110 Shares 9389 views

Krem kosmetyczny "Achromin": instrukcje użycia

Środki "Achromin" definiuje się jako krem, należący do grupy kosmetyków medycznych i profilaktycznych. Zastosowanie tego leku chroni skórę przed negatywnym działaniem promieni ultrafioletowych, a także ma wyraźny efekt wybielania. Głównym celem tego kosmetyku jest wyjaśnienie obszarów przebarwień, w tym eliminacji piegów.


Krem "Achromin" jest produkowany, którego cena wynosi około 70 rubli, w postaci jednorodnej białej masy o charakterystycznym zapachu róży. W takim przypadku produkt jest umieszczany z reguły w plastikowych probówkach o objętości czterdziestu pięciu mililitrów. Są jednak inne rodzaje opakowań. Jako składnik aktywny w składzie tego produktu kosmetycznego jest substancja taka jak hydrochinon. Witamina C, która ma na celu ochronę skóry przed działaniem rakotwórczym promieni ultrafioletowych, zawiera również krem "Achromin". Skład tego produktu jest uzupełniony niewielką ilością składników nawilżających i perfum.

Ponadto zawiera on chlorku sodu, kwasu mlekowego, lanoliny, pirosiarczynu sodu, gliceryny i trilonu B. Dzięki temu kompozycjowi ten produkt kosmetyczny ma bardzo przyjemną konsystencję, którą łatwo nakłada się i szybko wchłania.

Użyj kremowej instrukcji "Achromin" zaleca się przede wszystkim w celu zapobiegania przebarwieniom, np. Związanych z ciążą, a także w przypadku pojawienia się tak zwanych plam pigmentacji wieku . Ponadto środek wybielający pomaga również w walce z piegami. W przypadku długotrwałego naraŜenia na otwarte słońce krem "Achromin" naleŜy nakładać na skórę. Instrukcja w tym przypadku zaleca użycie jej w celu zmniejszenia intensywności oparzenia słonecznego i ochrony przed oparzeniami. Poza wszystkimi powyższymi środkami, ten środek jest w stanie szybko wyeliminować plamki pigmentacyjne chloasma, wynikające z nadmiernej nadmiaru melaniny, specjalnego pigmentu barwiącego.

Aby osiągnąć maksymalne rezultaty, kremowa instrukcja "Achromin" zaleca nakładanie na twarz co najmniej dwa razy dziennie. Zaleca się pozostawić ją na skórze dokładnie przez godzinę, a następnie usunąć resztki suchą szmatką. Pożądane jest przeprowadzenie tej procedury rano i wieczorem. Pierwszy wynik korzystania z tego narzędzia staje się zauważalny średnio przez dwa tygodnie po rozpoczęciu regularnego użytkowania.

Jeśli chodzi o listę głównych przeciwwskazań do wyznaczenia leku "Achromin", należy przede wszystkim powiedzieć, że nie należy go stosować do skóry kobiet, które mają dziecko. Ponadto, nie zaleca się stosowania tego kremu i młodych matek karmiących piersią niemowląt. Jest również przeciwwskazane do stosowania tego leku dla osób w wieku poniżej dwunastu lat oraz wszystkich osób cierpiących na indywidualną nietolerancję wobec hydrochinonu lub jakiejkolwiek innej substancji obecnej w preparacie. Między innymi nie stosuj tego kremu mniej niż dwie godziny przed wyjazdem na wolnym powietrzu.