873 Shares 7350 views

Dobrym maska twarzowa cukinii

Lato – czas dojrzewania pyszne i zdrowe owoce i warzywa. często używamy ich do przygotowania lekkich i pachnących potraw i zapomnieć, że również w potrzeb żywieniowych i naszej skóry. Nie ma lepszego sposobu, aby pozbyć się plam starczych i zmarszczki pierwszy, niż na przykład w domu maseczka z cukinii uprawianych we własnym ogrodzie? Sklep jest unikalnym narzędziem nie można kupić. Więc dzisiaj będziemy starać się maski z naturalnych składników, które pomogą nam rozwiązać wszystkie problemy ze skórą.

Walczymy przeciw zmarszczkom

Pierwsze zmarszczki … Dla każdej kobiety to prawdziwa tragedia. Po tym wszystkim, nawet jeśli nie są one widoczne dla każdego, jesteśmy już psuć nastroju. Ale możemy skutecznie radzić sobie z nimi! Byłoby życzymy. maska cukinii pomoże dokręcić skóry, wygładza i chroni ją przed pojawieniem się nowych zmarszczek na twarzy. Przygotować go w sposób następujący: pocierać małe młode cukinie na tarce, dodać łyżeczkę płynnego miodu i tej samej ilości tłuszczu śmietaną grubości. Uprzednio nanosi się na czyszczonej powierzchni i szyi przez 20 minut, po skóry płucze ciepłą wodą i stosuje nawilżającego.

NO suche i zwiotczenie skóry

Sucha skóra jest bardzo cienka, a to daje swoim właścicielom wiele problemów, gdyż często pojawiają się różne podrażnienie, zaczerwienienie. Wkrótce zestarzeje. Wymowa zmarszczki pojawiają się na nią w wieku trzydziestu lat. Taka skóra wymaga szczególnej opieki, które, z jednej strony, będzie dostarczać odżywiania i nawadniania, az drugiej – w tym przypadku będzie chronić przed podrażnieniami. Jednym z takich środków jest maska na twarz cukinii. Przygotować go w sposób następujący: Ruszt polkabachka, dodać 1 łyżkę białej mąki pszennej, 1 żółtko, 1 łyżeczka dobrej oliwy z oliwek. Wszystko miesza się i ta masa jest nakładana na twarz na 15-20 minut. Następnie przemywa się maskę z ciepłą wodą.

Usuń połysk

Czy masz tłustą skórę, dostarczając wiele niedogodności? To nie ma znaczenia! Z tłustym połyskiem i czarny punkt na prawej maski oczyszczającej dla obliczu tawernie. Czy to tak: trzecia część małej cukinii ruszt, dodać łyżkę płatków „Herkules”. Zastosowanie tej mieszaniny na powierzchni 20 minut, a następnie dokładnie przemyć całą masę ciepłą wodą i smarować krem.

Najprostszym i najłatwiejszym sposobem na nawilżają skórę

Ale co, jeśli nie ma czasu, aby przygotować maskę? A więc chcesz szybko postawić się w porządku i odświeżenia skóry. W tym przypadku pomoc jest bardzo proste środki. Musimy tylko posprzątać trochę squash i pokroić w cienkie plasterki. Umieścić je na swojej twarzy i położyć się na 15 minut do odpoczynku. Jeśli jest to pożądane, płyta może zostać zmieniona. Ta prosta maska cukinii zwalnia Cię z worków pod oczami i powrócić ton suchej i odwodnionej.

Tak więc okazało się, że najlepsze składniki do wytwarzania środków do pielęgnacji twarzy rosną w naszych łóżkach. Gotować je w bardzo prosty sposób. maska z dyni – jednym z najbardziej skutecznych i niedrogich sposobów, aby Twoja skóra gładka i miękka.