230 Shares 2114 views

Jak narysować piękny cyrk?

Każdy kocha cyrk – to nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Daje to możliwość odłączenia się od codziennych problemów, znowu poczuć beztroski dziecko autentycznie śmiech i relaks. Te rodziny, które mają szczęście mieszkać w dużych miastach można sobie pozwolić, aby cieszyć się chodzić do cyrku codziennie. Ci, których miejsce zamieszkania – małe miasteczka, czekając na „góra przyjdzie do Mahometa”, to jest cyrk przyszedł do nich na drodze. Jeśli dziecko wcześniej, że nigdy nie było takich przedstawień, na pewno musimy mu, co cuda zdarzają się w tym miejscu powiedzieć – niech czują podejście bajce!


Dobrze, dziecko przedstawił wszystko to w najbardziej obrazowy sposób, pokazać mu, jak narysować cyrku. Narysuj ramkę i konie luksusowe caparisons Booth kasjera i dobroduszny słonia. Daj dziecku poczucie świętowania i oczekiwaniem świadczenia nie wyglądał tak bolesne. Oczywiście, nie każdy rodzic jest dobra, jak narysować cyrku. Dzięki tym artykule, można sobie z tym poradzić, a jednocześnie móc krótko wrócić do beztroskiego dzieciństwa.

rysować

Tak, jak narysować cyrku w etapach? Zgadzam się, nie jest łatwym zadaniem – w tej postaci wiele detali, małych rzeczy, które zabierają dużo czasu. Jednak uśmiech radosny maluch bada barwny obraz, warto!

Umieść arkusz album poziomo i zacząć! Pierwszą rzeczą, którą trzeba zaplanować przestrzeń najważniejsze – namiot, samochód ciężarowy, kasie, przyczep artystów. Po pierwsze, przyjrzeć się, jak narysować cyrku, który jest sam budynek. On będzie się skupiać na zdjęciu. Narysować dwie krawędzie równoległe do siebie i łączenia ich ze sobą za pomocą dwóch pionowych linii. Od szczytu łuku przesuwa trójkąt ze ściętym szczycie – kopułę cyrku. Blisko do namiotu to: ciężarówka – lewo, przyczepa – niemal w środku budki i gotówki – w prawo. Wyznaczyć dla nich miejsca w przybliżeniu podobnej postaci. Z przyczepą do strony przeciwnej do cyrku, narysuj dwie linie równoległe – Następnym ogrodzenia.

Kolejnym etapem

Teraz bardziej szczegółowo, w jaki sposób narysować cyrku. Ołówek podzielić kopułę na dwie części. Narysuj wejście do namiotu, jak pokazano na rysunku. Zorganizować zwiastun w formie prostokąta z przestrzennym dachu. Przez ogrodzenie w równej odległości Rad znak – dwa pionowe pasy równolegle do siebie. Niech krzyż dwa podwójne poziome paski od krawędzi do krawędzi muru, jeden na górze, a drugi – na dole. Dodaj małych części (np goździki). Draw gotówki – otaczają plac na kołach z dachem i charakterystycznym otworem, czyli okno … Narysuj samochód – korpus, w którym do siedzenia słonia stoisko, koła. W otwartym „drzwi” można zobaczyć na arenę cyrkową – można wyciągnąć tam Prancing konia. I przejść do szczegółów. Zrób rozłożony namiot, prorisovyvaya równoległe linie w równych odległościach od siebie. Przejście od dachu do ścian dekoracji koronką falisty.

W tylnej części maszyny wyciągnąć słonia – widoczne tylko w górnej części, szeroki tyłu i pół głowy z uszu. Nogi i tułów są „ukryte”. Przyczepa zrobić prostokątny szeroko otwarte drzwi, kwadratowe okno w ścianie ogrodzenia. Na rurze dachu rozciągania. Booth usher również muszą przedstawić wiarygodny: prawe drzwi w formie prostokąta, który jest kilka kroków i duże okna, przez które będzie sprzedawać bilety. Na dachu, narysuj znak z napisem „Kasa”. W oknie, można narysować kasjera w postaci kobiecej do pasa, z rozpostartymi ramionami – ona z radością czeka na młodych gości z cyrku. Na dachu namiotu, rysować flaga macha. Resztę szczegółów pozwalają odróżnić fantazję – być ludzie, zwierzęta, IT akcesoriów cyrk …

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak narysować cyrku i ozdobić go z jasne kolory mogą Twojego dziecka.