760 Shares 1593 views

Radziecki detektywem. Wykaz ciekawych filmów

Doskonały okaz leniwe narracji, ale w tym samym czasie, a niektóre intrygi kryminalnej są radzieckie filmy detektywi. Oczywiście, nie będzie kochany przez wielu efektów specjalnych i niesamowita fabuła obraca się, ale te zdjęcia, jak zresztą i inne próbki kina ery sowieckiej, będzie to dobry sposób na relaks i pobłażać w nostalgii.

Radziecki detektywem. Lista filmów

Przede wszystkim, być może warto wspomnieć o adaptacji serii krótkich opowiadań i powieści Sir Artura Konan Doyle. Gra Livanov i Solomin uznana za najlepszą w całej społeczności. „Przygody Sherlocka Holmesa i doktora Watsona” składa się z kilku filmów, z których najbardziej znany to „Pies Baskerville'ów”.

Kolejna ekranizacja słynnego radzieckiego Detective „The Venue nie można zmienić.” Film oparty jest na powieści Weiner „ery Miłosierdzia” braci i opowiada historię badaczy Zheglova i Szarapowa, która zbadać serię przestępstw związanych z działalnością gangu „Black Cat”. Ma wszystko: i napięciu fabułę i intrygę, strzelanie, linia miłości i i – tak widzowie nie będą się nudzić.

„Wyścigi w pionie” – radzieckiego Detektyw (także, nawiasem mówiąc, adaptacja filmowa Weiner), wydany w 1982 roku. Ten wzór, głównym miejscem, w którym podana jest komponent psychologiczny (MUR konfrontacja pracownik i recydywista złodziej), może odwołać się do fanów powoli rozwija historię. Główne role grają miękkie i Gaft.

najbardziej znany film „Stalker” jest jedną z wersji filmowych powieści Strugackich braci. Jednak te napisali autorzy nie tylko czystą fikcją. Tak więc, w 1979 roku opublikował obraz „Hotel” Martwe Góral „” jeden z nich pracuje. Ten radziecki detektyw powie historię tajemniczego hotelu, w którym inspektor przychodzi pilny telefon. W miejscu, jednak nie wykrywa niczego, i chciał odejść, ale jego plany zmieniły lawiny. Po pewnym czasie odkrywa, że inspektor jeden z gości jest martwy.

W 1974 roku pojawił się film „Midsomer Murders”, której główną rolę zagrał utalentowany Alexei Batalov. Obraz jest naprawdę wypełnione atmosferą starego Brytanii. Aby świętować Boże Narodzenie w zamku do Pana Warbeck przyjść bliskich przyjaciół i krewnych. W środku wakacji umiera Robert – syn właściciela. Przyczyną jest brane lekarza Botvinko.

Kolejny stary radziecki detektyw – „Kobiety w Bieli” 1981 release. Młody artysta Walter Hartrayt umieszczona w bogatym domu nauczyciela sztuki. Tam zakochuje się w młodej dziewczynie, ale ona wkrótce poślubia Percival Glyde nie z miłości, lecz z woli już zmarłego ojca. Wkrótce staje się jasne, że nowy mąż coś ukrywa. W swoich nikczemnych zamiarów i próbuje zrozumieć Walter. Film oparty jest na powieści Uilki Kollinza, jest słusznie uznawany za twórcę gatunku detektywistycznej.

Te filmy są tylko niewielka część wszystkich istniejących obrazów z czasów sowieckich tego gatunku. Ale – najbardziej znanym i dobrze znane.