832 Shares 8796 views

Instytut kolejowej w Moskwie. Ilu z nich? Który wybrać?

Jak zrealizować marzenie o zostaniu kolejowej? Kto może być? W tym artykule zostaną podane wskazówki, porady, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, jak studentów i ludzi w średnim wieku. Jak wybrać Instytut Kolejnictwa w Moskwie, jak przygotować się do egzaminów?

W jakim wieku się udać?

Młodzi mężczyźni i kobiety, po opuszczeniu szkoły, gimnazjum lub szkoła może zapisać się w każdej uczelni. Oczywiście, w rękach trzeba mieć wyniki egzaminu w języku rosyjskim i literatury, matematyki i fizyki. To właśnie te elementy są potrzebne do specjalistycznego szkolenia. Nie jest tajemnicą, że Instytut Transportu Kolejowego (Moskwa) ma humanitarne, gospodarcze i inne specjały. Na jakie elementy są potrzebne do przyjęcia, zaleca się, aby dowiedzieć się z góry (do 2 lat, jest pożądane). Ale pytanie w artykule mówimy o zawodach, które są związane z kolei, metra, tramwaju, kolejki jednotorowej.

Często ludzie uczą się w odpowiednim czasie każdego zawodu, który rozpoczął pracę, zrozumieć, że dusza nie kłamie. Nie było pragnienie, by stać się, na przykład, pracownik podziemny. A lata mijają, wiek nie jest już młody. Czy mogę? Zgodnie z zasadami przyjmowania do szkół wyższych, nie wolno nikomu, aby dowiedzieć się, oczywiście, jeśli masz poniżej 45 lat. Po tym wszystkim, czesne będzie wieczorem lub w niepełnym wymiarze godzin. Musimy płacić czesne za 6 lat. W momencie uzyskania dyplomu w tej dziedzinie więcej niż 51 lat. Nie daleko od emerytury.

Kto może zostać kolejowej?

Należy rozumieć, że w dziedzinie transportu w wielu zawodach wymagane jest posiadanie dobrego zdrowia. Bardzo słaby wzrok, złe serca, nadciśnienie tętnicze, biedny słuchu lub rozproszona uwaga może być przeszkodą w pracy z taboru na torach, z sieci trakcyjnej, urządzeń radiowych, i tak dalej. Ślusarzy są tylko całkowicie zdrowi ludzie.

Instytut kolejowej w Moskwie szansa, aby zrealizować marzenie się kolejarz. Po tym wszystkim, można iść do pracy jako inżynier w biurze projektowym, VNIIZhT. Obecnie w Moskwie metro inżyniera kolejowego nie musi poddać się badaniom lekarskim, i koleje wymagane. Ale wszystko zależy od stanu zdrowia.

W pełnym lub niepełnym wymiarze godzin?

Często potencjalni studenci proszą, aby dowiedzieć się w jakiej formie? To wszystko zależy od okoliczności, wiek, stan cywilny, miejsce zamieszkania, preferencji i, oczywiście, pieniądze (dla tych, którzy nie przechodzą na budżet). Należy zauważyć od razu, jeśli masz już dyplom uniwersytecki, drugi stopień zostanie wypłacona w każdym przypadku.

Więc co tam jest Instytut Kolejnictwa w Moskwie? Dwa z nich, ale oni są zjednoczeni w jednym. W "Novoslobodskaya" jest MGUPS (st. Obrazcova, d. 15). Tutaj uczą regularne badania oraz wieczorne studentów. Aby otrzymać kształcenia na odległość, konieczne jest, aby przejść do stacji „Sokół” (st. Zegar, d. 20). Rozszyfrować MGUPS skrót: Uniwersytet Moskiewski Kolei.

Oczywiście, po szkole lub na uczelni młodzieży wskazane jest, aby zdobyć wykształcenie wewnętrznie. Korespondencja i wieczorem garnitur ludzi, pracujących matek na urlopie macierzyńskim.

Specjalistyczne, wydziały i działy

Na ulicy. Obraztsova d. 15 (MGUPS / MIIT) w szerokim zakresie specjalności. Dlatego można wybrać dowolny duszy. Na „zaochke” (Str. Zegar d. 20), głównie uzkoprofilnye specjalne przeznaczone dla studentów pracujących w dziedzinie transportu.

Zobaczmy listę indykatywną, która oferuje Instytut Transportu Kolejowego (Moskwa). Wydziały, specjalności i wydziałów zostały podane zbiorczo i narastająco, do przyszłego studenta może zdecydować o zawodzie:

  • lokomotywy, wagony (praca z taboru kolei i kolei podziemnej);
  • organizacja transportu (menedżerów, kadry, obsługa ruchu);
  • Automatyczne i komunikacja (wynalazek, naprawa sprzętu łączności, sygnały, komunikacji, zasilanie sieć elektryczną);
  • mosty, tunele (konstrukcje budowlane, podziemnych tuneli, W / D budynku rehabilitacyjnych i tak dalej);
  • ścieżka (pathways konstrukcja szyn i podkładów, jak również kontrola jakości, status);
  • Bezpieczeństwo w technosfera (środowisko pracy z pracownikami firm transportowych).

Właściwie Instytut kolejowy w Moskwie oferuje o wiele więcej obszarów, nawet tych, które kolej nie jest praktycznie powiązane, ale mają nastawienie podczas treningu, takich jak lingwistyka, prawo.

132 shares 8127 views
Poziom kształcenia w Rosji
178 shares 1283 views
Boczna komora: anatomia, funkcja
578 shares 8151 views