833 Shares 5795 views

Jak zrobić masaż erotyczny

Jak zapewniają przyjemne uczucie ukochanej? Masaż erotyczny – jest niezwykle przyjemne i pożyteczne działanie, które przynosi przyjemność obu partnerów. Wszelkie masaż przyjemność z dotykania umiłowani, i erotyczne – w szczególności. Dotykowy pozwoli odpocząć, zapomnieć o wszystkich troskach, aby zatrzymać czas na chwilę. Jednakże, w celu dostarczenia tych uczuć, trzeba wiedzieć, jak robić masaż erotyczny. Istnieje ogromna liczba subtelności, które czynią masaż odpręża nie tylko i spokojnej dziewczyny, ale również zaostrzyć uczucia, wzbudzić pożądanie seksualne. Aby dowiedzieć się , jak zrobić masaż erotyczny, nie wie każdy mężczyzna. Jednak to nie jest trudne, jeśli przestrzegać pewnych zasad i wskazówek.

Tak więc pierwsza i najważniejsza zasada jak robić masaż erotyczny kobieta mówi o … światło! Tak, że zaczyna się od relaksacji prawej oświetlenia. W jasnym świetle, cięcie, żadna kobieta nie może odpocząć, wiele dziewcząt nieśmiałych jego ciała, a przez cały czas będzie myślał tylko o tym, jak wyglądają. Światło powinno być stonowane, miękkie. Zanim zrobisz erotyczny masaż, lepiej jest wysłać dziewczynę pod prysznicem, a kiedy vyporhnet prosto z cyny i czyste, będzie się czuła na szczycie! Ponadto czas, że dziewczynka jest pod prysznicem może być używany do szkolenia. Zorganizować świece, włącz miękką powolnym muzyki, światła lampy aromat. Z zapach należy obchodzić się ostrożnie, trzeba mieć pewność, że to lubi. W przeciwnym razie, specyficzny zapach może powodować bóle głowy i masaż nie będzie zadowolony. Zdejmowania dziewczęta mogą przekształcić się w prawdziwy rytuał: należy to zrobić powoli i ostrożnie. Następnie należy umieścić go na łóżku lub na dywanie. Druga opcja jest bardziej właściwe, ponieważ na podłodze dużo miejsca, a masaż może być po obu stronach. Do pani leżąc wygodnie, można zwinąć rolkę i umieścić pod biustem, a otwarte obszary ciała, które nie są narażone na masaż można przykryć ciepłym ręcznikiem.

Kolejny sekret jak zrobić masaż erotyczny są oleje, które dadzą ręce ślizgać się po skórze. Nawet tylko wcierając w skórę, może dostarczyć wiele zabawy. Nie jest tajemnicą, że olejek jest potężną bronią każdej masażysty. Pewien zapach można odpocząć i zrelaksować się, podczas gdy inni – aby obudzić zmysły i wyostrzyć pragnienie.

Na początek trzeba masować ramiona i nogi. strefy erogenne prawie wszystkie dziewczęta są ręce, dlatego ta część ciała należy podawać dużo uwagi. Przenieść z delikatnymi akcentami i udarów mózgu do bardziej intensywnych ruchów bardzo starannie i sprawnie. Można masować podeszwy stóp, zbyt, przechodząc od głaskania do ugniatania. Możesz pocierać opuszkami palców, kłykcie zaciśnięte w pięść, krawędź dłoni. Ruch jest konieczne, aby zróżnicować, zmieniając siłę docisku, prędkość, rytm uderzeń. Każda dziewczyna ma miejsce „kota”, który znajduje się pomiędzy łopatkami. Delikatny dotyk do tego punktu spowoduje wiele gwałtownych przyjemnych doznań. Należy pamiętać, że erogenne miejsca mogą być przemieszczane, i fakt, że spowodowane to przyjemny tydzień temu, może teraz stać się nieprzyjemny. Masaż – to doskonały sposób, aby znaleźć wszystkie dziewczyny erogenne miejsca, obserwując jej reakcję. Podczas masażu z powrotem powinni być świadomi przemienności silnymi akcentami ugniatania i delikatnego głaskania i mrowienie.

Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić erotyczny masaż i przynieść swoją dziewczynę przyjemne uczucie, pomagać zanurzyć się w świat rozkoszy i zapomnieć o wszystkich problemach!