256 Shares 4528 views

Jak prawidłowo zrywać brwi

Brwi mają niesamowitą zdolność do twarzy bardziej wyrazisty. Uważa się, że dziewczyna, która jest nie tylko zadbane brwi, ale także dopasować do kształtu twarzy, sprawia pozytywne wrażenie na ludzi wokół niej. To wydaje się o wiele bardziej zadbane, kobiece i niezależne.

Kształt brwi

Jeśli nie wiesz jak zrywać brwi prawidłowo i gdzie zacząć w ogóle, należy zacząć od poszukiwania swojej idealnej formie. Zasadniczo brwi można podzielić na następujące rodzaje:

  • bezpośredni;
  • zakrzywiona;
  • okrągły;
  • złamany.

Najczęściej gwiazdy pierwszej wielkości, można zobaczyć tylko ostatnią opcję.

Do tej pory trudno znaleźć dziewczynę, która nie wyciągnąć i nie ozdobić brwi. I to jest zrozumiałe. Po tym wszystkim, nie tylko ogromna liczba różnych narzędzi, które pomagają uczynić dość nieprzyjemny zabieg bezbolesny wyrywanie. Teraz będzie można nauczyć się zrywać brwi poprawnie, bez uciekania się do usług Masters salonie piękności.

Wyrywanie brwi Samodzielne

Aby przeprowadzić procedurę prawidłowo i kończy się z pięknych i zadbanych brwi, zaopatrzyć się w następujących elementów: biały ołówek, specjalną szczoteczkę do brwi (Umyte może wziąć szczotkę ze starych zwłok), pincety i odcienie brązu.

Nie tak dawno temu w Ameryce i Europie zaczęli sprzedawać wspaniały produkt – specjalny aplikator lub szablon dla wyrywanie brwi. Z wyglądu przypomina zwykłą plastikową płytkę, której środkowa jest wycięty w kształcie brwi. Zwykle pakiet zawiera kilka modeli o różnych kształtach.

Jeśli znajdziesz taką – wykorzystanie. Wierz mi, z tego szablonu pytanie „jak zrywać brwi poprawnie” nie będzie już martwić.

Przed rozpoczęciem wyrywanie brwi, odtłuścić skórę i dezynfekcji instrumentów. Jeśli nie wiesz jak zrywać brwi, „dom”, wykonaj poniższe wskazówki.

Jak prawidłowo zrywać brwi

Procedura usuwania włosów, rzęs składa się z kilku etapów:

  1. Draw rozpoczęcia brzegowy i koniec brwi z białym ołówkiem. Wziąć ją w swoje ręce teraz zamocować pionowo do skrzydła nosa. Ten punkt, który będzie skrzyżowanie z ołówkiem i brwi, a będzie początkiem. Teraz, do miejsca, gdzie brew powinna się kończyć. Dołączyć ołówek do skrzydła nosa, jak w poprzednim przypadku, ale teraz drugi koniec tego należy dotykać zewnętrznego kącika oka. Gdzie ołówek jest podłączony do brwi, i to będzie koniec.
  2. Przy wyborze pęsety, stop na taki, który posiada płaską krawędź zwężony. Można również zakupić specjalne pęsety auto, tylko są one znacznie droższe. Pamiętaj o higienie! Te pincety należy zrywać tylko brwi, nic innego. Przed i po użyciu należy je zdezynfekować.
  3. Teraz umyj ręce i usuwania makijażu. Skóra wokół brwi należy przetrzeć tonikiem bezalkoholowego. Specjalna szczotka grzebień brwi tak, że wszystkie włosy skierowane w górę.
  4. Jeśli tweeze brwi jest bardzo bolesne, można umieścić trochę zdrętwiały: dołączanie do sześcianu brwi lodu lub waty nasączonej ciepłą wodą. Obie metody usunąć złe odcinek wrażliwości skóry i ból wszystkich skubania.
  5. Podnieść pęsety i zacząć wyciągać. Wystarczy zrobić to za jednym włosy, próbując złapać go jak najbliżej nasady. Z drugiej strony ciągnąć skórę lekko i wyciągnąć ostro w kierunku wzrostu włosów. Jest to najlepiej zrywać brwi, patrząc w lustro powiększające. Więc nawet najbardziej subtelne i niedostrzegalne włosy zostaną usunięte bez trudności.

Kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem zaleca jak tweeze brwi: powinno się to odbywać tylko od dołu, aw każdym razie na górze. Wyciągnąć tylko jeden włosy. Jest to o wiele mniej traumatyczne.

Ponadto, jedzenie można wyciągnąć z kilku włosków można zepsuć całość – idealny kształt brwi może być zniekształcony.