647 Shares 3915 views

Aleksiej Panin: biografia i filmografia aktora

Może ktoś szuka rosyjskiej telewizji, wiem, kto Alexei Panin. Filmografia, życiorys, a jego częste występy w telewizji przyniosły mu sławę nie tylko jako utalentowany komik, ale podeboshirit amatora.

dzieciństwo

W 1977 roku, dziesiątego września, urodziła się w Moskwie Aleksiej Panin, filmografia, który dzisiaj ma kilkadziesiąt filmów i seriali.

rodzina Aleksiej bezpiecznie można przypisać do klasy intelektualistów, jak powiedzielibyśmy w czasach sowieckich. Jego ojciec pracował w jednej z licznych instytutów badawczych obrony inżyniera, a matka z powodzeniem zrobił karierę w dziennikarstwie i był redaktor popularnego magazynu w tych dniach, o nazwie „Science”.

Pomimo ścisłego wychowania, który był przyszły aktor Aleksiej Panin, filmografia jego ról jest dosłownie pełen bandytów i gangsterów. Gdy tylko chłopiec poszedł do pierwszej klasy, matka zapisała go w sekcji waterpolo, że Alex odwiedzanym przez 9 lat i był nawet w stanie poświęcić swoje życie do profesjonalnego sportu.

Potem przyszedł latach dziewięćdziesiątych, a już nastolatkiem Panin nagle porzucił studia do takiego stopnia, że niemal stał się powtórzenie. Od tamtej pory miał, z różnych powodów, aby zmienić kilka szkół (jeden powód był zepsuty po przetarciu wilgotną szmatką portretu Lenina). W pełni zgodne z duchem czasu, Alex chciał zostać złodziei organ ". Być może był to sen nastolatka znalazła odzwierciedlenie w większości ról aktora.

nauka

matka Aleksieja, Tatyana Borisovna Panina, już trzy lata zawiadomienia w synu talent aktorski i prorokował w przyszłości to nie mniej niż tytuł Ludowy Artysta ZSRR. Jako dziecko uwielbiał litsedeystvovat i zorganizować małe występy przed gości domu.

Nie jest zaskoczeniem, że to była moja matka poradził mu, aby wprowadzić GITIS (wtedy zwaną RATA) po ukończeniu studiów. A ponieważ on sam Aleksiej nie wybrał zawód zainteresowania, potem słuchałem rodzicielskiego podziału wyrazu.

Choć GITIS tylko do rekrutacji studentów na warsztaty Spesivtseva. Panin przeczytać ogłoszenie w gazecie o tym i postanowił spróbować swoich sił. Okazało się, że moja matka miała rację o jego talencie, a paragon nie miał żadnych trudności.

Jednakże, jeśli dalsze badania Człowiek poszedł bez żadnych problemów, nie byłoby Aleksiej Panin. Filmografia był już w pierwszym roku epizodycznej roli uzupełniane w filmie „The Romanowów. Imperial Rodzina ". To tylko w filmach podczas studiów w GITIS zabronione, więc Aleksiej wykluczone. W następnym roku, doszedł do siebie, ale znowu zdecydował się strzelać studia, tym razem bezpośrednio w trakcie sesji. W tym czasie Wyjątkiem była ostateczna.

Początki kariery

Od roku 2000 w kredytach wielu rosyjskich filmach pojawiły nazwę Panin Aleksey Vyacheslavovich. Jego filmografia i pełne bojowników i filmach wojennych, oper mydlanych i melodramatów.

Po swoim debiucie w Gleb Panfilov podczas treningu w GITIS Alex zaczął otrzymywać mnóstwo zaproszeń do części bitowych. Widzowie od razu zakochał się w swej błyskotliwej i charyzmatycznej Pysu serię filmów „DMB”, Hipolit „Down House”.

Ze względu na małe ale pamiętnych ról Panin stworzył komik rolę. Nie ma jednak na koncie, a główne postacie, takie jak komedia energię podczas White'a „Nawet nie myśl” i „Nie sądzę, 2”. Od teraz, co wstałem Alexei Panin, jego filmografia jest czymś z licznych ról epizodycznych jasne.

filmy wojenne

Alone in Panin kariery warto Mamochkin rolę w filmowej adaptacji słynnej powieści Emmanuela Kazakevich „gwiazda”. Dla młodego aktora była to ogromna odpowiedzialność nie tylko do weteranów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, ale także przed Nikolai Kryuchkov, który grał tę samą postać w 1949 roku.

Jednym z pierwszych filmów, w którym wystąpili Alexei Panin, był thriller wojskowy „44. sierpnia.” Ponadto w serialu „żołnierzy” zagrali kapitan Dubin (ale on uważa, że rola Alex niechlujny).

Kariera idzie w górę

Istnieje również specjalny, który będzie przeznaczona na sam Aleksiej Panin filmografii. Lista najlepszych filmów, w których udało mu się nakręcić, w tym obrazem Romana Balayana „Night of light”, „Timur i jego komandosi” wystawił Igorem Maslennikovym i zastrzelił film Alloy Surikovoy „O miłości w każdych warunkach pogodowych.”

Od 2005 roku Aleksiej Panin dosłownie zawalił ulewę role w filmach różnych gatunków. Ten melodramat ( „To wszystkie kwiaty”), komedia karnej ( „złodziej”, „Bluff umarlaka”), dramaty ( „pułapka Teatr”, „stado”), działania ( „Mirage”), seriale ( „A jednak kocham „), a nawet historyczne (” Szpieg „).

Jeszcze o gatunku, który preferuje Aleksieja Panin filmografii jednoznacznie ocenić – jest to z pewnością komedia, na planie którego współpracował z wieloma gwiazdami kina rosyjskiego, na przykład Svetlanoy Hodchenkovoy, Mihailom Galustyanom, Lizoy Boyarskoy. Wśród najnowszych filmów w tej chwili z Aleksiejem Panin – „Rżew przed Napoleonem” „Człowiek z Boulevard des Capucines”, „do cudzołóż” i

życie osobiste

Życie rodzinne Alekseya Panina potwierdza swoją reputację jako tyrana i hałaśliwy.

Z żoną cywilnego, aktorka i modelka Yuliey Yudintsevoy poznał w Smoleńsku w 2004 roku, podczas festiwalu filmowego. Trzy lata później, ich córka Anna urodziła, ale wkrótce stosunki Aleksiej i Julia nie powiodło się. Chociaż wiele sądy podjęły decyzję o opuszczeniu córkę z matką, Anna nadal żyć na Alexis. Spory o komunikowaniu się z dziewczyną wciąż się tak daleko i cięższy skandalicznego zachowania Alexis.

Później Panin miał romans z Tatyanoy Savinoy, z którego aktor jest teraz też ma córkę, Masza.