245 Shares 2183 views

"Mercedes" Spinner "": specyfikacje techniczne, tuning, opinie i zdjęcia

„Mercedes” Spinner „” – jest to samochód, który jest znany na całym świecie jako „pięć setnych”. Tylko usłyszał imię spokoju, można zrozumieć, że jest to maszyna. W124 Mercedes E500 – maszyna, która w latach dziewięćdziesiątych była wskaźnikiem bogactwa i przepychu. Polecenia Ten samochód szacunek i podziw. Mógł sobie pozwolić na podróż tylko renomowanych ludzi.

I muszę powiedzieć, że pomimo faktu, że został on ponad dwudziestu lat „Mercedes” jest wciąż marzeniem wielu ludzi. I, oczywiście, jest on nadal w rankingu najlepszej jakości i niezawodnych samochodów.

wygląd

Tak więc, „Mercedes” Spinner „” – jest to bardzo mocny samochód. Jeśli my, ludzie żyjący w 21 wieku, ta maszyna wydaje się być mocny, można sobie wyobrazić, co wrażenie to wykonane w latach dziewięćdziesiątych, gdy postęp techniczny nie osiągnęły tak wysoki poziom.

„Mercedes 124” Spinner „” – to jest prawdziwy kibic. Nie trzeba dodawać, że grupa Stuttgart zawsze była w stanie produkować atrakcyjne samochody, którego typ był oszałamiający. Czterodrzwiowy sedan o prawie pięć metrów – ten samochód po prostu nie może pomóc, ale przyciągają uwagę! "Mercedes" Spinner "" wygląda bogaty, drogie, wykwintne. Ale nie jest pojedynczym nadwyżka. Klasyczny styl – w najlepszych tradycji niemieckiej firmy światowej sławy. Nawiasem mówiąc, projekt, oprócz tego, że atrakcyjne, bardzo ergonomiczny. Pojemność bagażnika 520 l (i jest to minimalna!). Oczywiście, w celu pomocy w transporcie towarów do nowego miejsca zamieszkania, maszyna ta nie jest odpowiednia, ale kilka dużych walizek na dłuższą wycieczkę do siebie, wraz z łatwością.

Od cech technicznych

Tym samym kółko „Mercedes” pokrętła „” podstawy samochodu 2800 mm. Prześwit jest doskonała – 160 mm! Na przedniej osi, można powiedzieć, co następuje: wyposażony wahacza trójkątnego, rozpórki przepustnic, bar kołysać i sprężyny śrubowej. Osadzenie multi-link sprężyny śrubowej i ma podobną stabilizator.

tarcza przód hamulec w samochodzie i, oczywiście, wentylowane. Dokładnie to samo i tylny. Rozmiar opon (tj dyski ..) – 225/55 R16. Z powodu tych cech samochodu jest bardzo dobry na drodze, pokazując doskonałą obsługę i płynną jazdę na każdej drodze.

silnik

Mówiąc o takim samochodzie, jak „Mercedes” Spinner „” to jest niemożliwe, aby zwrócić uwagę na uwagi i mocy jednostkowej, która miota się pod maską tej legendarnej maszyny. Dlatego eksperci „nagrodzony” swój wynalazek w kształcie litery V silnik 320-konny, która wynosi 4973 centymetrów sześciennych. Silnik znajduje się wzdłużnie z przodu. Wszystkie osiem cylindrów, a każdy z nich ma cztery zawory. Przed „setki” z tego urządzenia jest w stanie być rozproszone na 6,1 sekundy. Maksymalna osiągnie "Mercedes 124" dubletem "" 250 km / h. Nie wszystkie nowoczesne samochody mogą przyspieszać do tej prędkości. Nic dziwnego, że 124-th „Mercedes”, znany jako „pięć setnych”, jest nadal uważana za jedną z najlepszych.

Maszyna z napędem silnikowy działa jak „mechanika” i „automatyczny”. W Rosji, wiele zyskał popularność pojazdów z ręczną skrzynią biegów.

zużycie paliwa

W ten sposób, zbiornik paliwa pojazdu „Mercedes e 500” pokrętła „” równa objętości 90 litrów. Zużycie benzyny jest cykl miejski 16,9 litrów na 100 kilometrów. Ale nie wszyscy ludzie biorą pod uwagę fakt, że ilość paliwa wychodzącego zależy również od tego, jak szybko samochód jest w ruchu. Oznacza to, że dużo. Z szybkością 90 km / h, na przykład, natężenie przepływu maleje, a wiele. To było prawie 17 litrów, i stał się – 10,3. Oszczędności ponad sześciu litrów! I to jest ważne. Ludzie, którzy są świadomi tego niuansów, oszczędzając znaczne ilości benzyny. Przy 120 km / h samochód potrzebuje więcej paliwa – 11,9 litra na „setkę”. I wreszcie, istnieje inny cykl, który nazywa się Europejczykiem. To „Mercedes” To trwa około 13 litrów na 100 km.

Zaleca się, aby wypełnić samochód benzyną AI-95. Jest to zrozumiałe, ponieważ jest uważany za najwyższą jakość i kosztowne. Jednakże, „Mercedes” grzechem „pasza” innego paliwa.

koszt

Jest jeszcze inny ciekawy i ważny temat dotyczący samochodu „Mercedes” Spinner „” Cena – to po prostu trzeba rozmawiać. W latach 90. samochód był bardzo drogie. Nowy, szybki, reprezentacyjny, mocny – za „pięć setnych” setki tysięcy ludzi napisali na 150.000 doychemarok. Jest to około 75 000 euro. Do chwili obecnej, biorąc pod uwagę obecny kurs, kwota ta stanowi równowartość prawie 5,5 mln rubli! Rzeczywiście, dużo pieniędzy. Dla grupy „Mercedes” obecnie sprzedaje swoje nowe samochody nowoczesne sportowych. W przybliżeniu takie same SL400 koszt 3,0 At. To ciekawe, ale silnik tego supersamochodu nie jest dużo mocniejszy niż jednostki „pięć setnych” – tylko 13 „konie”.

Należy jednak wrócić do głównego tematu. Teraz, w 2015 roku, nikt nie będzie prosić o sumę E500. W doskonałej, prawie statusu „dozorca” „pięć setnych” z małym (dla 20-letniego samochodu) przebieg około 100 000 km będzie kosztować około 1,3 mln rubli. To cztery razy mniej niż w początkowej ceny. I muszę przyznać, bo to urządzenie nie jest szkoda zapłacić taką sumę.

wnętrze

Mówiąc o takim samochodzie, jak „Mercedes” Spinner „” test drive, które zostaną omówione później, nie mogą być zaniedbywane przez jego wnętrza. Wnętrze – jest bardzo ważnym elementem. Po tym wszystkim, wewnątrz samochodu właściciel samochodu spędza większość czasu. Cóż, możemy śmiało powiedzieć – taka maszyna, jak „Mercedes”, strojenie wnętrze nie jest to absolutnie konieczne. Producenci wszystko odbywa się ręcznie.

Wystrój wygląda świetnie. Nic zbędny – wszystkie materiały są wysokiej jakości i przychylnie podkreślić wnętrze. Doskonała skóra, wytrzymałe tworzywo sztuczne, nienaganna jakość wykonania, dobrze przetestowane ergonomia – wszystko, co trzeba, i nic więcej, które mogą rozpraszać kierowcę. Również wewnątrz tej „Mercedes” jest bardzo zadowolony, że nie tylko ze względu na jego styl. Krzesła bardzo wygodne, umiarkowanie miękka, siedzi tam gdzie jest to po prostu niemożliwe, aby dostać zmęczony. Jest to kolejna zaleta słynnej „pięć setnych”.

Doskonałość nie ma granic

Wielu uważa więc, i zdecydować, aby poprawić swój „Mercedes”. Tuning – tutaj do jakiego rodzaju pracy jest czasami konieczne, aby leczyć. Jednak w tym przypadku jest to zbędne. W124 E500 – i bez tego idealnego samochodu. Ale jeśli chcesz czegoś więcej, to wszystko zostało zrobione.

AMG – strojenie studio, które jest najbardziej intymna i stała troska pracownik „Mercedes”. Jednostka ta specjalistów po kilka lat po wydaniu „pięć setnych”, zajął się strojenie. I okazało się dobrze. Każdy wie, że najpiękniejsze karoserię AMG. Ale oni nie próbowali tylko na wygląd. Ergonomia, projektowanie wnętrz, moc, szybkość, optyka – wszystko zostało poprawione, zmodernizowane. Po takim tuningu E500 stała się jeszcze bardziej pożądane i popytu.

Co ciekawe wiedzieć

Wiele osób interesuje się pochodzeniem nazwy E500 „Mercedes”. Dlaczego jest „Top”? Dokładna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Jednak większość twierdzi, że udał się na powiedzenie „wilk w owczej skórze”. Pozornie jest to piękne i reprezentacyjne skóry maszynowe pod maską nierealistyczne potężny silnik, który produkuje 320 litrów. s., aw ciągu kilku sekund od zera do setki, podnosząc gwałtownie do maksymalnie 250 km / h.

Ważne jest również, aby uznać, że istnieją zarówno E500 i 500E. Wiele osób nawet nie wie, że nie ma innej opcji „Volchok”. Natychmiast istnieje przypuszczenie: mocniejszy silnik, zwiększona najbardziej zmodernizowany wygląd. Ale nie wszystko jest proste. 500E różni się od E500 jeden mały, nieistotny niuansów. Mianowicie – w kierunkowskazy pomarańczowo. To jest to, że to jedyna różnica.

I jeszcze „pięć setnych” doskonale zdał wszystkie napędy badań. Trudno było umieścić szacunkową poniżej pięciu, ponieważ w tych dniach trochę sedan seryjny mógł pochwalić takie cechy. Przeładunku, komfort, bezpieczeństwo, niezawodność, szybkość – to „gangster Mercedes' we wszystkich aspektach otrzymał najwyższe noty. Nie jest to zaskakujące. Po tym wszystkim, światowej sławy specjaliści niemieckiej firmy dołożyli wszelkich starań, aby stworzyć samochód, jakiego nie stało.