaden sposób związane z show-biznesu. On jest początkujący przedsiębiorca, zajmująca się produkcją sprzętu dla serwisu samochodowego.

Kiedy młody człowiek sobie sprawę, że nie wyobrażam sobie swoje życie bez Morozowa, zaproponował do niej, a stało się to w bardzo nietypowej sytuacji – podczas podróży w taksówce. Ślub odbył się w tradycyjnym stylu rosyjskim. Na uroczystość zaproszono muzyków, Cyganów, a nawet trenerów niedźwiedzie. Miesiąc miodowy para spędziła na Bali. Na wiosnę 2013 roku Tatiana Morozowa, którego biografia jest bardzo ekscytujące, stałam się matką, dając mężowi córkę Sonię. Na szczęście nowe rodzice nie znała granic. Tatiana postanowiła poświęcić się do dziewczynki, ale ponieważ w chwili pożegnania na scenę.

Jakby po jego sceniczny wizerunek, Morozowa wolą gwar życie stolicy w prosty wsi niedaleko Moskwy. To tutaj, że młoda rodzina i życie i sprawia, że plany na najbliższą przyszłość. Tak, artysta chciał stworzyć własną sitcomu i chce zagrać w filmie.