387 Shares 7258 views

Kachalovskaya Teatr w Kazaniu

Kachalovskaya Teatr (Kazan) jest jednym z najstarszych w kraju. Zaczął występować w 18. wieku. Dziś jego repertuarze obok klasyki siebie z teraźniejszości.

Historia teatru

Kachalovskaya Teatr (Kazan), którego zdjęcie jest prezentowane w niniejszym dokumencie, ma swój początek w 1791 roku. To kiedy miasto zaczęły się pojawiać regularne występy dla mieszkańców. To był teatr publiczny, który został otwarty na inicjatywy gubernatora Kazaniu.

Pierwsi artyści byli ludzie szlachetnie urodzonych i ponadgimnazjalnych studentów.

W Kazaniu na wycieczkę przyszedł wielki siebie MS Shchepkin. On nawet wystawił „Generalnym Inspektorem”.

W połowie 19 wieku teatru Kachalovskaya pracował na tak wysokim poziomie, że stał w porównaniu do petersburskich i moskiewskich zespołów. Stał się jednym z najlepszych w Rosji.

Stan Kazan State Theatre był w 1917 roku. Repertuar w tym czasie odzwierciedla czas.

Na cześć słynnego rosyjskiego aktora Wasilij Kaczałow, który rozpoczął swoją karierę tutaj, Kazan Teatr został nazwany po nim w 1947 roku.

Teatr dziś

Kachalovskaya teatr, którego adres znajduje się na jego długie życie twórcze zmieniał się wielokrotnie, niedawno obchodził swoje 225 urodziny. A dzisiaj, podobnie jak w ubiegłym wieku, jest jednym z najlepszych rosyjskich zespołów. Twierdził, znane i skuteczne.

Jego repertuar obejmuje tylko najlepszy produkt oparty na klasycznych i współczesnych dramatów. Na scenie występy są bardzo wysoko. Teatr przynosi radość do swoich odbiorców różnorodnych gatunków. Tutaj można zobaczyć występy muzyczne, które są bardzo popularne wśród publiczności. Z aktorów pracujących wokalistów, dyrygentów i choreografów. Trupa to grupa muzyków.

aktorzy zawodowi pracujący w trupy, wśród których znajduje się wiele uznanych mistrzów. Wszyscy artyści – tak kreatywne osoby, które są w stanie pracować w zespole. Obserwuje trupa spójny, stabilny, rotacja personelu. Wśród aktorów są mistrzami, otrzymał tytuł Ludowej i zaszczycony artystów. Wiele z nich to laureaci różnych konkursach i nagród. Dużo uwagi poświęca się wychowaniu nowego pokolenia młodych artystów. Teatr zwerbował także studentów na kursy w Rata, który po udanym szkoleniu są częścią trupy. Istnieje wiele utalentowanych młodych ludzi z obietnicą, która czeka na przyszłości genialnego aktora.

Kierujący jest oparta na klasykę i tradycję, ale nie jest obca interesie publicznym, eksperymentów i poszukiwania nowego.

Kachalovskaya teatr często iz powodzeniem jedzie na wycieczkę w Rosji i innych krajach, gdzie jest dobrze odebrane i są zawsze mile widziane. Jego występy są zawsze pełne house. Teatr Kaczałowa również aktywnie uczestniczy w festiwalach i konkursach różnych poziomach.

W 2014 roku teatr został poddany gruntownej renowacji. Teraz w jego posiadanie dwóch malowniczej okolicy, dwie sale do prób, dużo sklepów przemysłowych, muzeum, wygodne garderoby dla artystów. Jest wyposażony w najnowszą technologię.

Twórcze credo „kachalovtsev” – „Teatr dla ludzi”. Tutaj staramy się zachować wiarę ludzi w miłości, dobroci, piękna i sprawiedliwości. Teatr dla wszystkich, a dla studentów i intelektualistów, a dla fanów telenoweli, brane są pod uwagę interesy społeczeństwa, jednak nie jest to potrzebne instytucja. Tutaj widz stopniowo kształcić, rozwiązywać poważne zadania artystyczne. Teatr jest wyraźnie wskazuje jego skali moralnej – dobrze, co – złe. Wszystkie występy „kachalovtsev” nieść głębszy sens. Są one zawsze towarzyszy dobra muzyka, która pomaga dostrzec działanie.

Od 1994 roku głównym dyrektorem teatru jest Aleksandr Slavutsky. Jego produkcje charakteryzują się oryginalnością, jasności, smaku i wysokiej kultury, osobowości. Przedstawienia A. Slavutsko zmuszony przebudzonych uczuć, śmiać się i płakać, fascynować, są one często ironiczne i zawsze technicznie doskonałe.

W teatrze działać poprawnie artystów, którzy są w stanie dokładnie przetłumaczyć doskonale w myśli reżysera scenerii.

repertuar

Kachalovskaya teatr oferuje swoją publiczność następujące występy:

 • „Poskromienie złośnicy”.
 • „Dama pikowa”.
 • "Golden Elephant".
 • „Wuja Sen”.
 • "The Last Day".
 • "Don Giovanni".
 • "Unforgettable".
 • „Fatalne jaja”.
 • „Kwadratury koła”
 • „Pułapka na myszy”.
 • „Skrzypek na dachu”.
 • „Pył w oczach” i inni.

spółka

Kachalovskaya teatr scena zgromadzonych na jego wielkich artystów.

trupa:

 • Elena Galitskaya.
 • Nikolay Shepel.
 • Vladislav Kutergin.
 • Swietłana Romanowa.
 • Olga Sabirov.
 • Irina Vandysheva.
 • Slavyana Koshcheeva.
 • Elsa Fardeeva.
 • Elena Ponomarenko.
 • Nadieżda Eshkileva.
 • Jurij Dmitriev i inni.

dyrektor artystyczny

Kachalovskaya teatr żyje dziś pod przewodnictwem reżysera i scenografa w jednej osobie – A. Sławuta.

Alexander urodził się w Czelabińsku, gdzie ukończył w pracowni Teatru Dramatycznego i pracował w Teatrze Młodzieży. Potem dostał wykształcenie reżysera w słynnym Shchukin School. Po studiach wrócił do rodzinnego Czelabińsku i pracował jako reżyser w Teatrze Dramatycznym imienia M. Gorkiego. Następny był Novokuznetsk, następnie Czita, Rostov. Został zaproszony przez reżysera w teatrze Stanisławskiego w Moskwie. W 1991 roku wystawił spektakl na Malcie.

W 1994 roku przybył jako główny reżyser w Kachalovskaya teatru i został jego dyrektorem artystycznym w 13 lat.

Aleksandr Slavutsky – laureat wielu nagród państwowych. W 1986 roku został wyróżniony tytułem „pracownik Honorowy Art”. W 1997 roku stał się dla artysty Ludowej Rosji, aw 2011 – Tatarska.

A. Slavutskii – utalentowany reżyser i kierownik. On jest doświadczonym organizatorem i zdołał zgromadzić wokół siebie ciekawych, twórczych ludzi, wierny swej przyczyny. Dzięki niemu, teatr został zaktualizowany repertuar. Ten człowiek udało się wzbudzić zainteresowanie widza.

miejsce pobytu

W pobliżu parku „Black Lake” oraz Muzeum Geologicznego jest Kachalovskaya teatr. Adres: Kazan, Bauman st, dom №48. Wyjście do teatru jest najbardziej wygodny do metra. Najbliższa stacja mu – „Kreml”, „Wełna Sloboda” i „Ploshchad Tukaya”.