668 Shares 1094 views

Zupa z gryki – szybki przepis!

Wiele kobiet nadal nie wiem , jak gotować zupę z gryki, i, oczywiście, nie jest tak poważny problem, ponieważ w dobie technologii informacyjnych istnieje tak wiele receptur, które próbują wszystko mało prawdopodobne.

W tym artykule, Twoja uwaga zostanie przedstawione trzy różne zupy receptury z gryki. Byłoby pożądane, aby rozpocząć zauważyć, że gryka jest bardzo przydatne dla osób cierpiących na choroby żołądka, więc jeśli chcesz zacząć jeść prawo, skręć w diecie gryki.

Rosół z kaszą gryczaną – przepis na dobre gospodynie

Aby przygotować zupę, trzeba będzie:

– o półtora (1,5) litrów bulionu (mniej możliwości);

– 500-600 g świeżego kurczaka;

– 2 małych ziemniaków;

– jeden mały cebuli;

– jeden z marchwi;

– 50-60 g gryka;

– trochę oleju roślinnego do smażenia warzyw;

– koper, pieprz i sól do smaku.

Aby rozpocząć cięcie filet z kurczaka dostępnego dla średnich kawałki, a następnie umieścić je w jednym garnku z bulionem i gotować przez około 13-15 minut. Gdy okaże się, że bulion się zagotuje, dodać plastry ziemniaków i nadal gotować przez kolejne 6-7 minut, po czym będzie można zasnąć w garnku z gryki. Nadal gotować na małym ogniu, dodając sól do smaku.

Podczas gdy zupa z kaszą gryczaną gotuje, przygotować zazharku Take obrane cebule i marchew, pokroić je i umieścić w garnku z olejem roślinnym. Fry warzywa dusić stanu i ssypte na zupę. Dodać trochę soli i pieprzu, ziół, dać zupa zaparzać przez około 6-7 minut, a następnie może służyć do stołu.

Zupa grzybowa z kaszą gryczaną – przepis dla miłośników grzybów

Aby przygotować zupę, trzeba będzie:

300 g każdej mięsa (smak);

– 2 średnie ziemniaki;

– jeden mały cebuli;

– 1 średnia z marchwi;

– 5-7 duże Grzyby;

– gryka.

Aby rozpocząć, pokroić pieczarki na średnim kawałki i ustawić je na bok. Dlaczego jest używany w przygotowaniu grzyba? Ponieważ nie wymaga wstępnego trawienia jak inne rodzaje. Grzyby smaczny, mięsisty i bezpieczne. Ta zupa grzybowa z kaszą gryczaną – przepis łatwe i szybkie gotowanie i domek letniskowy.

Umieścić bulion gulasz, a w tym czasie może Zetrzeć marchew i cebulę pokroić w plastry ziemniaki i średnich przepłukać kilkakrotnie gryki. Gdy brzeczka jest gotowa, jest zalecany do drenażu, a następnie wylewa się do naczynia zazharku z marchew i cebula. Po około 5-6 minut, można dodać gryki, a po 3-4 minutach – plastry ziemniaczane. Gotować zupy trochę więcej (opcjonalnie można dodać pół kostki bulionu) i dodać pokrojone pieczarki.

Dusić zupę, aż będzie całkowicie gotowy, a na samym końcu procesu przygotowania do smaku, dodać trochę pieprzu, trochę soli i 1-2 listki laurowe. Wyłączyć piekarnik i pozostawić na zupę, a następnie zastosować go do stołu.

zupa pomidorowa z kaszą gryczaną – przepis jest bardzo prosty

Aby przygotować zupę, trzeba będzie:

– litr bulionu roślinnego ;

– 200 g gryki;

– 1 cebuli;

– 2 małe ząbki czosnku;

– 2 szklanki soku pomidorowego (kupione lub samodzielnego prigoovlennogo);

– 1 duży pomidor;

– trochę oleju roślinnego

Drobno posiekać cebulę i lekko podsmażyć je na patelni, a po kilku minutach dodać czosnek. Podczas smażone, przemyć kilka razy gryki i wlać litra bulionu. Gdy bulion osiągnie punkt wrzenia, w ssypte patelni cebuli i czosnku.

Chociaż gryka jest gotowane w zupie, wziąć zębatą pomidor, zanurzyć go we wrzącej wodzie, a następnie wyjąć i kąpiel w zimnej wodzie. Usuń swoją skórę, pokroić w kostkę i odstawić. W bulionie wrzenia, dodać sok pomidorowy i gotować przez chwilę. W tym czasie można przygotować dressing, bazylia i czosnek. Gdy zupa jest gotowana, wlać do miski, dodać trochę więcej napełniania i pomidor kostki. Bon appetit!