241 Shares 1695 views

Antyseptyczny krem na brodawki „Medela Purelan”: opis, skład i opinie

Karmienie piersią – jest nie tylko ważnym momentem dla dziecka. Jest to również bardzo istotne okres czasu dla matki. Po tym wszystkim, musimy dbać o piersi z wielkim zapałem. Często karmienie piersią przynosi wiele niedogodności, jak i negatywne konsekwencje. Na przykład, szczeliny są utworzone na brodawki. Aby im zapobiec, konieczne jest stosowanie różnych kremów. Na przykład, bardzo dobra praca z problemem „Medela Purelan”. Jaki rodzaj kremu jest? Jak to dobrze? dziewczęta są zadowoleni z aplikacją pozostanie?

Opis preparatu

Więc, co jest „Medela Purelan”? To nie jest to, że inne, jako środek antyseptyczny krem do sutków. To pomaga zapobiec pojawieniu się pęknięć, czasem nawet pęcherze. W skrócie, to bardzo przydatna rzecz dla kobiet. Specjalnie dla tych, którzy zamierzają karmić piersią! Po tym wszystkim, karmienia dziecka często prowadzi do pęknięć i innych uszkodzeń sutków. Tak, że te problemy można łatwo obsługiwać „Medela” (krem).

„Purelan” wszystko pomaga wyeliminować negatywne skutki karmienia noworodka. Plus, dezynfekujące sutki. Stąd też nie można wycierać po aplikacji. Wiele dziewcząt wskazują, że „Medela” niezastąpiony po porodzie! Zwłaszcza na początku, dopóki nie uczynić karmienia piersią, można się przyzwyczaić do tej procedury.

struktura

Na szczególną uwagę zasługuje kompozycja znaczy. Dlaczego? Jest to całkowicie naturalne. To znaczy, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i składników. Producent wskazuje, że kompozycja jest w 100% naturalny. „Medela Purelan” – to lanolina medyczny (specjalny wosk). On nie ma walory smakowe, bez zapachu. Jest to naturalna substancja roślina, która nie jest szkodliwy w przypadku połknięcia. Nigdy więcej żadnych dodatkowych komponentów. Tylko lanolina. Tak naprawdę, „Medela” jest naturalnym lekarstwem. Ale ile to jest bezpieczne? Jak z niego korzystać? Czy istnieje prawdziwy efekt po zabiegu?

instrukcja

Każdy lek powinien być w stanie podjąć (lub stosowane). Dlatego szczególna uwaga musi kierować śmietanę. To bardzo proste. I to się podoba dziewczęta. Wskazują oni, że nie długo zastanawiało się, jak prawidłowo używać kremu. Wszystko bardzo proste.

Oznacza dla „Medela Purelan” Instrukcja wskazuje, że najpierw należy umyć i osuszyć klatkę piersiową, po czym sutek kapie kropla kremu. Nic więcej. Za pomocą temperaturze ciała i topi się równomiernie wokół brodawki. Pożądane jest, aby powtórzyć procedurę 2 razy dziennie.

W tym zastosowaniu może być zakończona. Czy muszę zmyć krem do sutków „Medela Purelan” po jakimś czasie? Nie. To z tego powodu, że wiele kobiet w czasie laktacji szukasz w tym ośrodku. Po lite pielęgnacji piersi – to jest po prostu wspaniałe! Będziesz znacznie uprościć swoje życie z tego produktu!

koszt

Dla każdego preparatu ważniejsze niż cena. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do środków do codziennej pielęgnacji. Niezbyt chcą przepłacać za towary niskiej jakości lub produktów, które będą szybko zużywane. Które mogą oferować śmietanę „Medela Purelan” w tej dziedzinie? Cena leku nie jest zbyt mały. Ale jak wiele dziewcząt wskazują, że nie jest drogie. Można powiedzieć, że cena jest w granicach rozsądku.

Dokładnie, ile zapłacić za opakowanie? Wszystko zależy od jego wielkości. Można zakupić małą tubkę leku (7 g) przez około 200-350 rubli, czyli duży (37 gramów). Ostatni kosztuje około 500 rubli. Nie zbyt drogie, jeśli myśleć. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że mamy do czynienia z naturalnym produktem.

Okazuje się, że „Medela Purelan” cena jest do zaakceptowania. Niektóre kobiety czasami wyrazić ich niezadowolenie jest nieco drogie, ale jest to nadal tańsze niż koszt analogów kremowych. Więc jest to bezwzględnie konieczne, aby spojrzeć na te produkty.

skuteczność

Jak skuteczny jest krem „Medela”? Szczerze mówiąc, jest bardzo trudno ocenić. Mimo wszystko, wiele zależy od indywidualnych okoliczności. Lek jest ktoś nadaje, ale niektóre nie. Ale zdecydowana większość kobiet są zadowoleni z wyniku. W ciągu 5-6 dni można zauważyć znaczny postęp. Na przykład, ból podczas karmienia zniknie. Oznacza to, że w wyniku pęknięcia zdrowie. Plus, sutki będą nawilżone powodu leku. Tak, to naprawdę nie jego pracy – wspomaga gojenie ran i pęknięć na wrażliwym obszarze piersi.

Przy okazji, dzięki jego szybkich właściwości lecznicze „Medela Purelan” jest często stosowane nie tylko do sutków. Ponieważ coraz więcej kobiet zaleca się stosowanie kremu? Jako środek za pomocą którego można obsługiwać żadnych ran i zadrapań. Po bardzo szybko rozmazuje uszkodzonych leczy powierzchnia.

zalety

Ale w medycynie współczesnej, i tak wielu różnych kremów do sutków. Wszystkie są podobne pod względem ich skuteczności i eksploatacji. Dlaczego więc należy zwrócić uwagę na „Medela Purelan”? Po pierwsze, jest godne uwagi ze względu na naturalną zawartość rury. Mówi się, że środki „Medela” jest w 100% składa się z lanoliny medycznej. Oznacza to, że prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych jest minimalne. Po drugie, warto zwrócić uwagę na fakt, że krem nie muszą być myte. Oznacza to, że jeśli dziecko zjada agenta podczas karmienia, nic strasznego się nie stanie. Po trzecie, kobiety klienci zauważyć niezwykle prostą obsługę leku. To nie jest zbyt duży, ale mimo to zaletą. Kupione „Medela Purelan” w każdej aptece bez żadnych problemów!

Nie można ignorować niską stopę funduszy. Nawet niewielki pakiet będzie trwać przez długi czas. Około miesiąca. To jest bardzo zachęcające. Czasami można bulić na dużej rury leku, a następnie zapomnieć o tym, co jest popękane sutki. Niektóre kobiety są wśród zalet również zwrócić uwagę na brak zapachu ze śmietaną. Żadne chemikalia, smaki, zapachy denerwujące. Wszystko to potwierdza tylko naturalny skład leku. Ponadto, brak zapachu i suplementów ma pozytywny wpływ na zdrowie dziecka – to nie będzie miało alergię na „Medel”.

nie idealny

To nie zawsze jest wskazać mamie być uniwersalny krem. Często kobiety wyboru sposobu dbania o sutki, tak aby można było z niego korzystać równolegle „pod pieluchy” dziecka. „Medela” dla niego nie jest zbyt odpowiednie. W zasadzie jest to jedyna wada tego narkotyku. Co do reszty, to doskonale nadaje się dla większości kobiet. Powiedzieć dokładnie, ile „Medela” Ci odpowiadać konkretnie, nie będzie działać. W każdym przypadku należy to sprawdzić samemu.